Odfarbenie doma z čiernej farby na hnedú

14. nov 2020

Ahojte , myslite žeby sa dalo odfarbit z čiernej na tmavo hnedú spôsobom že si nafarbim vlasy najbledsou blond farbou , chytí pravdepodobne do oranžova a potom nafarbim hnedou ?

mimulaaa
14. nov 2020

Čiernu musíš sťahovať peroxidom, najlepšie na viackrát... Nie som kadernicka, ale z vlastnej skusenosti neodporúčam robiť tento proces doma, radsej si najdi kadernicku... Tiez som sa o to pokusala, pouzila som, myslim, kvalitne produkty aj som sa snazila, aby to sťahovanie farby bolo šetrné, aj tak som si vlasy zničila...

autor
14. nov 2020

@mimulaaa viem už som raz tak isla na blond , nežijem na Sr u nás sú momentálne kaderníctva zatvorené a mám chuť na zmenu . Preto ma napadlo že z tej oranžovej na hnedú by to mohlo chytiť . Myslím že keby si dam na hlavu blond tak by to až tak nepoškodilo jednalo by sa len o farbu nie o peroxid . A uvažovala som o kúpe farieb určených pre kaderníctva .

eliska13
14. nov 2020

Nie ani to neskusaj🙂môžeš si spáliť vlasy a žiadaný odtieň aj tak nebudeš mať.Tie čierne sú tvoje original či zafarbené?kaderníčka ma silnejšie pripravky a vie ako na to

zuzubb007
14. nov 2020

Tak toto by som nerobila spálené vlasy robila toto spolužiačka a potom jej odpadávali doslova v kusoch vlasy riadny humus

autor
14. nov 2020

ale spalene z čoho ? Veď by som použila len blond farbu a na to hnedú . Nie ja mám hnede a farbim sa na čierno

miakey
14. nov 2020

Ta blond ti neodfarbi tie čierne, len to co máš odrastene a budeš tam mat veľký rozdiel vo farbe. Ja som tento proces absolvovala u kadernícky a vravela ze dobre ze som sa o to nepokusala sama.

lianka123
14. nov 2020

Pravdepodobne prides o dlzku, je to pre vlasy sok ci to robis doma alebo to robi kadernicka

terina25
14. nov 2020

Mne odfarbovala kadernicka. Dala mi melir peroxidom a potom na to dala hnedu. Obycajna blond farba ti nechyti

eliska13
14. nov 2020

@terina25 tak to je najlepšie.Husty melír a ten natonovat

lauralaura777
14. nov 2020

Nič Vám na čiernu nechytí som kadernicka. Musíte si to stiahnuť a doma to nerobte prosím 🙏 radšej vydržte alebo si zožeňte kadernicku ktorá príde kvam domou

luluu001
14. nov 2020

Ja nechcem nikoho nahovárať ale ja si to robím stále sama 🤣 to podľa mňa závisí aj od toho aké silné vlasy máš. Ja som si stiahla z čiernej na takú oranžovú ( peroxid som si nechala 30 minút na hlave a korienky som mala úplne biele🤣🤣🤣) a potom zafarbila na hnedo a pekné mi to chytilo ale na korienkoch som si to nechala dlhšie🤷