Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som zúfalá z obočia

lenkavet333
14. okt 2021

Ahojte poraďte prosím niečo fajn na farbenie obocia lebo som uz zufala, mam riedke uzke proste o ničom.. Tetovat zatiaľ nemôžem ist, laminacia obocia mi vydržala len týždeň.. Tak mi ostáva si ho každé ráno maľovať.. Len čím? Skúšam ceruzky, fixy, púdre.. Nič moc... Niečo dostupné cenovo co maju bežné v drogérii? Pripadne nejakú stránku niečo kde by som sa dočítala recenzie? Ďakujem krásne

michaela_murinova
14. okt 2021

@lenkavet333 ak ti môzem poradit,ani to tetovanie nie je bohvieco,je to drahe a ta vydrz tiez nie je do konca zivota. Je to vsetko iba marketing.

gladika34
14. okt 2021

Ja som si niekedy stale dokreslovala obočie, no potom som zainvestovala do séra a odvtedy mám krásne husté obočie, čo som si myslela, že je u mňa nemožné... Ak ti mám poradiť, investuj do séra a máš potom pokoj, pretože o obočie sa už viac starat nemusíš 🙂)

hyta
15. okt 2021

@gladika34 Sérum mám doma už druhé v poradí, nie najlacnejšie a nič. Kupovala som ho kvôli polámaným mihalniciam a aj na obočie. Za mňa škoda peňazí.

martinka13
15. okt 2021

Škoda, že nemôžeš dat tetovať. Ja som skúsila všetko a až s tetovanim som spokojná na 100%. Samozrejme treba vyhľadať ozaj odborníka.

limetka69
15. okt 2021

@lenkavet333 gel od essence v takej okruhlej nadobke a stetec. Za mna super

ludka98
15. okt 2021

90% tetovaní obočia vyzerá na grc. Ak si budeš dávať tetovať, daj si záležať, pozeraj fotky, recenzie.. Ja ho mám tiež riedké a vypadané kvôli chorobe a úplne mi stačia veci z drógerie. Prv ho vyčešem s mydlom od revolution na 10x asi lebo je síce riedke, no mám nezbedné chĺpky (a áno, pred tým, než ho použijem, tak na mydlo strieknem trošku fixačného spreju) a češem to s štetinkou z gélu od essence. Potom ho dokresľujem s touto ceruzkou od essence. A detaily si dorobím ešte takým "perom" od essence. 🙂

luccija
15. okt 2021

@lenkavet333 choď ku kozmeticke nech Ti ho zafarbí budeš vidieť vhodný tvár, alebo nech Ti ukáže ako ho upraviť tieňom, ceruzkou..

lopka1313
15. okt 2021

Mozno sa na to staci len vykaslat... Ked sa clovek prestane zaoberat "problemom", tak casto zisti, ze ho ma len v hlave. Neries obocie, ale podstatnejsie veci v zivote. (Ano, viem, ze ma za to asi ukamenujete)

gabika0825
15. okt 2021

@lenkavet333 kúpte si Hennu na obočie, predávajú ju v tete za 1,20€ asi a ja si farbim obočie každý týždeň, kamarátke vydrzi nafarbene aj dlhšie, no ona nafarbi a Nic s ním nerobi. Ja si ho ešte vycesavam hnedým gélom, čiže ho aj večer odlícujem a vydrzi týždeň obočie pekne nafarbene. A farba sama o sebe to balenie vydrzi dlho, pri mojom farbeni aj 2 mesiace 🙂

marcellka32
15. okt 2021

Henna hnedá..vydrží mi týždeň

panipanka
15. okt 2021

mne napriklad dlho nic take nesedelo, tiez si ho rano jemne zafarbim, je to z DMky taka pomadka na jednej strane a na druhej strane je taky stetcek, nespomeniem si na nazov. ale toto mam overene ze sa pekne nanasa, ziadna vyschnuta spirala alebo ceruzka.

hivanik
15. okt 2021

https://avononline.avon.sk/vyrobek/61511/farba-...
Ja som spokojná s touto srandickou....vydrží mi par pár dní keď to neodlicim

lenkavet333
autor
15. okt 2021

@gabika0825 ďakujem ja sa nejak bojím resp mam rešpekt takto doma si farbiť.. Opýtam sa to ti drzi farba len na chlpkach obocia alebo aj na kozi?

matka1961
15. okt 2021

@gladika34 aké je to sérum prosím Ťa? Vďaka ❤️

tessa04
15. okt 2021

@lenkavet333 Ja uz par rokov pouzivam krem na obocie od Pupa Milano. Je super, balenie vydrzi aj rok, chce to troska cviku pri malovani, ale obocko potom vyzera pekne a prirodzene😉

kubiatko30
16. okt 2021

@lenkavet333 s tym tetovanim si to prosim dobre rozmysli 🙏🙏🙏 ja som mala krasne obocie svoje, kozmeticka mi ho raz za mesiac este trosku upravila, nafarbila a bolo top......potom som sa splasila na tetovanie 🤦‍♀️ najvacsia chyba, farba mi absolutne nevydrzala, kazdy rok (cca 4 roky po sebe) som chodila na pretetovanie+2 korekcie a nikdy mi farba neostala ten rok pekna, po roku uz bola cervena a podobne, no otras🤦‍♀️ tento rok som termin zrusila a nikto ma na tetovanie viac nedostane 🤦‍♀️ moje chlpy mi z polovice vypadali a ten odtien co mi ostal po tetovani je do placu 😭 kupila som si ricinovy olej, vraj pomaha, tak dufam, ze mi trosku zhustne a opat chodim len na farbenie ku kozmeticke a vyzera to milionkrat lepsie 🙏

gladika34
16. okt 2021

@matka1961 sérum je síce drahšie ALE STOJÍ ZA TIE PENIAZE. SĽUBUJEM. (mohli by mi platiť za reklamu haha, ale nie.. ) Rozmýšľala som nad ním dlhšie, lebo som študentka a z mojej biednej brigády to bol celkom risk, ale naozaj funguje. Prvý mesiac neuvidíš žiadnu zmenu, ale po 2 mesiacoch už je to doslova viditeľná zmena. Hodím ti dole link, určite sa pozri. Je k tomu aj špirála zdarma a ak by si sa rozhodla ísť do toho môžeš použiť zlavovy kód: "JANA" a budeš mat 10% zľavu (takto som to spravila ja 🙂). Sérum je na obočie aj mihalnice a poviem to takto. Také mihy som nikdy nemala.

https://www.synouvelle.cz/rustove-serum-rasy-5ml/

vler
16. okt 2021

@lopka1313 uplne s tebou suhlasim. Nechapem tuto obsesiu, a tie zbytocne produkty

lenkakravcova
16. okt 2021

@lenkavet333 Môžeš to zle obočie odfotit? Samozrejme tak bez zvyšku hlavy. Nech vieme povedať ci to je skutočne tak zle, alebo sa trápi zbytočne a ma ho také každá druhá z nás. 😀

lenkavet333
autor
16. okt 2021

Ďakujem všetkým za odpovede a rady,
takze tak: napisala som to asi príliš prehnane lebo to tak môže vyzerať ze ma obocie trápi každý deň a mam z neho depresie alebo co 😁😁 ale nieee samozrejme nie je to také zle, len sa mi kopia doma produkty s ktorými nie som spokojná a uz by som radšej mala jeden a hotovo (ako napr obľúbená maskara ci linka)
- bola som dlhšie na materskej a obočie ma samozrejme netrápilo no začínam pracovať (s ľuďmi) a tym pádom sa začínam každé ráno maľovať a preto chcem niečo rýchle praktické a co vydrží celý deň
-tetovat zatiaľ nechcem aj kvôli cene ale hlavne kvôli kojeniu a snažíme sa o otehotnieť
- fotku môžem pridať samozrejme
- tym seram nejak neverím, používala som ricinovy olej a efekt minimálny
-ku kozmeticke chodím obcas zafarbit ale nevydrží mi to dlho
Tak aby ked nabudúce nabehnem do drogerky nech viem co ďalšie skúsiť

lenkavet333
autor
16. okt 2021

@panipanka môžeš mi to prosím odfotit? Ďakujem

madeline1
16. okt 2021

Microblading je fajn vec. Vydrzi to rok az styri roky. Ja ho mam zatial rok, vidiet mi ho tak akurat, lahsie sa mi upravuje obocie a ak si ho zvyraznujem ceruzkou je to tiez lahsie. Brunetkam vydrzi dlhsie.

Co sa tyka farieb na obocie na domace pouzitie, opät plati, ze brunetkam to drzi dlhsie...asi najlepsie su tie klasicke heny na obocie v tube s peroxydom a nie tie kadejake gely s vitaminom c... Pripadne klasicke ceruzky na obocie, dobre su i od essence, farbia pekne a vyzeraju prirodzene

lenkavet333
autor
17. okt 2021

@madeline1 ďakujem, ja som teda brunetka ale mne nič na tvári nevydrží dlho, ceruzku od essence mam ale ta sa mi strašne rýchlo rozmazava, nevydrží ani pol dna, iba pár hodín fakt 🤷‍♀️

ludka98
17. okt 2021

@lenkavet333 vážne? mne sa pár krát podarilo zaspať namaľovaná a ostalo to super.

madeline1
17. okt 2021

@lenkavet333 mozno mas mastnejsi typ pleti, potom skus radsej volit tie trvalejsie sposoby, pripadne to niecim zafixovat

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre