Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rady pri farbení vlasov

kenax
12. mar 2021

Ahojte, som kadernicka s 20rocnou praxou , momentálne na MD, rada Vám poradím pred farbenim vlasov s výberom farieb. #pomahajfarebne

stela1996
12. mar 2021

@kenax aku blond na prirodzene tmave vlasy? (mam cerveny pigment, vsetko chyta do medena a zlta) dakujem 🙂

timotej223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
odesi
12. mar 2021

Mna by zaujimalo, akymi farbami je najlepsie si doma farbit v tejto situacii, ked sa len tak ku kadernicke clovek nedostane. Nejaku znacku?

timotej223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kenax
autor
12. mar 2021

@stela1996 doma sama žiadnu blond #doma pekná sa nedá spraviť, aspoň som sa s tým nestretla. Jedine #experiment , nedá sa pekná blod docieliť jednou farbou

kenax
autor
12. mar 2021

@odesi značiek je veľmi veľa avšak vždy sa dá riešiť aj spôsobom #zavolať svojej kaderníčke a ta odporučí značku pretože pozná o aké vlasy ide. To čo je naj farba pre kamošku, svokru, tetu alebo sestru #farba nemusí byť vhodná mne.
Počas krízi a nielen pandemickej odporúčam farbiť vlasy #farebnymsamponom, ktorý dokáže pomôcť v zmene no zároveň neuškodí #šedivéVlasy to už sú iné finty

mishach
12. mar 2021

@kenax Ja by som potrebovala zakrit prvé šediny. Mam ich rovno zvrchu a dosť vidno. Lenže mám bayalage, síce už odrastené, ale nechcela by som si to zbytočne veľmi zafarbiť, aby som nemala konce tmavé. Zase by mi to kaderníčka musela sťahovať....čo si dať? Kaderníčka mi vždy povie, na môj odtieň vlasov, čo aj vždy zvrchu farby, čistá 5.(odtieň)🙈dakujem

kenax
autor
12. mar 2021

@mishach čistá 5 je hranica keď prestrelíš môžeš byť tmavá keď neuhadnes nezafarbis. Môžeš si pomôcť trikom pri farbeni. Oddeliš si prednú časť vlasov - ostatne dáš do gumky(cop) prednú časť rozdelis na stred - konce natries maskou na vlasy/ rozceses—— namiesas farbu- stačí polovička a natieraš len odrast.1-2cm
Viem že obľuba pri farbeni je zubná kefka preto odporúčam v drogérii kúpiť štetec. Farbu by som volila číslo začínajúce na 6 - to udáva základ a keďže farby v drogérii majú viac posilnený pigment by to malo stačiť - farba vhodná by mohla byt ako na foto...ak sa do toho pustíš, zvladnes to.