Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte sérum na podporu rias po 3D.

ada309
4. júl 2019

po ročnej aplikácii 3D rias mám svoje riasy zničené, vypadane.. poraďte overené sérum,ktoré podporí rast rias a ich objem.

kristina2412
4. júl 2019

@ada309 skús ricinovy olej,pomáha na rast mihalníc a obočia

gabccia
4. júl 2019

ricinovy olej je super 👍🏻

ada309
autor
4. júl 2019

ďakujem,tiež som už o Tom počula,možno naozaj stojí za vyskúšanie

nini1010
4. júl 2019

@gabccia
@kristina2412 ako sa to nanasa?naozaj cisty ricinovy olej?

kristina2412
4. júl 2019

@nini1010 paličkou do usi.

gabccia
4. júl 2019

@nini1010 ano cisty, stoji cca 3€ v bio obchodoch napr.. a na tycinkj do usi, som ponorila do oleja a namiesla na obocie a mihalnice ale pozor, nesmie sa dostat do oci!

ada309
autor
4. júl 2019

@gabccia po akom čase si videla prvé výsledky?

michelle567
4. júl 2019

Mary Kay vyživovacie sérum na riasy a obočie. A napr aj odlicovac na oči obsahuje keratinovu zložku ktorá vyživuje mihalnice pri odlicovani 🙂

nini1010
4. júl 2019

@michelle567 Ja nejako priznam sa Mary Kay nedoverujem.ako znacke.Nehovorim ze je zla,ale podla mna extremne predsazena vzhladom na kvalitu.Alebo inak,su ine lacnejsie alebonrovnako drahe a kvalitnejsie a preto som skepticka aj voci ich produktom.

michelle567
4. júl 2019

@nini1010 a skúšali ste nejaké produkty? Práveže obsahujú veľmi veľa prírodných zložiek, sú určené aj na veľmi citlivé plete, na pleť s rôznymi ochoreniami ako napr ružienka psoriáza rosacea.. a ide hlavne o to že s poradkyňou skúšate najprv čo vám sadne. Niekedy ženy nakúpia drahé krémy a ani nevedia že to nie je na ich typ pleti napr myslia si že majú suchú pleť lebo sa im supe pri nose a na čele keď dajú make up ale pri tom majú normálnu pleť len sa zle o ňu starajú, necistia neodstranuju odumreté bunky, nehydratuju. O Tom je to poradenstvo. Poradkyňa vám dá všetko najprv vyskúšať povie vám ako sa vlastne o vašu pleť starať, všetko sa dá vyskúšať kým kúpite. A keď aj niečo nesadne dá sa to vrátiť

bubacik2
5. júl 2019

Na rast mihalnic je perfektne serum hairplus. Je sice dost drahe- cca 90€ mala flasticka, ale vydrzi dlho a fakt funguje, aplikuje sa na zaciatku kazdu noc nad mihalnice cca 6-8 tyzdnov, potom uz podla potreby. Ja som mala mihalnice ako umele 🙂

luccy89
5. júl 2019

Suhlasim s @bubacik2 vysledky po 3-4tyzdnoch som mala super. Umele som nosila 4roky

barbarita33
5. júl 2019

Za mňa určite nanolash sérum.asi po dvoch týždňoch som videla predĺženie rias a použivam asi pol roka,keď ma napadne si dám večer a viditeľne riasy sú aj hustejšie.manžel si tiež všimol

ada309
autor
6. júl 2019

Ďakujem za rady, niečo teda vyskúšam..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli