Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Podkožné vyrážky

bobana297
3. nov 2018

Ahojte som zufala. Chcem nejake rady a typ ako sa zbavovat podkoznych vredov. Mavam ich stale na brade . Ano je to znak zaludocnych problemov alebo zenskych. Ano mam zaludocny vred a zapal zaludka a pazeraka. Ale teraz ked som tehotna neliecim to liekmi. Ale aj tak som to mala cely zivot. A moja chyba je, ze vzdy do toho rypem lebo neviem iat medzi ludi s bielym nahnisanym vredom na tvari. Ako spravne vycistit alebo aka kozmetika je na to najlepsia? Pomkzte uz ma porazi

olinaaaa
3. nov 2018

@bobana297 skus masku epoch.. Je draha ale výborná.. Lepšiu masku sm nemala

kormelia11
3. nov 2018

@bobana297 ahoj na zaludocne problemy je dobry rakytnikovy olej ale ten kvalitny z duziny je to drahsia vec ja ho teraz pouzivam kazdy den cajova lyzicka a zlepsila sa mi aj plet skus si to nastudovat aj ci to mozes v tehotenstve mozno by ti to pomohlo moze sa aj na tvar pouzit ale ten z duziny je viac sfarbeny tak to moze zanechavat farebne stopy

romiada
3. nov 2018

@bobana297 ist ku kozmeticke a dat si to prepichnut kozmetickou ihlou,vytlacit a vydezinfikovat.

uprimnazienka
3. nov 2018

Všetci všetko riešia kozmetičkou a kožnou doktorkou a roznymi chemickymi mastickami.Ano uznavam aj mastičky pomahaju ale len na nejaky čas a zasa bude vsetko naspat ked to dopouživaš. Pred 2 rokmi som mala tiež tento problem mala som velmi vela podkoznych vyrazok.Pamataj...To ako sa stravujeme to sa odraža aj na našej tvari,na našom tele.Telo sa ma vždy vždy vždy liečiť vznutra ale samozrejme nemyslim tym tabletky alebo podobne...prijimat proste vela vitaminov a uvidiš čo to spravi...Neodporučam mastičky ani nejaku kozmetiku ,všetko je to len chemia..A logicky to čo nemožeme zjesť by sme si nemali davať ani na tvar.Bude to síce trvať par mesiacov,polroka,rok..Kazdy to mame inak.Odkedy som ja zmenila stravu tak po 5 mesiacoch som na sebe nemala ani čo ilen jednu vyražku...Všetko je to len o strave...A samozrejme treba sa aj vyhnuť rypaniu sa vyražok a hlavne sa nedotykat pleti špinavymi,neumytimi rukami...

lula313
4. nov 2018

Aj ja som s nimi mala problem až keď som neprišla na to, že mi to spôsobuje intolerancia na vajcia. Mne zas tehotenstvo okolo 6-7 zresetovalo organizmus a intolerancia sa stratila.. pátrala by som na tvojom mieste po tom, z čoho to máš-food detective test a potom sa tým potravinám vyhýbala alebo brala enzýmy.

14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli