Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Oplatí sa investovať do Philips Lumea?

tajik
28. máj 2021

Aké máte skúsenosti ?oplatí sa investovať?fotky pred a po vítané...dakujem

miirka123
28. máj 2021

@tajik nemám fotky pred a po ale za mna najlepsi darček aký som dostala. Ja som mala tmavé hrubé chlpy a v lete kým sa mi neopalila dostatočne pokožka som musela každý deň holiť bolelo to a mala som vyrážky. Nehovoriac keď sa má niekto dotkol hladká som bola možno pól dna po oholeni čistá katastrofa hlavne v lete teraz si pred letom dávam vždy každé 2 týždne epilaciu laserom Philips lumea a v lete mám svätý pokoj možno 2-4x sa mi treba oholit aby som bola tip top hladká a chlpov mám ooooovela menej, úplne riedke až neviditeľne

sisa_s
28. máj 2021

Daj do lupy aj vo fore Lumea, dnes tam vznikla debata tiez

syslik81
28. máj 2021

pre mna sa neoplatilo .. som blondina ale chlpky az tak svetle nemam a 0 bodov.. je to individualne ..zalezi ake mas chlpky

crazy_lazy
28. máj 2021

A po akom čase ste videli zmeny? Lebo ja som si ho tiež kúpila a zatiaľ som sa asi 3-4 krát "blikala' ale nejaké extra zmeny nevidím 😢 Kupovala som ho hlavne kvôli chĺpkom nad hornou perou a tam sa mi zdá, že nezabral absolútne. A to som dosť bledá a mám tmavé chĺpky. Jedine kde je to lepšie tak to sú ruky a brucho ale tak tam to ani predtým nebolo až také strašne.

tajik
autor
29. máj 2021

@miirka123 aký konkrétny typ používaš?