Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte mi, čo s farbou mojich vlasov

blueunicorn99
5. aug 2019

Dobry večer,chcela by som poradiť moje prirodzene vlasy su hnedé chcela som zmenu ale nic peroxidove tak som si dala čierny šampon na 24 umytí uz ho mam 2 mesiaci a stale su moje vlasy cierne.Lenze čierna mi nesedi,nepasuje a ja by som chcela nejako zosvelit na moju prirodzenu mozno aj svetlejsiu takze ci nemate nejake rady vlasy si normalnou peroxidovou farbou farbiť nebudem😉ďakujem pekny deň

simonkazga
5. aug 2019

Existuje odstranovac farby "colour B4" stiahne ti tu ciernu a budes mat povodnu farbu

simonkazga
5. aug 2019

Medzi fotkami asi 3 hodinovy rozdiel, bez peroxidu

blueunicorn99
autor
6. aug 2019

@simonkazga ďakujem pekne rozdiel je krasny skusim😉💕

0hena0
6. aug 2019

@blueunicorn99 a ak chces mat nieco setrne na vlasoch, kup si Hennu na vlasy. Ja to pouzivam a nedam dopustit. Farbit ani samponom ani farbou nechcem a tak som zvolila Hennu a pekne chyta aj moje sediny ktorych je akosi rychlo coraz viac 😊

rainbow82
22. aug 2019

@0hena0 Hena? A to sa kde dá kúpiť?A ako používať? Ďakujem

0hena0
22. aug 2019

@rainbow82 Henna. V drogerii teta dostat. Je prilozeny navod. Ale nic zlozite. Ja don vsak pridavam ak hnede vlasy mate, trosku mletej skorice a par kvapiek citronu a malinko horucej vody 3 pol.lyzice

0silvia0
22. aug 2019

@rainbow82 ja odporucam hennu znacky khadi. Spickova kvalita, pouzivam dlhe roky.