Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Suchá pleť - šupinatenie

adka135135
20. jan 2021

Pozdravujem, poraďte mi niečo na suchu pleť , vhodné aj pod makeup. Už vlastne neviem čo si mám dať na tvar, aby mi nezliezal 😡 ráno pred makeupom pleť hydratujem krémom , dávam si bazu.. potom makeup pre suchší typ pleti a za hodinu na čele a nose šupiny jak ryba. Už som aj makeupy vystriedala peelingy a nezaberá.

marcellka32
20. jan 2021

Je možné, že máš pleť dehydrovanu, treba vnutorne pit 1,5 litra vody, zvonka píling hydratacny (Bioderma má), zvlhcit tonerom, na vlhkú pleť dať sérum, a nakoniec krém, z mejkapov hydratacny, rozjasňujúci, tie tak pleť nevysusuju ako zmatnujuce mejkapy

adka135135
autor
20. jan 2021

@marcellka32 ďakujem, snažím sa vypiť denne cca 1,5-2 litre vody. Skúsim pozrieť niečo od Biodermy. Diki

ivula0807
20. jan 2021

Tiez mam suchu plet, za mna Bioderma, rada Hydrabio top 🙂

ewka0012
21. jan 2021

Ja mám takisto suchsiu citlivú pleť hlavne v zime a som ekzematik, raz týždenne maska a peeling ( odporúčam Mark scrub peeling , drahší ale dlho vydrží a je mastny, ja si ním vypeelingujem tvar a nechám chvíľu pôsobiť ako masku a pleť krásne jemná a akoby mastny film na nej), zacala som používať sera pod krem a odvtedy sa mi to nerobí, sú olejové alebo gelove , ja mám ráno serum s Vitamínom C, na to dám krem a SPf , večer čistiaci gél , hyaluronove serum a mastny krem , krem na oci , bazu si nedávam a makeup hydratacny , nie žiadne zmatnujce alebo dlhotrvajúce , tie veľmi vysušuju, sera lacnejšie napr značky Ordinary alebo Revolution, drahšie la roche possay , bioderma , vichy , noili olejové s bukachiolom odporúčam , krem mám momentálne od Rau kaviarovy a je top na zimu, mastny ale vypije sa pekne

curioustimi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianazavartkay163
1. feb 2021

@adka135135 výborná nova rada nutricentials od Nuskin. Uzasne hydratuje a je navyše proti modremu svetlu 👌🏻Odporúčam na kazdy typ pleti🤩