Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Suché, štiepiace a krepovité vlasy

vera081
18. feb 2019

Ahojte :D
potrebovala by som radu ohľadom suchých, štiepajúcich a krepovitých vlasov :/ . Týmito nedotatkami trpia moje vlasy :/ Nevie nieto poradiť čo s tým? Dnes som sa bola zas strihať s dovodu, že moje vlasy katastrofálny stav suché roztiepene konce :/. Okrem toho su dost krepovité :/
Ak pozná niekto nejaky šampón alebo iny pripravok, alebo nejaky ,,Trik" čo s tým napíšte. Chcela by som si nechat dlksie vlasy, ale musím strihať :/ i ked podrastú ale vyzeraju otrasne :/
Ďakujem :D :D

luciannka83
18. feb 2019

@vera081 farbis? Ak su vlasy znicene, tak nepomoze nic ine, iba zostrihat znicene vlasy.

s1m.one
18. feb 2019

ahoj, ak zehlis vlasy, ak sa ti da, tak prestan, ak mas male deti, tak pravdepodobne este si po porode, tehotenstve dost dostala zabrat a odzrkadlilo sa to na vlasoch, ak sa ti da, sem tam skus si nechat premastit vlasy normalne, ze si ich nechas tak neumyte a az potom umyt, ked budu mastne a vyskusaj si davat aj kondicioner alebo masku po umyti, vela vela pi, nezabudaj na pitny rezim, drzim palce

petra8786
18. feb 2019

ahoj ja so mala problem ako ty!!!a KED SOM ISLA NA DOVOLENKU DO talianska aj do francuzska zrazu so mala vlasy jemne a leskle najprv som nevedela ,cim to je...a poto som ochopila,ze to je vodou v ktorej si vlasy umyvam...viac som sa o to zaujimala,a zistila som ,ze existuje zmakcovac vody,pretoze tvrda voda nici a susi vlasy...dala som si ho namontovat pred dvoma mesiacmi odvtedy mam vlasy jemnucke a leskle,akokeby som pouzila ten najlepsi sampon na svete :D pritom uz pouzivam iba obycajne sampony..staci mi makka voda...sice to stoji 800e ..ten zmakcovac ale je to na cely zivot a nelutujem 🙂

s1m.one
18. feb 2019

@petra8786 ahoj nieco na tom bude, ked som zila v usa, aj ked som bola mladsia, vlasy som naozaj mala to obdobie 👍 a celkovo som aj na telo citila makku vodu

evulinka1991
18. feb 2019

@vera081 ahoj ano ja mam riesenie na taje vlasy a nemusis ani strihat ani nic podobne mam napredaj profesionalnu masku na vlasy revitalizuje ti vlasy obnovy ich rast a doda vlasom vyzivu ktoru potrebuju ak by si mala zaujem tak napis 😊

petra8786
19. feb 2019

tak tvrdost vody je vlastne zmakcovana solou,takze vlastne preto oblasti ,kde je slana voda,maju makku vodu..cize aj vlasy su vlacne jemne a leskle a aj plet 🙂 vysvetloval mi to ten majitel firmy,ktora mi zavadzala ten zmakcovac.....takze takisto hovoril,ze voda zmakne trochu aj po prevareni....takze ak chcete mat maksiu vodu,skus ju najprv prevarit a potoms nou oplachnut vlasy...takisto detom sa prevara voda,koli tomu aby bola maksia a prijatelnejsia pre ich telo 🙂

bambulka4444
19. feb 2019

Treba skusit keratinovu kuru určite to pomoze 🙂

dzt
Moderátor
23. feb 2019

Skúsiť môžeš aj oleje... kokosový, ricínový, argánový

heyoka
16. mar 2019

Aj ja odporúčam ricínový olej..pred umytím naniesť na vlasy na niekoľko hodín, alebo nechať pôsobiť cez noc a ráno umyť....výsledky prekvapia.

pralinka86
16. mar 2019

Olejčeky na konce vlasov. Ja davam aky mam doma, pleťový, čiže argan, mandľový, konopný,..
A samozrejme co najmenej fenovat, zehlit vlasy, co najmenej chemie na ne dávať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli