Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte parfém so sladkou vôňou

markusko2305
19. aug 2021

Baby poradte nejaky dobry dámsky parfem, skor sladku vonu, ktora vydrzí...dakujem za kazdu radu ;)

oli18
19. aug 2021

Ved chod do parfumerie a pytaj sisladku vonu, urcite ti poradia a daju ovonat. A poradia aj co sa koncentracie tyka. Cim vyssia, tym dlhsie vonia a je drahsia.

00momo
20. aug 2021

Ahoj ja som kupovala na svadbu parfem ktorý dlho vydrží a kedze sladkw vône niesu moje obľúbené ale nakoniec som kupila sladku vôňu Elie Saab White

ivanka12311
20. aug 2021

Trusardi white, Armani Si, Lolita Lepicka Apple, black opium,CK Euphoria, Christina Aguilera, najlepšie keď si zajdes do parfumerky ovonat aj Dior má vône čo stoja na zváženie

ivanka12311
20. aug 2021

@oli18 nie je pravda mám originál Coco Chanel a napodobninu z krásnevone.sk a môžem povedať že je to úplne to isté ba sa mi vidí že to ešte dlhšie vydrží voňať na Tom tričku než bol drahy originál

matenka
20. aug 2021

@ivanka12311 myslis mademoiselle? Ktora vona tak vonia? Ja mam doma original, zaujimalo by ma porovnanie 😉

daeen
20. aug 2021

@markusko2305 odporucam skupinu Voniam, vonias, voniame. Baby su ochotne poradit a mnohe sa parfemom venuju dlhodobo.

22betka11
20. aug 2021

@markusko2305 Za mna ARTISTRY Flora Chic – parfem navrhnuty francuzskym parfemovym domom GIVAUDAN, ktory navrhuje parfemy pre Dior, YSL a pod, inspirovany ruzovymi zahradami v parku v Parizi Parc de Bagatelle, obsahuje 100 % olej z tychto ruzi nachadzajuci sa v strednych tonoch. Pre zaujimavost, na 1 g oleja je potrebnych 10 kg tohto kvetu, takze vyroba ako celku (poslanie, flakon a obal, vona, marketing) je nakladna zalezitost. Rada k parfemom vseobecne: ak si budete vyberat hocijaku vonu v parfumerii, tak nikdy nerobte to, ze si osuchate zapastie o zapastie, lebo tym znehodnotite vrchne tony parfemu a ten sa dobre nerozvonia. Spytajte sa, ake zlozky osahuje parfem v hornych, strednych a spodnych tonoch. Horne tony citite ihned. Je to prvy naznak, ktory povie, ze to je silne, moc sladke, ale nikdy sa nerozhodujte na zaklade tych hornych tonov, vzdy pockajte. Stredne tony hovoria, po com vona bude vonat najviac, ak mate rady kvetiny, ovocie, tak hladajte vonu, kde v strednych tonoch budu obsiahnute tieto zlozky. Spodne tony su tvorene najtazsimi zlozkami a udrzuju vsetky vone dohromady. Ak je zaklad zly, ani vona nebude ako celok dobra. Na niektorych strankach eshopov maju rozpisane, co tvori spodne, stredne a horne tony, takze ak hladate sladky parfem, hladajte sladku ingredienciu v strednych tonoch. Neplytvajte parfemom, ze si ho budete striekat hore dole po tele a na oblecenie, ako to robi vacsina muzov, uz tak je to draha zalezitost a mysliet si, ze cim viac na seba nastriekam, tym lepsie, je hlupost, vzdy treba na pluzne body, pretoze tam, kde nam pulzuje krv, sa vytvara teplo, cim sa vona zintenzivnuje a prijemne siri do okolia.

ivanka12311
22. aug 2021

@matenka áno 🤗pre mňa je to riadne sladké