Sérum na podporu rias po 3D

ada309
4. júl 2019
Po ročnej aplikácii 3D rias mám svoje riasy zničené, vypadane.. poraďte overené sérum,ktoré podporí rast rias a ich objem.
kristina2412
4. júl 2019
@ada309 skús ricinovy olej,pomáha na rast mihalníc a obočia
gabccia
4. júl 2019
ricinovy olej je super 👍🏻
ada309
autor
4. júl 2019
ďakujem,tiež som už o Tom počula,možno naozaj stojí za vyskúšanie
nini1010
4. júl 2019
@gabccia
@kristina2412 ako sa to nanasa?naozaj cisty ricinovy olej?
kristina2412
4. júl 2019
@nini1010 paličkou do usi.
gabccia
4. júl 2019
@nini1010 ano cisty, stoji cca 3€ v bio obchodoch napr.. a na tycinkj do usi, som ponorila do oleja a namiesla na obocie a mihalnice ale pozor, nesmie sa dostat do oci!
ada309
autor
4. júl 2019
@gabccia po akom čase si videla prvé výsledky?
michelle567
4. júl 2019
Mary Kay vyživovacie sérum na riasy a obočie. A napr aj odlicovac na oči obsahuje keratinovu zložku ktorá vyživuje mihalnice pri odlicovani 🙂
nini1010
4. júl 2019
@michelle567 Ja nejako priznam sa Mary Kay nedoverujem.ako znacke.Nehovorim ze je zla,ale podla mna extremne predsazena vzhladom na kvalitu.Alebo inak,su ine lacnejsie alebonrovnako drahe a kvalitnejsie a preto som skepticka aj voci ich produktom.
michelle567
4. júl 2019
@nini1010 a skúšali ste nejaké produkty? Práveže obsahujú veľmi veľa prírodných zložiek, sú určené aj na veľmi citlivé plete, na pleť s rôznymi ochoreniami ako napr ružienka psoriáza rosacea.. a ide hlavne o to že s poradkyňou skúšate najprv čo vám sadne. Niekedy ženy nakúpia drahé krémy a ani nevedia že to nie je na ich typ pleti napr myslia si že majú suchú pleť lebo sa im supe pri nose a na čele keď dajú make up ale pri tom majú normálnu pleť len sa zle o ňu starajú, necistia neodstranuju odumreté bunky, nehydratuju. O Tom je to poradenstvo. Poradkyňa vám dá všetko najprv vyskúšať povie vám ako sa vlastne o vašu pleť starať, všetko sa dá vyskúšať kým kúpite. A keď aj niečo nesadne dá sa to vrátiť
bubacik2
5. júl 2019
Na rast mihalnic je perfektne serum hairplus. Je sice dost drahe- cca 90€ mala flasticka, ale vydrzi dlho a fakt funguje, aplikuje sa na zaciatku kazdu noc nad mihalnice cca 6-8 tyzdnov, potom uz podla potreby. Ja som mala mihalnice ako umele 🙂
luccy89
5. júl 2019
Suhlasim s @bubacik2 vysledky po 3-4tyzdnoch som mala super. Umele som nosila 4roky
barbarita33
5. júl 2019
Za mňa určite nanolash sérum.asi po dvoch týždňoch som videla predĺženie rias a použivam asi pol roka,keď ma napadne si dám večer a viditeľne riasy sú aj hustejšie.manžel si tiež všimol
ada309
autor
6. júl 2019
Ďakujem za rady, niečo teda vyskúšam..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli