Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Necítim sa dostatočne žensky

4. aug 2020

snazim sa o seba starat nalakovane nechty upravena atd. Ale stale mam pocit,ze vyzeram jak suchta. Vsetky baby okolo mna vyzeraju zensky no ja ten pocit nemam. Mam chlapcensku postavu a vyzeram skor ako chalan nez zena. Navyse mam 34 vyzeram na 20 ale nevyzeram dost zensky taktiez na fotkach vyzeram strasne. Ako nejaka opuchnuta obluda. Musim si fotky upravovat aby som vyzerala aspon trocha lepsie ale aj tak vyzeram ako strasidlo. Zacinam premyslat ze zacnem setrit na plastiku lebo mam otrasne pery velky hnusny nos ostrasnu pokozku nerovnomerne prsia vsetko je na mne zle. Preco ine baby vyzeraju ako vystrihnute z casopisu a ja chitim snad vsetky deformacie sveta. Som taka nestastna :(

krisbar
4. aug 2020

Krasa nie je o vonkajsiu, ale vnutre. A uz z tvojich slov vychadza ze pekna nie si - nemas sebavedomie, zavidis inym, mas strachy, komplexy. Popracuj skor na vnutornej krase ako vonkajsiej. S pocitmi ake mas ti ani 10 operacii nepomoze, stale sa budes citit skareda.

marysa21
4. aug 2020

Poprosíme foto reálne a určite sa dozviete pravdu od nás .

sunny8
4. aug 2020

Poznám tie pocity. Trpela som tým dlho. Každý sme nejaký. Aká plastika dievča. Čo chces ísť do hrobu ako umelina ? Užívaj si že si zdravá že môžeš chodiť že tie prsia vôbec máš nech aj sú nesumerne veľa žien ich pri rakovine stratí. Mne sa tiež nepáči môj nos .. keď som bola malá mala som z neho komplexy ale som si povedala dosť ! Dala som si do neho piercing 😁😁 nikto ho nerieši lebo ho neriešim ani ja. Čo taká Adela ? Smejú sa z jej nosa ale poviem ti je kočka .. je rešpektovaná .. a ver že ona na plastiku ma .. aj ona mi pomohla ku prijatiu samej seba 🙂 jej priklad. Pokožka sa dá liečiť ak je chorá. Mám ekzémy a poviem ti nie je to nič príjemné keď to svrbí. Ale ľudia ma akceptujú aj s ekzémom. Načo sa trápiť ? Keď to nejde vyliečiť momentálne tak nejde. Je to obmedzenie nemôžem sa ísť nikde kúpať ale čo už prijala som to... Pery nie sú vobec podstatne trošku ich zvýrazní nejakým leskom a je to .. fakt sa netráp.

nice202
4. aug 2020

Hoď tu na chvíľku foto a poradíme, čo sa dá vylepšiť.

heln
4. aug 2020

Najskor musis mat rada sama seba taku aka si, inak si nikdy nebudes pripadat dost pekna. Fotky neries, nie kazdy je fotogenicky. Videla som uz v zivote dost "skaredych" ludi, ktori mali super fotky a mnoho ludi, ktori vyzeraju na fotkach hrozne.

pralinka25
4. aug 2020

ono velakrat aj uplne skaredy clovek vie byt nesmierne charizmaticky a sympaticky. kopec hercov to dokazuje. nie kazdy herec je stelesnenim dokonalosti a aj napriek tomu moze byt uspesny a sympaticky.
ide to aj z vnutra. to ako sa ty sama citis ani nemusis hovorit. vyzaruje to z teba.
mimochodom aj Julia roberts bola kedysi v skole sikanovana ze je prilis chuda a ma prilis velku pusu. deti sa jej posmievali. a pritom je aj vzdy bola uzasna.
je kopec krasnych hercov a hereciek ale nic z nich nejde.
popracuj v prvom rade na svojej vnutornej krase a spokojnosti.
ja sama som si v puberte naratala 34 komplexov. vacsina tych veci sa ma tyka dodnes ale uz to niesu komplexy. je mi to jedno. naucila som sa ich prijat lebo nemam ani financie ani chut to menit chirurgicky. vacsinu mojich byvalych komplexov som ale ako komplex vnimala len ja. moje okolie to vobec nevidelo.
mozno staci len zmenit oblecenie, mozno trosinku mejkapu a prehodnotit styl obliekania. nerovnomerne prsia predsa nosis v podprde. to nikto vonku nevidi. spravne tvarovane saty gate a sukna ti spravia aj boky. vzhlad tvare velmi ovplyvni spravny strih a farba vlasov. pery si vies natriet leskom ruzom ak ta to velmi trapi.a to ci vyzeras celkovo zensky zalezi aj od toho ako chodis, ako sa vies "nosit" gesta, pohyby pohlad usmev.
napriklad niektore baculky vedia svoje kila nosit a su zenske a pekne a pritazlive aj s kilami naviac.
a uplne najviac je iskra v ociach, smrnc sarm usmev.
takze miesto vrazania do plastik popracuj na svojom vnutornom stasti postoji a sebaprijati. za prachy si uzi vylety zazitky nieco co ti urobi dobru naladu

dianaana
4. aug 2020

Velke pery muzi miluju, bud rada. Nos zamaskujes aspon trocha mejkapom. Nerovnomerne prsia podprdou. Ta plet by ma asi najviac trapila, skus vynechat cukor, kavu, fajcenie a mozno aj biele pecivo obmedzit, venuj sa jej rano, vecer. Postavu ze mas stihlu, to je tiez vyhoda. Obliekaj sa zensky, nejake saty, opasok na zvyraznenie pasu, nieco co ti pristane, ale nech je to zenske. Vela spravia aj vlasy, skus zmnenit farbu, strih...

lenuliatko84
5. aug 2020

Ak nie si so sebou spokojna kludne chod na plastiku. Alebo sa akus inac obliekat,malovat aby su vyzerala ako zena a nie ako 20 rocny chlapec

lauriema
5. aug 2020

Prosím ťa. Daj tvoju foto alebo posli do správy. Určite si to len nshovaras, každá žena je pekná

andreatytler
5. aug 2020

To poznam. Roky som nevedela v sebe najst zenskost. Neviem ci je to vzhladom alebo povahou... fakt je ze ked som bola asi 12 rocna mama ma dala ostrihat na kratko a ked som si isla kupit zmrzlinu tak sa ma zmrzlinar pita ze "co to bude fesak" 😠
V dospelosti sa to nijak nezlepsilo. Vlasy som mala dlhe ale nemala som jemnost a neznost ktore ine zeny mali. Prsia male, boky uzke, oci male, plet hrozna. Ked som mala asi 22, isla som s mamou k susedom cez vianocne sviatky a mala som na sebe novy sveter a ako som sa obzerala v zrkadle sused povedal mojej mame.... "ona nema ani za mak zenskosti" a moja mama na to "veru ze nie". Boze, ako to len bolelo. Roky som tuzila po zmene aku vidis v casopisoch kde su fotky "pred" a "po" a potom som sa s tym nejako zmierila. Hold, nie som zensky typ aj ked som zena. Svet potrebuje aj take zeny. Moj muz perie a vari verecu a ja opravujem strechu alebo vakujem podstienku.
Rob co ta bavi a v com si dobra, obliekaj sa do toho v com sa citis prijemne, bud s ludmi ktori ta maju radi. Si super zena.

moonlight1210
5. aug 2020

Na oblecenie nos nieco, co opticky rozdeli postavu v pase. Odlisna farba vrch a spodok, na satach opasky. Sukne do A, alebo trochu nazberkane, resp. ak chces mat aj nejaku obtiahnutu, tak tulipanoveho strihu so zamykmi pri pase. K tomu vrsok, co ti zvyrazni ramena a prsia, aby si vyzerala opticky sirsia.
Vtedy vznikne iluzia, ze mas pas trochu uzsi a zvyrazni ho to.
(Pozri, ako to robi vojvodkyna Kate - tiez typicka chlapcenska postava, male prsia, skoro ziaden zadok, ziadne boky. Vsimni si, aky typ oblecenia nosi. Vzdy ma zvyrazneny pas, alebo ak ma saty bez vyrazneho pasu, tak ma nejaky detail na bokoch, zvyraznene vačky, smer vzorky na latke, vysivka alebo vzorka sa zhustuje v oblasti pasu a smerom nahor a nadol od pasu zas je viac rozptylena, atd. Nieco, co opticky dava pocit, ze nie je rovna ako doska.).

Na to, aby si sa aspon trochu nosila ako zena a mala trochu ladnosti, pomaha tanec. Aj ked budes drevo, aspon nieco pochytis. Budes si uvedomovat postoj svojho tela. Ved nemusis hned tancovat na vystupeniach.
Len si najdi lektorov, ktori dbaju aj na drzanie tela, nielen spravne tanecne kroky.

Parkrat sa chod dat k roznym kozmetickam namalovat a s tou, s ktorou budes spokojna, sa skus dohidnut, ze ti urobi maly kurz, ako konkretne teba maluje.
Resp si vsimaj pocas malovania, doma sa detailne nafot, a potom skusaj dosiahnut ten isty efekt. Ako mas urobenu linku na ociach (spravny tvar a smer urobia vela), ako mas urobene obocie (detto tvar a smer je dolezity), kde presne mas urobene licka,...

miakey
5. aug 2020

Prepáč, ale som sa riadne zasmiala na tom tvojom opise, lebo som sa v ňom nasla 😄 aj ja mam niektore z tebou popisovanych "problémov", až na to, že mne to nevadí. Pozri sa okolo seba, ale nie do časopisov alebo na instagram.. Máš pocit, že všade sú len dokonalí ľudia? Podľa mňa okolo sú proste LUDIA, rôznych tvarov, veľkosti.. Nerieš, aj tak krása vyžaruje z vnútra. Hádam si nemyslíš, že len "pekní" ľudia sú šťastní, zaujímaví, majú partnerov.. Ale ešte taka rada na záver, ak si viac chlapčenský typ, neodporúčam nosiť úplne ženské, romantické veci, lebo len zvýraznia tvoju chlapčensku postavu, išla by som práve opačným smerom.

0silvia0
5. aug 2020

opuchnutá obluda? Tak máš chlapčenskú postavu alebo postavu ala chlap-drevorubač/Helena Fibingerová? Lebo to je rozdiel a obrovský...
Ak máš postavu chlapčenskú, čiže žiadne boky, žiadny pás, žiadne prsia, tak ti môžem povedať, že konečne v zrelšom veku túto postavu oceňujem. Celý život som riešila, že nemám prsia, boky. Teraz som v štádiu, že hura, nemám veľké prsia ani boky. Táto postava vyzerá výborne vo všetkom, nie je pravda, že nevyzerá dobre v romantických veciach. Okrem toho žena s touto postavou vyzerá mladistvo, čo je veľká výhoda. Už nechcem žiadne boky, ani prsiská, nech si ich nosia ostatné 😍

matkaleskova
5. aug 2020

Nie je skor problemom to, ze nemas dost sebavedomia?

kristiii
5. aug 2020

@miakey presne aj ja úplne 😂😂😂 ešte aj vek sedí, aj to že vypadam jak 20-rocna 🐸. Ale mne to tiez nevadí
autorke: vôbec to nie o výzore, ale ako ti už baby písali, potrebuješ popracovať na svojom sebavedomí. A to nie je závislé prvotne od vzhľadu, zvýši sa ti až keď sa prijmes taká aká si a budeš sama so sebou ok

tinka8316
5. aug 2020

Ahoj 🙂 Nepoznám ťa, ale verím, že si krásna... Problém je možno v tom, že tomu neveríš ty. A pokiaľ to tak skutočne cítiš, vyžaruješ to do sveta a ľudia okolo to potom vnímajú rovnako. Určite máš veľa pozitív, krása človeka nie je len o vonkajšku. Začni v seba veriť. Nedovoľ, aby ti niekto niekedy nahovoril, že nie si dosť pekná, úspešná, šikovná. Si taká, aká sa vnímaš. Je to tvoj život. Všetci sme tu na krátky čas. Nekaz si život nahováraním, že nie si dostatočná. Never titulkám v časopisoch, nemeraj krásu podľa fotiek na instagrame. To nie je reálny život. Nepoznám ťa, ale verím, že si krásna... Ver si aj ty. A život sa ti začne meniť. Prajem ti, aby si našla vnútornú vieru. A nájdeš svoje šťastie. Je to o tebe. Je to tvoj život. Nepremárni ho. ❤

marca12
5. aug 2020

A tie ine zeny vidis na ulici alebo na vyretusovanych fotkach?

laura164
6. aug 2020

To presne ako ja 😆 nerob si z toho nič, nosím sukne do A alebo šaty s opaskom, vyzehlim si vlasy, napatlam na seba korektor, špirálu a to je všetko, najviac mi pomáhajú slnečné okuliare, nech ma nikto nevidí do xichtu. Na fotkách tiež vyzerám ako idiot, preto sa nefotim, lebo to ani neviem, celá som zdeformovaná. Na žiadnu plastiku nechoď, skús začať cvičiť (mňa to nebaví), dopraj si kozmetiku, kadernika, lebo keď máš krásne vlasy, tak máš všetko ☺️

0silvia0
6. aug 2020

@laura164 ja tiež nemám boky, ale riflovú sukňu (mini) môžeš nosiť aj pri takejto postave. Je z pevnejšej látky a tie chýbajúce bokové tvary zamaskuje. Ja mám väčšinou riflové sukne pri tejto postave a keďže mám pekné nohy, vyzerajú na mne super.

laura164
6. aug 2020

@0silvia0 vážne? Riflovu som si ešte ani neskúšala, ale mám nohy do X, tak potrebujem nejakú nad kolená 😆

0silvia0
6. aug 2020

@laura164 určite vyskúšaj, môže byť aj nad kolená a s tými nohami to určite nebude také hrozné, len my ženy sme príliš sebakritické😍

laura164
6. aug 2020

@0silvia0 ďakujem ❤️ idem si nejakú objednať 😆

henrietkatr
6. aug 2020

ONO DARMO BUDES NAD TYM TAKTO PREMYSLAT A VYPLAKAVAT POKIAL NIECO PRE TO NEUROBIS. NIEKTORE ZIENKY NEPOTREBUJU ZIADNU VELKU STAROSTLIVOST A VYZERAJU UZASNE A NIEKTORE ZAS MUSIA VYNALOZIT NEJAKE TO USILIE. NO KAZDA ZENA JE KRASNA TO SI TREBA ZAPAMATAT

Tu začni písať odpoveď...

Odošli