Šampón proti vypadávaniu vlasov

9. jún 2022

Ahojte dievčatá poraďte dobrý šampon proti vypadávaniu vlasov. S ktorým máte dobré skúsenosti ?

mischumischu
9. jún 2022

Alpecin čierny (pánsky) s kofeínom, striedať s Parusanom. A malo by to byť doplnené vitamínmi ako je hlavne Zinok, či aj Selén.

zojeva
9. jún 2022

Hairbrust ☺️

riskoh
9. jún 2022

Parusan šampón plus tonikum

sushi15
9. jún 2022

Vlasové hnojivo za mňa top. Šampón + sérum

autor
9. jún 2022

@zojeva a konkrétne ktorý šampon?

zojeva
9. jún 2022

Ten modry šampión ten je na vypadávajúce vlasy plus ružový kondicioner. Bývajú na stránke aj dobre akcie niekedy aj 1+1 zadarmo ☺️

autor
9. jún 2022

@zojeva prosím pošleš mi link na ten šampon?

ivanka12311
9. jún 2022

Ja vrelo odporúčam tento...novinka od Milva pomohol mi, mne vypadávali vlasy až tak že sa mi vytvorilo holé miesto, používala som ho na striedačku s chinin Forte šampónom a chininovou vodičkoy.Dorastli do 2mes.

kukuckalucia
9. jún 2022

elseve regeneracny sampon...

mandzula
9. jún 2022

@ivanka12311 od Milvy odporúčam aj ja, používam cesnakovo-chinínový a chinínovú vodu. Treba si však nakúpiť kopu masiek, pretože riadne vysušuje vlasy.

ivanka12311
9. jún 2022

@mandzula presne tak ja som sa ku nej vrátila keď
mi bohužiaľ ani kožný lekár nepomohol🌺kázal mi kožný nakúpiť vlasové hnojivo tabletky, vlasove hnojivo šampón (za mna ten šampón vlasové hnojivo-vlasy suché čistá slama nepomohlo mi to)...pri tejto Milve do dvoch mesiacov som ich mala späť a používam ju cca už asi rok dokonca aj moja dcéra tá ale šípkový a pivný 💛

mandzula
9. jún 2022

@ivanka12311 mne ešte veľmi pomáha toto: https://www.naturesfinest.sk/produkt/hair-vitam...
Treba si ich hodiť do košíka, povypĺňať doručovacie údaje a po pár dňoch začnú chodiť zľavy. 🙂

ivanka12311
9. jún 2022

@mandzula mala som ho je to dobré ale keď ho človek prestane piť vráti sa to do starých koľají

mandzula
9. jún 2022

@ivanka12311 tak je to vsak so vsetkymi doplnkami, kedze doplnaju chybajuce mineraly a vitaminy. A pokial si ich clovek nie je schopny dodat stravou, po vysadeni doplnku sa ich deficit, pochopitelne, znova prejavi.

autor
9. jún 2022

@ivanka12311 ja som z milvy kofeinovej mala suché vlasy tento šampon je iný?

ivanka12311
9. jún 2022

Áno tento Milva Lab je úplne iný necháva vlasy jemné a lesklé dobre rozčesatelne aj vona je pecka 👌je trochu hustejší ale stačí máličko peni dobre..na tento ružový si nedávam masku na vlasy vôbec lebo to netreba pri tomto ružovom

autor
9. jún 2022

@ivanka12311 a to si musím objednať nad 20 eur aby som neplatila poštovné nevieš? Lebo predtým som milvu kupovala v Dmku. Ale tento šampon tam nemajú.

ivanka12311
9. jún 2022

Netuším vôbec ako to je 🙂 chinin shop mal nad 40e poštovné zdarma

mtn112233
10. jún 2022

Dercos od Vichy + Biohar tonikum.. zachránilo mi to vlasy po pôrode mala som plesiny.. prestali padať plus začali rásť nové

kabba
10. jún 2022

Ja som po vaznych zdravotnych komplikaciach prisla o polovicu vlasov. Mne pomohol sampon spolu s kondicionerom od firmy Nanogen. A zacala som uzivat aj vnutorne vitaminy a velmi rychlo zabralo 🙂

autor
10. jún 2022

@kabba a z akej stránky si ten šampón môžem objednať? A cena je aká,?

kabba
11. jún 2022

Tu ho najdes: https://www.nanogen.sk/produkt/sampon-proti-vyp...
Cena je 14,80€ za 240ml. Ja si zmyvam vlasy kazdy druhy den, lebo mam velmi mastne a vydrzal mi jeden vyse 2.mesiacov 🙂
A nakupila som si ho po vybornej skusenosti viac a pouzivam ho uz skoro polroka stale. Nie kvoli vypadavaniu, uz mi rastu husto nove vlasky, ale mam alergiu aj na sulfaty a tento sampon je bez nich a proste lepsi sampon som nemala, aby ma hlava nesvrbela 🙂

autor
11. jún 2022

@kabba pozerám že poštovné je 4 eur dosť veľa.