Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nalepovacie mihalnice

kiki122
16. sep 2019

Dobrý večer dámy mám otázku na tie ktoré používajú nalepovacie mihalnicky... Lepim si ich asi tretí den doteraz som si ich malivala len ma to už nebavi každý den. A chcela som si dat spraviť v salóne ale bojim sa že sa mi poškodia moje vlastne a to nechcem 🙂 Tieto nalepovacie mi plne vyhovujú sú krásne a rýchlo ich nakúpim a aj dám dole. Neviete ako dlho si ich môžem nechať nalepené? Asi sú len jedno dňové že? No minule som snimi aj zaspala a normálne mi vydržali 2dni potom som ich radšej odlepila.. A ako dlho vydrží jeden pár koľko použití? A neviete či škodia takéto mihalnicky mojim vlastným? Lebo to lepidlo no neviem neviem

matejko18
16. sep 2019

@kiki122 ja používam už dlhodobo tie "domáce" a úplne vpohode.aj mesiac som ich už mala tie isté v kuse ale niekedy aj týždeň... závisí ako sú nalepené...a nemám pocit že mám svoje zničené... niekedy si nedávam ani prestávku medzi nalepenim....a ja si kupujem zvlášť lepidlo a nedávam si to čo je pribalene

kiki122
autor
16. sep 2019

@matejko18 myslíš to tak že si ich aj týždeň nedáš dole?

123369
16. sep 2019

@matejko18 mňa by zaujímalo, kde si kupuješ mihalnice a kde lepidlo, ďakujem krásne.

moonlight1210
16. sep 2019

@kiki122 kup si magneticke. Malujes (alebo ani nemusis) si len svoje a tie umele len prichytis.
Drzia pevne. Vydrzia aj bazen.
Ked ziskas grif do prstov, tak rychlo nasadis aj das dole.
A ziadna chemia na oko z lepidla.

lula313
16. sep 2019

@moonlight1210 o tých magnetických vysli štúdie, že kvôli obsahu zeleza poškodzujú zrak

moonlight1210
17. sep 2019

@lula313 ak ich mas na ociach 24/7, tak mozno sa moze nieco stat.

Tieto maju vyhodu, ze ked mas uz v prstoch cvik, tak nasadis a das dole rychlo. A teda nemusis nosit 24/7.
Nasadzujes podla potreby.
Nemusis spavat opatrne, ze ich polames, lebo si ich na noc proste das dole.
Nemusis sa specialne kremovat, ani odlicovat, lebo im mastne veci nevadia, kedze ich das dole pred odlicenim ako prve, alebo nasadis az po naliceni ako posledne.
Nevyzeras ako vypelichane kura, lebo ti nevypadavaju.
Nedavas si na oko chemiu z lepidiel, nechodis si pridavat dalsiu chemiu pri doplnani kazde 3-4 tyzdne a nemusis odstranovat mihalnice dalsou chemiou, ci dokonca strhavat.
Ak sa ti vyskytne problem s ocami (obcas sa stane trebars, ze niekto chyti zapal spojiviek - napr. z chybneho odlicenia), tak ich proste nemas na oku taku dobu, ako potrebujes na liecenie. Lebo nie su nedelitelne spojene s tvojimi mihalnicami. A mozes slobodne aplikovat lieky a masticky podla predpisu.

Ja za ne vidim nevyhodu len vo zvyknuti si na ich vahu na viecku. Su trosku tazsie, ale za mna nie o moc nez nalepovacie. Takze lepsie je zacinat s nimi doma v sukromi. Lebo tam ak ich niekto da dole, ze to nezvlada, tak neostane zrazu na verejnosti polonamalovany (co akurat zvysi pocit nespokojnosti a nastvania).
Toto moze byt pre niekoho naozaj problem.

A nekupovat hocijaku lacnu verziu. Dolezite prave je, ake su tie magnety. Ci slabe, ci moc silne. Ci su tie magneticke pasiky jemne, alebo hrube.

matejko18
17. sep 2019

@123369 ufff.neviem presne značku ale kupujem ich 101 a lepidlo vždy pýtam na umelé riasy v drogérii aby bolo čierne.ja si lepim trs po trse a áno vkuse aj týždeň aj dlhšie...už som ich mala aj mesiac a dole ich dávam čistou vodou...a mala som ich aj na dovolenke a držali super 👍

123369
17. sep 2019

@moonlight1210 a ty ich máš odkiaľ prosím,ja som si ich objednala práve z Aliexpress a mne sa zdá teda nič moc.

iwka_77
17. sep 2019

tak ja som chodila normálne do salónu a nemala som problém, že keď som si ich dala, že by som mala nejako poškodené svoje 🙂 Záleží, že jak sa dávajú dolu 🙂

monca0021
17. sep 2019

Ja nosím mihy a normálne ráno nalepim keď idem spat odlepim. Keď máš kvalitne mihalnice vydržia veľa použití ja mám jedny teraz dva mesiace. Lepidlo si kúp zvlášť väčšie a kvalitne a nemá to prečo uškodiť

moonlight1210
18. sep 2019

@123369 mala som ako prvy pokus tie z avonu (to boli len tie okrajove doplnacie). Ale raz sa mi vysypala kabelka v meste a ta krabicka sa otvorila a jedna cast z nich odletela nevedno kam.
Tak som si kupila ktorysi ardel stvormagnetkovy. Ale neviem ktory, len mal dobre recenzie. Prelozila som to totiz do krabicky po avone, pacila sa mi viac, tak uz neviem presne typ.
Nevyhoda je, ze musis uz tu vrchnu cast dobre hned nasadit, lebo ked prilozis spodnu, tak uz sa s tym neda pohnut. Musi to dobre hned sadnut. Inak dat dole a znova. Neda sa to ponapravat, magnetky nepustia. Preto to chce cvik. A ardel su zakrivene do oblucika, tak lepsie kopiruju oko.
Baby mavaju tip, ze namalovat mihalnice a dat vrchnu cast na este jemne vlhke. Trosku sa o ne takto prilepi, vtedy uz drzi, ponapravas si ju ako treba, a az potom prilozis spodnu.
Ja ich ale mam, lebo nechcem malovat mihalnice maskarou, kedze pri odlicovani mi vzdy 3-4 vypadnu a pri dennom odlicovani po praci by som zachvilu mala riedke. Teraz su tak akurat, ani riedke, ani huste. Tak ich chcem setrit, aby dobre vyzerali aj ked som len tak naprirodno. Nie ze odlicena budem vyzerat ako po chorobe. 🙂
A nepouzivam magneticke uplne denne. Niekedy jednoducho urobim hrubsiu tmavu linku. Opticky to ma podobny efekt ako mihalnice s maskarou a to staci.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli