Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sú parfémy zo stránky Notino originál alebo fake?

zuzanna822
3. nov 2020

Ahojte, mate niektora skusenost s tym, ze parfemy zo stranky notino mozu byt fake? Dostala sa mi tato informacia, sama nemam skusenost, este som parfem od tial neobjednavala.😁

bibianca1607
3. nov 2020

neviem ako notino, ale asi podobne ako elnino...kupovala som sestre voňavku od Versaceho Bright Crystal s tým, že ešte mala doma originál, ale už iba trošička na spodku...sama sa mi potom priznala, že ten parfém odo mňa jej vydržal na tele kratšie a trocha ináč voňal..takže moja skúsenosť taká..ale zas, asi je to na úkor tej ceny, predsa v parfumériách sú originály, tak sú aj drahšie a na notine, či elnine sú tie ceny o niečo nižšie, tak možno aj preto, že to nie sú originály, si ja myslím..možno nie všetky ale..

paigesy
3. nov 2020

Ano podľa mna sú fejky, vôbec nedržia vôňu .. vraj na alze sú originál ..

zuzanna822
autor
3. nov 2020

@bibianca1607 je to mozne, presne tato info sa mi dostala. Tak dam asi na teba🙂) dakujem😊

banyka
3. nov 2020

@zuzanna822 Ano, aj ja si myslim ze su fake. Mala som uz viackrat odtial - kvoli cene. Ale zas, asi na tom Notine su tie parfemy este celkom obstojne. Lebo som mala uz aj od inakial ten isty ( Versace Bright Crystal ) a to uz bola fakt zriedena voda 😃😃😃

banyka
3. nov 2020

@zuzanna822 este mi napadlo, ze som niekde na nete uz davnejsie hladala, ktora internetova parfumeria je najlepsia a viem ze Notino vyslo najlepsie. Ale fejky su to ajtak, ale asi take lepsie 😉

silwika123
3. nov 2020

@zuzanna822 podľa mňa veľa e-shopov sú fake produkty, alebo ležiaky, ktoré nedržia intenzitu vône. Raz som objednala a nikdy viac. Už si ale nepamätám z ktoreho to bolo. Odporúčam kupovať v kamennej predajni. 🙂

bluebriggs
3. nov 2020

Ahoj ja som mala jeden parfem z notina a a cisty fake. Spoznas to len podla vone. Kamaratka mala z parfumeria vzorku, striekla si na kozu a citila 5 hodin!!tu vonu. Ta ista vona od notina-po 15 min!!!som nic necitila!! ... hrozne. Vyhodene peniaze.

natal_martinkova
3. nov 2020

Odporúčam stránku katkaparfumery.sk, 100% originál a super ceny! 🙂

1xenia1
3. nov 2020

Notino pôsobí vo viacerých štátoch, dokonca majú aj predajne. Myslíte si že by im predávanie fejkov prešlo? Preboha veď je to trestný čin. Ja odtiaľ objednávam aj parfumy aj kozmetiku. Naposledy som si objednal armaniho (na základe vzorky z parfumerie) a vôňu bolo cítiť celé poobedie. Na oblečení až do vypratia.

nickpick
3. nov 2020

@zuzanna822 je to nezmysel...kupujem uz roky a nevidim rozdiel, tato povera sa siri uz roky rokuce, ak niekto pouziva dlhodobo rovnaky parfem, prestane ho po case citit....

bluebriggs
3. nov 2020

@nickpick
@1xenia1
Moja skusenost :kupila som parfem z notina , vzorka bola z fann. Ta vzorka vydrzala 5 hodin a bolo ju vkuse silno citit, vona z notina po strieknuti vydrzala 15 minut a potom sa vyparila ani stopy po nej. Dokonca raz som dostala taky smrad, ze bol uplne hnusny smrad a nie pekna vona ako ked som ovonala vo fann. Toto sa mi stalo aj pri kupe muzskej aj pri kupe zenskej vonavky.. a mnohym dalsim..

bluebriggs
3. nov 2020

Ani nehovorím o tom, ze mame v obchodnom centre aj fann aj notino. Schválne som ovonala ten isty parfem ktory mali vystaveny v notine, samozrejme za ovela nizsiu cenu. Potom som presla do fann, ovonala ten isty parfem a uplne neporovnatelne, ovela vacsia intenzita a bol aj rozdiel vo voni, ta notinova na zaciatku vonala po alkohole. Potvrdila mi to iste aj moja mama ktora so mnou bola. Preto ja uz od notina nekupujem lebo je mi luto dat 22 eur za alkoholovu vodu

monikamoniak
3. nov 2020

Tiež mám zlé skúsenosti. Po rokoch som sa znova nechala nalákať cenou a vôňa, ktorú som mala doma z kamennej predajne sa vôbec nedala porovnávať s tou z notino. Potvrdili mi to aj ľudia, ktorých som mala okolo seba, keď som im ich dala ovoňať na porovnanie. Písala som do notina, že tá vôňa nevoní tak ako tá, ktorú mám doma a vrátili peniaze. Nevravím, že to je fake, skôr staré kusy.

bluebriggs
3. nov 2020

@monikamoniak to fakt ti vratili peniaze? Mna odradilo to ze som sa mala trepat na postu a naspat im posielat vonavku a paltit postovne....

monikamoniak
3. nov 2020

@bluebriggs vrátili. Myslím, že nie je nárok na vrátenie peňazí pri tomto druhu tovaru, tak som im písala na podporu, že to nevoní tak ako má a čakala som na reakciu. Hneď mi odpísali, že mám vyplniť tlačivo na odstúpenie a vrátia peniaze.

jeanne14
3. nov 2020

Podľa mna tiež fake. Niekde na nete je návod ako rozoznať fake a originál parfem. Ta moja z notina splnila 8 z 10 že fake. 😅

ananas28
3. nov 2020

@paigesy áno na Alza.sk su original. ja si odtial kupujem BVL Gari a vonia origoš ako ked mi kamoska z Irska pred rokmi nosila ;)

simca06022011
3. nov 2020

no neviem kedysi taketo lacnejsie oproti parfemom boli tzv. "testery" a presne sa mi to aj hodi na to... malo drziace ovonane vody... ale mam sksuenost s estee lauder, prisiel mi taky smrad, ze som nechapala.. citala som diskusie ze im to po reklamacii aj vymenili a zrazu to vonalo inak ;) ja sa chystam na YSL libre ale vyberam uz dva mesiace z kade :D

lubiss
3. nov 2020

ja som nemala s notinom problem nikdy co som mala paco rabane olympea intense vonala nadherne a kabat mi po nej vonal niekolko dni cize ani slaba vydrz ani ina vona ako bola vo fann to iste black opium ci trussardi my name nikdy ziadny problem takze neviem no

rebekamarcusko
3. nov 2020

Ja som si objednala raz lancome spiralu z notina,lebo raz mi ju manzel kupil original a vedela dom,ze je kvalitna. Dosiel mi uplny fejk a stym originalom,sa to nedalo porovnat,ale neviem ako parfemy

kindervajicko
3. nov 2020

@zuzanna822 urcite fake. ja pouzivam roky tom ford soleil blanc, naposledy som si objednala z notina a ani nahodou sa to neda porovnat s originalom. davnejsie sa mi stalo to iste s mac makeupom.

paigesy
3. nov 2020

@ananas28 ano aj ja bvlgari 😍

kamlicek
11. nov 2020

@1xenia1 suhlasim, tiez si myslim, ze nieco na tom bude. Nemohli by si daco take dovolit. Ja nakupujem parfumy len z tade a nielen sebe, ale aj rodine na sviatky a tak a v pohode 🙂
Parfumy mi dlho vydrzia, intenzivne vonaju 🙂

koliesko642
11. nov 2020

@zuzanna822 malansom viac x rovnakú vôňu z Notina a aj z parfumerky....ešte aj farba bola iná...z parfumerky jednoznačne vydržala niekoľkonásobne dlhšie. To isté krém Bioderma...iná konzistencia....zleeeee

kamlicek
11. nov 2020

@koliesko642 ja praveze vobec a to teda mam toho dost z tohto eshopu. Teraz som uz aj nejake darceky na Vianoce objednala, co chcem svagrinej, mamke a svokre podavat 🙂 A teda tymto darcekom sa zakazdym potesili 🙂 Mamka ta si este aj povie co take by chcela, co jej mam objednat 😀

derdia
11. nov 2020

Ahoj ja som kupovala tiež Bright crystal cez notino....no vôbec to nebola tá dokonalá vôňa ako keď som dostala originál od kamošky.jedine kde máš fakt istotu je Fann a Marionaud...ja by som inde nekupovala.a keď si raz kúpiš dostávame potom super zľavy.napr aj 50% na vianočný nákup a tak.ja kupujem len tam.

derdia
11. nov 2020

No ono sa "vraví"že tieto lacné parfémy sú tretotreidne...alebo po záruke.,proste

kamlicek
11. nov 2020

@derdia vravi sa. Jedna baba povedala 🙂 Ako som pisala, ja uz xkrat som z Notina objednavala, aj objednavam a problem som nemala. Rada pouzivam napriklad tuto vonu od Armaniho a je to srdcovka.

veroonikadan
11. nov 2020

objednavam aj vonavky aj kozmetiku z tohto eshopu a to uz roky 🙂 minuly tyzden mi akurat prisiel balicek, co som si objednala kremiky a ruz a perfekt 🙂 uz sa neviem dockat, ked zahodime ruska a budem moct ruz nosit 😍

ckatka
11. nov 2020

@zuzanna822 na notino je vraj väčšina fejkov.
Kamoška predáva parfumy a robí aj porovnávacky keď sa jej zákaznícky sťažujú na notino...
Rovnako tak tam dostať "lacnejšiu" marykay kozmetiku....A tiež sú to fejky obvykle z Ukrajiny. Robili sme pár testov a porovnávaciek a na originály sa nechytaju ani konzistenciou ani účinkom..
A potom som nasrata keď mi niekto ide rozprávať ako mu drahé serum z marykay nefunguje a dáva zle recenzie - a zistím ze ho kúpil na internete z notino. A keď mu dám originál tak len pozerá ze aha zrazu funguje...

Nedajte sa baby osalit lacnejším verziami...väčšinou to za to fakt nestojí.