Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nechtový salón v BA

gabika0825
21. jún 2019
Ahojte, prosím vás, neviete mi odporúčiť nejaký dobrý nechtový salón bez objednania, kde robia pekné nechty a nechtárky sú tam šikovné? Ja by som mala záujem ísť na gellak, ale viac ako 15€ nedám. Všade čo som pozerala tak ceny strašne vysoké (Nad 20€). Kamarátky mám také, čo moc na nechty nechodia, tak sa nemam s kým poradiť. Bola som v jednom salóne, no katastrofa a preto sa vás chcem opýtať ak poznáte nejaký taký salón tak napíšte mi komentár. Ďakujem 🙂
beky1813
21. jún 2019
@gabika0825 nechtovy salon a do 15 eur? V Bratislave? Veľa šťastia
dskjhfdlkdjhl
21. jún 2019
@beky1813 este si zabudla dodat, ze dobry salon a sikovne nechtarky-takze za 15 eur vysoku kvalitu😉
gabika0825
autor
21. jún 2019
@beky1813 Písala som, že gellak... nie gélové nechty, ani akrylové. Ja si zas myslím že pýtať si viac ako 20€ za gellak je dosť, keďže to nie je nejaká náročná práca a aby som každé 2 týždne (ani tolko nie) dávala 20 a viac € za gellak? To je pritiahnuté za vlasy. A poprosím skúsenosti a nie takéto komentáre, dakujem za pochopenie
gabika0825
autor
21. jún 2019
@dskjhfdlkdjhl normálne sa pýtam. Vám sa zdá v poriadku platiť aj 23-25€ za gellak? Tak to potom máte asi dobrých sponzorov...
beky1813
21. jún 2019
@gabika0825 a ty si uvedom, ze priestory daco stoja, tak nehladaj salón, ale takú, co to robi doma
gabika0825
autor
21. jún 2019
A naviac, v salóne som nehala za ten gellak vtedy 21€ a bola to katastrofa... preto nechcem dávať viac, keď to nemám overené. K tomu nechty som po týždni mala neskutočne odrastené.
gabika0825
autor
21. jún 2019
@beky1813 Dobre, vidím že sa mi do témy budú zapájať asi rozhorčené nechtárky. Nič o vysokej kvalite som nehovorila. Ja nepotrebujem mať na nechtoch obrázky a nechty vyšperkované diamantmi. To by som pochopila cenu aj nad 40€... ale za obyčajný gellak? To je dosť
dskjhfdlkdjhl
21. jún 2019
@gabika0825 akych sponzorov? Snad ak chces mat pekne nechty, tak si zarob na ne. Nehladaj salon, hladaj nejaku zenu, ktora sa tomu venuje, v salone sotva za 15 nieco zozenies.
beky1813
21. jún 2019
@gabika0825 ja nie som nechtarka, len chapem, ze kritériá, ktoré ty spajas, nemozu vyrvorit cenu max. 15 eur
queen_mary
21. jún 2019
No, gellak pocitam ze aj s manikurou, inak si neviem uplne predstavit, ako by ho nanasali. Za tu sumu jedine cinanci/vietnamci avion/central. Ale rataj s tym, ze po case ti tak zbrusia nechty, ze sa ti rok budu davat dokopy. Este mi napadlo, kedysi som chodila takej ruske na safko. Vtedy som platila 20€ a bola celkom fajn. Maska nails sa volala
gabika0825
autor
21. jún 2019
@dskjhfdlkdjhl Zarobené mám o to sa neboj, len nie som pipenka, ktorá nemá čo iné platiť iba nechty a kozmetiku. Investovať mesačne 50€ do gellaku možno aj viac, nie je dosť? A skôr je po domácky robené majú ešte vyššie ceny. Lebo nemajú tolko klientiek. To je logické. Ja hľadám normálny salón, nie salón kde robia nechty celebritám. Nehovorím že tá práca má byť typ top- vyšperkovaná, aby to bolo na milimeter presne spravené. Len aby som aspoň ten gellak mala na celom nechte a aby lak nepresvital. To je úplne všetko. Ak je nechtárka šikovná, má to zachvílu hotové.
gabika0825
autor
21. jún 2019
@queen_mary ďakujem za komentár, skúsim to nájsť, keď teda bola dobrá 😊 20€ ešte dám, skúsim dať tomu šancu. Ale nad 20€ je veľa...
andreazbratislavy
21. jún 2019
Ja si myslim, ze bez objednania asi jedine k vietnamkam nie? Ale fuuu zda sa mi ze ani tam sa pod 20€ nedostanes 🤔
gabuliacik
22. jún 2019
Prepac,musim sa zasmiat! Bez objednania veru dobra nechtarka v dnesnej dobe nerobi a ani pod cenu. Pretoze si vazi svoje schopnosti a tiez nerobi s hocijakym materialom. Takze cenu,ktoru spominas nenajdes v dobrom salone. Toto mozes cakat jednine v nailbaroch v nakupnych centrach. Vela stastia
gabika0825
autor
22. jún 2019
@gabuliacik dobre pôjdem kludne aj tam 😉
noemikatka
29. jún 2019
@gabika0825 na fedinovej robia dobre a gel lak za 10€ chodievam tam často
@gabika0825
pralinka86
29. jún 2019
Ked raz budes chcieť kvalitu, tak odporúčam Topberry_sk, nájdeš na FB... Raz za 4tyzdne stačí ist, sedis tam 2hodiny, piple sa s tebou ale na termin v porobotnom čase cakas 2-3tyzdne..
ketrint
29. jún 2019
@pralinka86 pozrela som na FB fotky, krásna práca... Vieš nám povedať cca ako je to cenovo?
pralinka86
29. jún 2019
@ketrint naposledy co som bola 25, ale uz je tomu par mesiacov.. teraz sú mi pekne nechty zbytočne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli