Sérum na rast mihalníc

petushqa2710
28. máj 2023

Ahojte, po roku som sa rozhodla dať dole umelé mihalnice. Bohužiaľ moje sú úplne milimetrove teda vyzerám akoby som žiadne koho nemala 😫 viete mi poradiť dobre sérum na rast a obnovu mihalníc ? 🙏

evia13
28. máj 2023

@petushqa2710 ricínový olej. Sama skúsenosť nemám, ale už veľakrát som o ňom počula, že je na to skvelý. Chystám sa vyskúšať

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
28. máj 2023

prirodzeny proces tvojich mihalnic prebeiha, a ricinovy oej to moze zepsit.
no neviem kolko to potrva. ja som nikdy umele mihy nemala, preto mne rizćinovy oej vobec nepomohol. ide o to, ez tam je posodenie, ktore sa moze zregenerovat, preto v tkomto pripade pomaha. ak poskodenie nei ej,t ak nemsui pomoct.

ja som skusila serum na mihy, Nanolash. mne mihy nezhustli nijak extrmene,a le rozhodne narastli. mam uz asi 3-4 balenie, jedno vydrzi aj rok ( asi by sa to tak nemalo, ale nemam s tym problem ). na zciatku som sa snazila davat denne, teraz obcas pozabudam, alebo nakratkovynecham, ked mam citlive oci. ak zabudam castejsie, vidno to namihach, zhorsuju sa. ak pridam, zlepsuju sa.
prve ucinky vidno asi po 4t, mozno aj trosicku skor. no su take nenapadne, potom pride faza, ked naozaj uz ucinky vidno, to je tak po 5t. na zaciatku som ala ale mihy sice dlhe, no boli take akoby makke, asi preto, ze ryhclo vyrastli, az casom spevneli.
prve serum bolo ok, druhe mas tihpalo a stipalo aj viacerych neviem cim to bolo. stipalo am v ociach, nie na michach. pouzivala som ho, lebo to stipanie po chvili vzdy preslo a davala som si tak malinko, ze mi minimum stieklo do oci. dalos a, no potom dalsie ma uz nestipali, neviem ci mali nejaky problem so zlozenim, ci co.

na foto tie vyrastene mihy som mala fotene vo faze, ez boli makke a preto sami dost krizili a lepili. tusim aj spiralu som mala taku uz starsiu, nevhdonu. preto ich mam take divne. no zmenu dlzky vidno.

martyzpp
28. máj 2023

@petushqa2710 pozri Revitalash

isis234
28. máj 2023

Ricínový olej Saloos - nakvapkať na prst. Zatvoriť oči a potrieť olejom večer. Make up mi vždy držal.

domiklik
28. máj 2023

@petushqa2710 revitalash

riskoh
28. máj 2023

Nanolash

lilianka28
28. máj 2023

@petushqa2710 Ak chceš sérum, tak ja môžem odporučiť Hair plus.
Za mňa spokojnosť.

dajda_01
28. máj 2023

@petushqa2710 SoLola beaty...top serum mala som mihalnice ako bábika...aj kamosky

lenkalili
28. máj 2023

Hairplus. Drahé ale vydrží dlho a naozaj funguje.

miriam01988
10. nov 2023

za mňa jednoznačne nanolash 🙂