Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Prírodný parfém - poraďte

johaninka
30. mar 2019

Ahojte, chcem prejsť na prírodné parfémy máte nejaké odskúšané?

lucyluv
30. mar 2019

Ja používam bio ružovú vodu, dá sa kúpiť v DM. Ale nie je to vyslovene parfém, no vonia krasne a má dobre zloženie, čistá ružová voda 🙂 s tým sa aj lete dá osviežiť, nastriekas rovno na tvár a dekolt.

sim318
30. mar 2019

@lucyluv a prosím vás vydrží vôňa dlho? Raz som to uz pozerala v dm 🙂

lucyluv
30. mar 2019

@sim318 nevydrží dlho, ja to skôr používam ako takú aromaterapiu, keď mám chuť, streknem a opajam sa vôňou 🙂 ževraj aj bábätká upokojuje, odporúča sa aj k pôrodu 🙂 ale parfém to nie je.

sim318
30. mar 2019

@lucyluv Ďakujem za odpoveď 🙂 vyskúšam 🙂

seahorse27
30. mar 2019

Ta spominana ruzova voda z DM (ak teda myslite tu od Purity Vision) nie je parfem, je to skor tonikum a sluzi na osviezenie a hydrataciu pleti aj hocikedy pocas dna. Je to prijemny vyrobok, sama ju pouzivam, ale urcite ju neodporucam kupovat za tym ucelom, ze bude sluzit ako parfem. Ta vona je 10 sekund po nastriekani fuc.

kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kosicanka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
johaninka
autor
1. apr 2019

@kosicanka1 Ďakujem idem na to mrknut

xima
1. apr 2019

Ahoj, aj soaphoria ma nejake prirodne parfemy, ja mam vonu zenskost feminity, je prijemna,je to na olejovej baze a ma gulickovy aplikator, maju myslim tri vone na vyber

mareri
5. aug 2019

@xima čo to je? nikdy som to nevidela. Pravda je, že parfemy si kupujem na Notino, ale niečo taketo som ešte nikdy nevidela

xima
5. aug 2019

@mareri prírodný parfém ☺️

Tu začni písať odpoveď...

Odošli