Natáčanie vlasov - kulma verzus žehlička

24. júl 2022

Zdravim, chcem si kúpiť nieco na natáčanie vlasov. Nemám s tým žiadne skúsenosti. Na nete som videla návody aj so žehličkou, aj s kulmou, aj s takou akokeby nahrievacou kefou ,(hreben?) a aj s takym niecom, co vcuclo vlasy a natocilo ich samo. Kt. je podla Vas najlepsie kúpit? Kludne mozete dat aj link, co pouzivate doma alebo znacku. Chcela by som nieco, ze ich spravim sikovne rychlo, aj ked viem, ze to je asi o cviku. Kamoska mi odporucila skôr žehličku, ale chcem dat este na ine nazory, kedze nechcem zbytočne vyhodiť peniaze.

silvusa123
24. júl 2022

Dobrý deň no podľa toho aké chcete mať vlny pokiaľ voľnejšie tak žehlička pokiaľ menšie a objemnejšie tak kulma .. dostať kúpiť kulmu ktorá sa automaticky natáča iba stlačíte gombik mne sa osobne páčia vlny od kulmy dávajú taký afro efekt

silvusa123
24. júl 2022

Toto sú vlasy natočené od kulmy

silvusa123
24. júl 2022

A toto od žehličky takže ja som osobne za kulmu

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
24. júl 2022

Ja mam kulmofen s roznymi nadstavcami mensie, vacsie na velke vlny, tym natacam a zehlickou, ak chcem mat rovne

marca12
24. júl 2022

Mam kulmu,zehlicku a este aj tu trojkulmu,co len pricvaknes vlasy a nahrieva. Ani jednou si neviem spravit pekne vlny a uz na to nemam nervy. Zehlickou tou ide najjednoduchsie,no nie pre chromtavych ako som ja 😀

miriam_s
24. júl 2022

To čo je ukázané ako natočené kulmou je robené úplne úzkou a ťa robí taký efekt ... Mne osobne tie žehličkou nikdy nedržali a mám koníčku od Remington a s ňou mi držia aj 4 dni krásne vlasy ... To čo je ukázané vyššie ako natočené žehličkou mne naopak nikdy nevyšlo 🙂 za mňa konicka kulma - taká bez štipca a hrubšia , s ňou budú pekne vlny ktoré nie sú ako po trvalej 😅😅😅

sszuzu8
24. júl 2022

Žehličkou to hneď spadne a vôbec to nevyzerá dobre. Kulmou je lepšie ale keď už tak nejakou setrnou k vlasom

autor
24. júl 2022
autor
24. júl 2022
autor
24. júl 2022

Nieco take by som chcela vytvoriť. Asi skôr to druhé. Prvy krat mi to kaderníčka dokonca len vyfukala s takou okruhlou kefou. Ale na vela krat tocila. 1 pramen mozno 4-6x presla, kým to chytilo taký tvar.

miriam_s
24. júl 2022

Na to prvé je dobrá kulma s väčším priemerom ale toto je tak trochu padnuté už na foto ... To druhé rok je skôr vyfukane hrubou okrúhlou kefou

autor
24. júl 2022

Aj nad trvalou som rozmýšľala, ale uz 2 kadernícky mi na to povedali, že moje vlasy by to len spálilo.

eeffka
24. júl 2022

Mam kulmu aj zehlicku, polodlhe vlnite vlasy ale take nepodarene 🤣. To co chces ja docielujem natackami na suchy zips, prejdem suche vlasy mokrymi rukami, navlhcim ponatqcam na take 3cm priemer natacky a ked preschne tak za 30min mam take vlny

autor
24. júl 2022

Kde kupim take natacky? Prip. ako vyzeraju Skusim si to tak aj vyfukat, ale mam pocit, ze to je na mna namahave prislis. Uz kadernícke to dlho trvalo. Ja by som sa s tym hrala urcite tiez aspon 30 min.

eeffka
24. júl 2022

Mam ich 100r z nejakej drogerky, skus tetu,dm... dolezite je aby dnu nemali penu, len tqketo ako vidis, lepsie schnu

autor
24. júl 2022

A nevytrhas si s nimi vlasy, ked ich davas dole?

eeffka
24. júl 2022

Nie, mi ich precese. Podla toho kolko mas vlasov si kup, mne staci 8-10ked mam hrubsi pramen ze nedrzi same len pripnem pinetkou, inak to drzi same, natoce ie mi trva tak 3min, uz mam prax a povytahujem nacechram a vybavene

monillia
24. júl 2022

@autor skús toto a más ti bez investície https://eva.pluska.sk/video/plazove-vlny-pomoco...

alenka2812
24. júl 2022

@monillia takto si robim aj ja necham celu noc na hlave,netlaci nikde a mam krasne vlny. Len teraz,ked je tak teplo,mam hned mokre a spotene vlasy,tak nedrzi