Skúsenosti s brazílskym keratínom

anabel2341
23. jan 2021

Dobry deň chcela by som sa opýtať ma niekto skúsenosť s brazílskym keratinom? Vlasy mam kudrnate a chcela by som ich rovné na nejaký čas
Aký keratin odporúčate ? Da sa aj doma ho urobiť ? Nejaké rady? Budem vam vďačná

viki128
23. jan 2021

📌

engynka
23. jan 2021

Ja som bola v decembri prvykrat na brazilskom keratine. Bola som priamo u holky co je vyhradny zastupca pre SR cocochoco. Vzdy som mala huste rovne vlasy, stacilo parkrat prezehlit a vybavene. Po porode minvsak vlasy zacali padat a neskor dorastli ale dorastli s dvomi kudrnami takmer pri korienkoch - cize to vyzera ako keby som sa zle vyspala 🙈 a teda mne to pomohlo na 70%. Mam ich rovnejsie ale tie dve mizerne kudrny su tam a musim si dozehlit. Navyse po keratine su neskutocne mastne vlasy. Rano si umyjem a vecer uz su otras, do toho stale si to musim orezehlovat. Cize ja mam roboty s vlasmi este viac kedze si musim kazdy den umyt vlasy.
Odporucila by som ti ist prvykrat priamo ku kadernicke ktora sa tomu aktivne venuje. Odkukas grify, popytas sa priamo odbornicky a potom si to vies aj sama urobit. Alebo zistis ze to neucinkuje takze nemusis nic kupivat na doma.

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
because
23. jan 2021

Mne sa nepacilo ze som mala pocit chemlonovych vlasov. Velmi mi ti vadilo, efekt nic extra. Za mna už nikdy

elisse247
23. jan 2021

Pre mňa tá najlepšia vec čo som mohla pre svoje vlasy spraviť. Dávala som si ho sama a objednávala som od Cocochoco.