Poraďte olej na vlasy a prípravky na telo

28. nov 2020

Dobre rano babeny.... idem zaciatkom buduceho tyzdna na nakup vecsi do drogerie hlavne kupit kozmetiku lebo nemam tam ist kedy..... moja otazka je: viete mi odporucit nejaky olej na vlasy? Taky do koncekov, co ale nie je mastny? Potom nieco na lesk vlasov, nejaku vyzivu (masku) nieco na suche konce okrem toho loreal oranzoveho... ten mi vobec nesadol. Lebo chcem uz nejaku zmenu len nechcem kupovat macku vo vreci... co su vase stalice, s cim ste spokojne? 🙂🙂 a potrebovala by som este nejaky telovy krem na extra suchu pokozku, po vsetkom som sucha. Dakujem vam za rady 😊

miriam11
28. nov 2020

Mala som rovnako suchu kožu ako ty. Používam už dlhé roky telovu aj vlasovú kozmetiku amway. Krásne, voňavé, výživné bez chémie. A mam pokoj, pokožku mam zdravú, vlasy krásne...

autor
28. nov 2020

@miriam11 tu zacku poznam ale nemam momentalne na to tolko financnych prostriedkov kedze idu aj vianoce a musim pokupit darceky aj deckam aj rodine... takze mozno inokedy skusim teraz ma skor zaujimalo nieco z drogerie

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. nov 2020

@iiika p nechcem praveze objednavat cez internet, mam naplanovany nakup uz sa chystam strasne dlho, aj darceky idem pozriet, tak preto sa pytam v drogerii nejaku dostupnu kozmetiku

iiika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam_s
29. nov 2020

Tiež odporucam cerave, na pleť aj telo. Na suchú pokožku je dobré aj la roche posay cica plast... Na vlasy je naj čistý arganový olej, majú v DMke...

autor
29. nov 2020

@iiika ďakujem, pozriem 🙂

kubkovamama
29. nov 2020

Zn.Alverde šetrná,s vysokým obsahom bioolejov,potom Saloos napríklad,ja si objednávam cez net biokozmetiku z kamelioveho oleja,sú to čisté suché oleje na všestranné použitie či už tvar,telo,vlasy,tiež obyčajný kokosový olej,ale vlasy som mala po ňom fakt mastné-je asi príliš hutný na použitie do vlasov,ale na telo top.Este ma napadá Naturalia.Su to všetko cenovo veľmi nízke značky a tiež som toho vyskúšala xy,vyššia cena nie je vždy zárukou,že je to dobré.Moja mama vo vyššom veku prešla tiež iba na biooleje a nevie si vynachváliť a pravda,že v tvári vyzerá o 10r mladšie a vlasy tiež super,celulitídu napr.ma menej výraznú ako ja v 35.Takze na nej vidím,že pravidelná starostlivosť s prírodnými a jednoduchými produktami ma fakt výsledok oveľa rýchlejšie a výraznejšie ako s drahymi znackovymi krémami(no nič proti,každému sadne niečo iné)V dmke určite nájdeš a inak cez net aj v lekárni,len tam je vidno rozdiel v cene v kamennej lekárni o pár eur viac ako cez eshop

autor
29. nov 2020

@kubkovamama praveze ja som o olejoch pocula ze vysusuju pokozku...skor mi vyhovuju mlieka, ale aky olej ked tak odporucas na telo a plet? Ako laka ma to vyskusat nieco taketo trosku zmena od tej chemie co si davame na telo ale ci sa rychlo neminie ten olej ked vidim tie male flasticky napr. V dm, no este som neskusala... teraz som iba videla minule v letaku ze maju nejaku novinku ruzovy olej a levandulovy nejaky...

kubkovamama
29. nov 2020

Mne sadol kameliovy, pretoze mám citlivú a problematickú pleť.Po suchých olejoch nikdy nebudeš mať pocit,že si mastná, preto sú vhodné aj na mastnú a aknoznu pleť.A dávaš si len 2-3kvapky na tvár,malé balenie ti vydrží veľmi dlho.Teraz mám 200ml,lebo som používala aj na telo,no to mi až tak nesadlo,lebo som tehotná a strašne mám suchú a citlivú kožu po celom tele-tak dávam kokosak.V DM je aj ich značka Balea telových voňavých olejov a telové mlieka s olejom,tie veľké stoja cca 2€.Biokozmetika je vždy drahšia ako obyčajná,no zas lacnejšia ako značková.Alebo si kúp iba minibalenia na vyskúšanie.A do vlasov minule tu baby veľmi chválili tuhé šampóny,v nich tiež býva dosť olejov