Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Oplatí sa kúpiť Kérastase šampóny?

25. jan 2021
diaalex
25. jan 2021

Ako myslíš či sa oplatia? 🙂 ja som ho používala mesiac v kombinacii s ampulkami proti padaniu vlasov a serom a este vždy mi padali vlasy

hanka1505
26. jan 2021

Ja mam šampón loreal profesionál od kaderníka a kerastase používam balzam a take mlieko pred žehlením a fenovanim a som spokojná. Mne tie prípravky dlho vydržia keďže stačí malé množstvo.. Vlasy nám uhladene a pekne, za mňa spokojnosť.

queen_mary
26. jan 2021

Loreal profesionnel je nizsia verzia od kerastase, ale stale velmi kvalitna a cenovo pristupnejsia. Ja striedam kerastase (genesis proti padaniu vladov naposledy, mne pomohlo), a potom od loreal volumetry na objem. Resp vzdy si vyberiem nieco ine. Mne oboje robia dobre na vlasy.

anita6666
26. jan 2021

Za mňa nie. Dala som šancu dvom baleniam, no nebola som spokojná. Za mňa vyhodené 💰. Nevidela som absolútne žiadny rozdiel medzi kerastase a obyčajným šampónom za 2€.

queen_mary
26. jan 2021

@anita6666 what? 😀 u mna je to mega rozdiel uz len ked pouzijem profesionnel oproti dvojeurovemu dovu alebo schaume 😀 ale zalezi aky mas vlas.

anita6666
26. jan 2021

@queen_mary je to tak...... som už asi vyskúšala všetko,aj drahé aj lacné,mne službu neurobil žiadny ani lacný ani drahy. Mám rovnaké vlasy vždy po umytí a stále každý druhý deň musím umývať lebo inak sa nedá.