Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúšali ste Hennu na regeneráciu vlasov?

5. jún 2020

Dámy skúšali ste hennu ako regeneráciu? Aký bol výsledok a pripadne ktorú kúpiť a ako postupovať? Bojím sa že si pokazím tým vlasy keď im mam jemne a lámu sa ďakujem za pomoc

sisulia
5. jún 2020

Neznici pokial si kupis v takej farbe ako mas svoje vlasy. Ono to je v prvom rade prirodna maska na vlasy takze neviem preco by ti to malo vlasy znicit. Ja som si zhruba rok farbila vlasy iba hennou a uplne mi ich to dalo dokopy, nemala som ich take suche a aj mi dobry kus narastli. Ale priprav sa na to, ze ked to zarobis tak to nevyzera dost vabne a dost to smrdi :D Ale mne to pomohlo a je dolezite aby si si to dala na hlavu co najteplejsie a ja som to potom robila tak, ze som si normalne dala na hlavu taky vacsi sacok a na to este uterak, lebo cim dlhsie to je teple tym lepsie to funguje. Ale nedavaj si to skor ako o tri mesiace po poslednom farbení ak si si farbila chemickými farbami vlasy

autor
5. jún 2020

@sisulia farbila som sa minulý mesiac na čierno a už ju mám dosť vyblednutu a už sa ani nechcem farbiť len chcem nejakú regeneračku tak to asi nemôžem? :/

kittykat22
5. jún 2020

pouzivam hennu 7 rokov, a som velmi spokojna. Dolezita informacia - po henne si nemozes komercne farbit vlasy. Az ked odrastu. Predstava, ze si das hennu, a ked to nedopadne tak pojdes do salonu je nerealne. Keby si chcela ist na svetlejsiu farbu tak budes mat zelenu hlavu. Si si ista, ze chces hennu? Na regeneraciu komercne farbenych vlasov by som isla inymi cestami.

autor
5. jún 2020

@kittykat22 nechcem svetlejšíu farbu ani sa nechcem farbiť ja mam svoje vlasy gaštanové hnedé a farbim sa dlho na čierno a chcem nejakú regeneráciu už ani farbiť nechcem ani zosvetlovat nechať len tak ako je. Vieš mi odporučiť aj nejakú masku na regeneráciu alebo niečo podobné henne? Radšej to potom ani nechcem riskovať

kittykat22
5. jún 2020

Nemam osobnu skusenot, ale dievcata tu v skupine dermatologii pisali, ze piju kolagen (nieco ako jalupro - nemam skusenost, len poznam z pocutia) a prave na vlasoch videli rozdiel. Skus sa pridat do skupiny a pozriet to podla klucovych slov, urcite najdes. Henna na tento problem funguje dobre, pretoze obaluje vlas cim ho spevnuje. Lenze to je taky kruh - ze potom z nej nemozes len tak prejst na beznu farby. Ja by som rada do salonu - a to si mozem nechat len zdat 😕

autor
5. jún 2020

@kittykat22 a môžem sa ešte spýtať rastu ti aj dobre vlasy z henny či je to skôr o tom že ich regeneruje? Lebo ak by to bolo dosť účinné v raste tak by som to obetovala lebo mne to ide pomaly 🙄

kittykat22
5. jún 2020

na rast ti staci biohar 🙂 nepotrebujes hennu. S tym mam vybornu skusenost 🙂

autor
5. jún 2020

@kittykat22 koľko to musím používať A dá sa kúpiť aj v drogérii? Nestretla som sa ešte s tým.

lulamx
5. jún 2020

pouzivam hennu uz dost dlho. davala som si ju aj cca 6 tyzdnov po farbeni u kadernicky. a aj naopak. v dm maju aj bezfarebnu hennu. ked som odtial pouzivala hnedu, velmi to na sedive vlasy nechytalo. teraz uz dlhsie pouzivam hennu s indigom, chyta dobre. cela ta aplikacia je otravna, ale vysledok stoji za to.

kittykat22
5. jún 2020

V lekarni. Ja som pouzivala 2x tyzdenne vecer - ked som mala pocit, ze bude zajtra treba umyt vlasy. Je to tonikum, jemne vysusi a budes mat aj na druhy den este pekne vlasy 🙂 a splni ucel. Narastie ti hunata nova stica 😀

radkaradix
5. jún 2020

asi myslíš na regeneráciu bezfarebnú hennu, volá sa to Cassia.. vlasy sú po nej lesklé ;)

autor
5. jún 2020

@kittykat22 a po akej dobe bol výsledok? za hodinku som v lekárni 😁

kittykat22
5. jún 2020

prestali mi vypadavat vlasy po 1-2 aplikacii. A hunatu sticu som videla do mesiaca myslim. Neviem, je to davno. Pouzivam dodnes 🙂 mam stale nove a nove malicke vlasy 🙂

baboobchod
5. jún 2020

Ak už neplánuješ chemicky farbiť, skús hennu zn. Khadi, buď bezfarebnú, alebo kľudne nejaký hnedý/čierny odtieň. Khadi môžeš aj miešať a tak docieliť rôzne odtiene. Www.khadi.cz

tslobik
5. jún 2020

@lulamx Prosím ťa, ktorá značka v hnedej farbe ti chytá na šediny? Ja mám Henne color, ale hnedá na šedivé odrasty nič moc. Raz som mala aj Voono ale už nepamätám, bolo to dávno.

kittykat22
5. jún 2020

@tslobik Khadi - ale musis to tam nechat dlhsie.

tslobik
5. jún 2020

@kittykat22 Vďaka, skúsim Khadi alebo Voono

andrea1112
5. jún 2020

mám nefarbene prirodzene blond vlasy myslíte že môžem skúsiť bezfarebný hennu? Nebudem mať zelený odtieň? Chcem na lesk a regeneráciu

baboobchod
5. jún 2020

@andrea1112 určite môžeš

kittykat22
5. jún 2020

@andrea1112 bezfarebna je cervena. Potrebujes hennu na blond vlasy

baboobchod
5. jún 2020

@kittykat22 “bezfarebná” henna zn.khadi nie je červená. Červená je “čistá” henna, samozrejme, tú si dúfam na blond vlasy nedá 😂 ale dobre že si ju upozornila na tento detail 😉

baboobchod
5. jún 2020

@andrea1112
Toto môžeš, nefarbí: https://www.khadi.cz/sk/e-shop/330855/c11294-ra...

Toto nie, ak nechceš byt bordová 😁
https://www.khadi.cz/sk/e-shop/330854/c11294-ra...

Aj niektoré z tých blond čo tam majú by si mohla.

kittykat22
5. jún 2020

@baboobchod myslim ze je lepsie tento detail pripomenut 😀

lulamx
5. jún 2020

@tslobik vola sa to indian natural hair care. asi je to zo stranky hennanavlasy, ale neviem naisto. nosi mi to kolegyna. ja ju pouizvam asi 2 roky, ona aj dlhsie hadam.

andrea1112
6. jún 2020

@baboobchod ďakujem

malinka158
6. jún 2020

@kittykat22 ahoj mohla by si sem dat foto toho pripravku? Dakujem 😊

kittykat22
6. jún 2020

@malinka158 co myslis teraz? hennu na blond vlasy? 🙂

malinka158
6. jún 2020

@kittykat22 nie myslim ten biohar tonikum. Na nete som hladala ale naslo mi nieco ine 🤷‍♀️

kittykat22
6. jún 2020

@malinka158 na nete moze byt aj obrazok takej ploskej flasky - to je stare balenie. Ale je to to iste 🙂 Tomu mojmu chyba vrchnak 🙂 inak normalne tam je

malinka158
6. jún 2020

@kittykat22 dakujem 😘