Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Otázky ohľadom predlžovania vlasov

iwanka222
15. okt 2020

Ahojte baby mate niektora predlzene vlasy? Mala by som zopar otazok.

snazilka_bio_mamka
15. okt 2020

ja som mala 7 rokov predlzovane

iwanka222
autor
15. okt 2020

@snazilka_bio_mamka Prosim Vas ako casto ste chodili na posuvanie spojov a kolko vas to vyslo? Mam kamaratku ktora musela chodit kazde dva mesiace pretoze sa jej vlasy uzlili a to by som nerada tak casto vyhadzovala peniaze za posuvanie.

snazilka_bio_mamka
15. okt 2020

@iwanka222 jooj v tomto vam nepomozem. Ja som si predlzovala sama, cca kazde 2 mesiace. Sice to trvalo dlho, ale zvladala som to s 2 zrkadlami :D je to vela penazi ked kazde 2 mesiace sa posuva...plus sa keratinuju pramene a hore dole s tym prace je habadej

iwanka222
autor
15. okt 2020

@snazilka_bio_mamka Cize tiez Vam trebalo posuvat spoje kazde dva mesiace?

sarita510
15. okt 2020

ja predlzujem tak viem ze urcite kazde dva mesiace ked pomala rastu tak kazde tri mesiace

iwanka222
autor
15. okt 2020

@sarita510 Mne pomalicky rastu. Lebo na tej stranke kde si pojdem dat predlzovat pisu ze sa chodi kazde 4-6 mesiace. A prosim Vas predlzovanie Bio metodou mi neznici velmi vlasy? Vy kde predlzujete ak sa smiem spytat?

sarita510
15. okt 2020

@iwanka222 o bio metode som ani nepocula 🙂 date mi link kukla by som si to,ono ani n ejde o to ze to vidno vsak da sa zakamuflovat kadejako ale o to ze sa potom robia gundze motanic a to sa uz neda rozmotat len odstrihnut

iwanka222
autor
15. okt 2020

@sarita510 To je stranka toho salonu kde pojdem

sarita510
15. okt 2020

@iwanka222 tak to za studena moze byt dobre o to nic ale vravim javiac sa vlasy poskodzuju nie samotnym spojom teda okrem eurolockov tie poskodia ,ale naslednou udrzbou co znamena cesanie od hlavy kedy sa vam milion vlasov zlommi to je velky a casty problem a potom tie uzly ,zvacsa si kazdy povie este pockam este pockam a zrazu na hlave hrca na pol hlavy toto rozhodne netreba podcenovat nejedna si uz poplakala 🙂 co sa tyka metody tak minimalne garantuju neposkodenie vlasov na co by som sa opytala popripade dala podpisat lebo tam urcite zaplatite dost vela ,paci sa mi ze je spoj prehliadny vyzera to dobre len vravim pozor nanaslednu udrzbu ,a o tych 4-6 mesiacoch ? neverim ved v priemere rastu vlasy 1cm za mesiac to akoze budes mat 5 cm odrasty a este sa ti aj nezamotaju ?ale chod skus potom mi povies 🙂

iwanka222
autor
15. okt 2020

@sarita510 A myslis ze spoje by som si vedela posunut aj sama? Ako pise pani vyssie?

snazilka_bio_mamka
15. okt 2020

@iwanka222 ano minimalne 1x za 2 mesiace. Aj mne rastu pomaly ale tu ide aj o to ze tie spoje sa aj posuvaju časom a proste je to otrasne ked sa to da vidiet treba to presuvat lebo sa potom uzlia a ničia vlasy

frzeiovn
15. okt 2020

Ahojte, pripájam sa k diskusii, ja mám naozaj riedke a jemné vlásky, hlavne na temene hlavy nerastú do dĺžky a je ich málo, nie tak na vrchu, skúšala som všeličo, ale od februára som si dala eurolock, najprv cca 40 prameňov v mojej dĺžke, no trošku boli dlhšie ale to len na zahustenie, teraz mám len 30 prameňov, aby to aj vyzeralo prirozene, nikto si nič nevšimol, okrem kolegov, ktorým som to teda povedala, som spokojná, chodím každé dva-dva aj pol mesiaca na posuv, vyčeše sa chumáč vlasov, ale to sú len moje prirodzene, ktoré by vypadli aj tak, nejaký enormný vlasový úpadok som nezaznamenala, lebo si na to fakt dávam pozor, ani plešina sa nerobí, lisiny nič, lebo by to šlo hneď dolu, vzhľadom na to, že mám tých vlasov mojich máličko a nie je to tak vidieť pri tých 30 prameňoch, viem ich aj vyčesať, aj dať do copu, dĺžka je tak po plecia, trochu viac, takže som spokojná, robí mi to milá mamina, čo sa tomu venuje už 10 rokov a sú to malinké tie najmenšie krúžky eurolock v mojej hnedej farbe...uvidím, dokedy ich nechám, možno už teraz ich zložím v novembri idem na posuv tak uvidím....papa🙂

sarita510
15. okt 2020

@frzeiovn ja mam take iste riedke ,asi mas microring? ja som bola vemi spokojna a stastna ze mam konecne vlasy :D len umna je problem ze mna strasne rychlo mastnie hlava a kazdy den umyvat huste dlhe ruske vlasy a potom cakat kym vyschnu to nie :D ale mam clipy prave kvoli tomu mastneniu

sarita510
15. okt 2020

@iwanka222 ano urcite ale inou metodou toto vidis ze ona ma specialny stroj aj spoj ,tietona doma vyzeraju takto mozes zohnat aj lacnejsie tutorial na youtube https://www.clipinhair.sk/388-vlasy-pre-metodu-... ponadavas si lebo predsa samej sebe je to zlozite alle treba si zvazit cenu ak mas na to chodit do kvallitneho salona tak urcite treba ist ...a tak vies 🙂

zara1357
15. okt 2020

Ja som to mala 12 rokov dozadu a zbytočne výhodné peniaze, zničilo/ zatazilo mi to moje vlasy. Dnes by som si to uz nedala,radsej by som investovala do lepšieho kadernictva

iwanka222
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danka660
15. okt 2020

@iwanka222 Ja chodim uz cca 7rokov na bio predlzovanie, jedna sa konkretne o Greatlenghts (najdes ich na IG aj na nete) v KE a som max.spokojna. Setrna metoda, vlasy majj uzasnu kvalitu. Co sa tyka prepajania ja chodim kazde 4-4,5mes. Vzdy mi nadpoja nove vlasy. Je to sice drahsia metoda a nie kazdy si to moze dovolit ale tuzba po hustejsich a dlhsich vlasoch vzdy vyhrava. Ponukaju aj ich kozmetiku ale ja pouzivam obycajny Elseve aj kondicioner a su stale krasne. To prepajanie je vzdy individualne, na IG maju aj video ked prisla baba prepajat po roku. Pre mna extrem, vlasy jej to sice neznicilo ale nechapem ako s tym vedela fungovat. 🙂

iwanka222
autor
15. okt 2020

@danka660 Aj ja idem tam. A nevies prosim kolko stoji prepajanie? Ja nechcem davat kazdy polrok 600€ na vlasy preto ma zaujima prepajanie. Dakujem

danka660
20. okt 2020

@iwanka222 noo tym ze ti stare vlasy daju dole a daju uplne nove pramene vlasov, platis sice za prepojenie ale za nove vlasy, cize cena stale ta ista... ale kamoska co pre nich zacala pracovat mi vravela ze som truba, ze som tie stare vlasy vyhadzovala. Vraj ti vedia nadpojit aj tie, daju im nove koncove spoje, vycistia ich a tam uz platis ovela menej, mozno aj o viac ako polovicu. Urcite sa na to opytaj. Mne o tom nikto nepovedal, inac by som to tiez vyuzila kedze je to mega drahe. V decembri chcem ist prepajat tak sa poinformujem aj ja

frzeiovn
21. okt 2020

Ja som platila za nové 40 prameňov 120 euro a teraz mám len 30, každý 1,20 prepoj, a sú to krásne živé vlasy. Nechápem čo je na tom za 600 euro baby...???

danka660
21. okt 2020

@frzeiovn tak napriklad 50cm Novy pramen stoji 6,20eur/kus a ked potrebujes aspon 120pramenov tak si to staci vyratat 🙂 ako som spominala, mne po 4,5mes nadpajaju vzdy nove vlasy a tie stare vyhadzujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli