Používame cookies. Viac informácií tu. OK
kika831
9. júl 2019

@nuell ja som si dala robit obocko pudrovou technikou v marci. Nakolko ale mam dost mastnu plet, tak mi telo velmi tazko prijimalo farbu, takze budem musiet ist este treti krat na korekciu. Ale musim povedat, ze je to super vec. Tiez som mala dost riedke obocko. Za mna urcite ano. 👍

teuflerin
9. júl 2019

ahoj...ja osm bola akurat teraz 21.6. odpadavaju mi posledne chrasticky a zatial to vyzera krasne..urcite chod do toho....stoji to za to 🙂 a pytaj sa vsetko co chces

nicoli02
9. júl 2019

@nuell je to super, krásne to vyzerá, počkaj s tým do jesene, keď je teplo horšie sa hojí a tak.

slavuska1506
9. júl 2019

@nuell Zuzana Bilská - pozrite na FB. Fakt najkrajšia práca, čo som videla (mám aj osobnú skúsenosť).

bogierka
9. júl 2019

ak to niekto vie, tak ako preco nie. ted uz su aj tetovane obocka pekne a nie ako kedysi, ked zeny nosili modre ciary na tvari

puticka7
9. júl 2019

@nuell kamaratka bola a nebola moc nadsena. ale velmi zalezi asi od toho, kto ti to robi. ona bola v nitre ale neviem v ktorom salone. no ked som ju videla, tak jej ani moc nebolo vidno, ze na takom niecom bola.

domcci72
9. júl 2019

@nuell mam vytetovane obocie a velka spokojnost. predtym som nemala ziadne a teraz aspon nejake obocie mam

akinom0077
1. sep 2019

@nuell / podstupila som pudrove obocie vysledok krasny som spokojna konecne mam obocie🙂 lebo som mavala len do polovice 🙂 vyskusala som rozne pripravky a rastlo len tam kde nebolo treba🙂 ale... Prve tetovanie januar 2018 marec 2018....
v oktobri dalsia korekcia nakolko som z toho obocka takmer nic nemala teraz sa na jesen chystam znova... myslim ze mi to robila sikovna osobka v Ziline... Vraj to je mojou mastnou pokozkou...
v

akinom0077
1. sep 2019

@kika831 / presne aj ja 3 x celkovo a po roku potrebujem znova... tiez som “ mastny” tip pleti...

hnedoocko0909
1. sep 2019

@slavuska1506 prácu síce robí peknú, ale termín u nej dostane klientka cca o rok 🤔

slavuska1506
2. sep 2019

@hnedoocko0909 ano, toto je velka nevyhoda. Robi to dokonalo, preto tolko klientiek a tak dlho sa caka. Ale skutocne sa oplati cakat

hnedoocko0909
2. sep 2019

@slavuska1506 mne robila obočie jej mama-robia spolu, len k nej som čakala cca 6 mes. Ale moc niesom spokojná. A ja som už našla minimálne 2 kočky, ktoré robia krajšie obočie ako Bilska

slavuska1506
2. sep 2019

@hnedoocko0909 u tej som nebola. Ani neviem, ze aj jej mama robi

eliska13
2. sep 2019

@nuell mne sa páči Nina Grusmann na FB
Kamarátka si dala púdrové v Ba tiež má mastnú pokožku a bola 3x na korekcii je pekné aj tvar, ale je to divné chodiť s polku obočia pokým konečne všetko chytí ako má.Korekcie trvali pol roka dokopy

hyta
10. nov 2019

@akinom0077 Prosím ťa, môžeš kľudne aj IP, napíšeš mi, kde v Žiline si si obočko dala urobiť? Vďaka.

hyta
11. nov 2019

@akinom0077 Vďaka za odpoveď.

malebiele
11. nov 2019

Ahoj, tak pridam aj svoju skusenost, aby si mala info aj z tej druhej stranky tetovania. Ja som bola na tetovani uz viackrat, prvy krat mi natetovali obocie ciarkovanou metodou, vyzeralo to super, ale len zo zaciatku. Potom sa zacala farba jednak stracat a jednak menit - na cerveno 😣 takze som isla na korekciu. Opat par tyzdnov super ale potom ten isty problem. Nakoniec som isla do ineho salonu, kde sa mi to snazili prerobit, tentoraz pudrovou metodou. Opat vysledok bol zo zaciatku super, ale po zahojeni farba neprekryla staru farbu - tu cervenu a to som bola este na pretetovavani asi 3x a nikdy sa to nepodarilo 😔 Nakoniec som sa na to vykaslala, nestoji to za tie peniaze, radsej si obocie kreslim, bohuzial uz musim, co ine mi zostava 😣 Na poslednom tetovani som bola pred vyse rokom a pol, no stale mam na oboci zle chyteny cerveny pigment. Na tvojom mieste by som si to dobre premyslela a hlavne, nie kazdemu cloveku to moze chytit dobre, dokonca som sa stretla s tym, ze jednej pani sa farba tetovaneho obocia zmenila na zelenu!!! A pritom islo o kvalitne tetovacie farby. Smola je, ze niektore telo sa proste takto proti tomu vzburi a odmieta tu farbu, takze ak chces naozaj tetovane obocie, zisti si najprv, ako bude tvoje telo reagovat na taketo tetovanie (tusim sa to vysetrenie robi z krvi), ako keby si potom mala skoncit so skaredym obocim

Tu začni písať odpoveď...

Odošli