Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Namiesto gél laku použitie obyčajného laku?

momoika
23. júl 2020

Ahojte žienky, chcem si robiť gél lakom nechty kedže obyčajný ni nevydrží a gélove nechty su pre mňa časovo náročné. Pozerám však, že gél laky sú drahé, dá sa použiť aj obyčajný lak, kedže mám peknú zbierku? Zajtra by mi mala prísť sada Alessandro striplac, tak som zvedavá. Máte skúsenosť? Vďaka za odpovede.

ksebejka
23. júl 2020

Skús pozrieť rocklack na enii nails - manikura hotova za 5 minut ale potrebujes lampu

nikiki29
23. júl 2020

Nerozumiem celkom ako asi chceš robiť manikúru gél lakom keď chceš použiť lak 🤔

momoika
autor
23. júl 2020

@nikiki29 dám základny gel vytvrdnút, a potom nedám gel lak ale obycajny, necha zaschnút a potom uz len vrchný dam vytvrdit, či to bude držat?

momoika
autor
23. júl 2020

@ksebejka mám objednaný základny set od alessandro striplac aj s led lampou. Len tie ceny za géllaky 🙉
Ešte naninails su lacné, ale neviem kvalita aká...

nikiki29
23. júl 2020

@momoika fú to neviem 😞 držať to teoreticky bude, ale keďže klasický lak má iné vlastnosti, asi to nebude až tak trvácne 🤷🏻‍♀️ vrstvy gél laku sa musia prepojiť a s obyčajným lakom to asi fungovať nebude. Ale skús, uvidis koľko to vydrží 😁

janka_266
23. júl 2020

Kolegyne si kupujú gél laky na aliexprese kus okolo 2€, a že je to presne to iste čo dávajú manikerky. 🤷‍♀️ Na používam teraz leminimacarons a som spokojná.

lenkamatkova
23. júl 2020

Ja som používala naninails a išli mi dole asi tak rýchlo ako obyčajný lak...tak som si začala objednávať z aliexpresu a som spokojná. Akurát, že podkladový mám drahší a kvalitný, lebo to ide priamo na necht. Kamarátke takto spálilo nechtové lôžka keď si dávala podkladový lak z ali do lampy tak pozor na to....

momoika
autor
23. júl 2020

@lenkamatkova vyskúšam, diky za tip

momoika
autor
23. júl 2020

Takže dá sa použiť klasický lak.

http://www.blogerky.cz/blog/petralovelyhair/s-h...

simca06022011
23. júl 2020

tiez mam za par centov laky z ali... len este som nepouzila nic :D
@lenkamatkova mne "spalila" nechty aj nechtarka s riadnymi lakmi, cize neviem, ci to bude kvoli ali laku...

relaxx11
13. feb 2021

@lenkamatkova môžeš mi prosím do ss napísať aké konkrétne gellaky si z ali objednávaš a si s nimi spoko?

miriam_s
13. feb 2021

@momoika ja mám nani nails a som spoko, drzia dlho a pekne...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli