Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Suchý šampón - poraďte značku

mareka49
16. jan 2019

Ahojte zienky, prosim vas s akou znackou sucheho samponu mate dobre skusenosti? Kedysi davno som semtam pozivala Amicu, ale vidim,ze trh sa hodne rozrastol..Vasa skusenost? Dakujem pekne

caroline_
16. jan 2019

@mareka49 ahoj, ja používam Batiste ten mi vyhovuje najviac ale rozmýšľam ze si kúpim obyčajný ryžový skrob a ten si budem sypať na hlavu :D nakoľko to je ta zložka v tých suchých šampónoch :D plus parfem a alkohol, ale keď niekomu nevadí chémia... 🙂

titla
16. jan 2019

Tiež mám najlepšie skúsenosti s Batiste. Mne ako tmavovláske nezanecháva biely povlak na vlasoch na rozdiel od iných značiek (napr. Amica). Majú ho dokonca aj v tmavej verzii, ale aj klasický je fajn.

kobelka
16. jan 2019

Ja pouzivam z avonu a som spokojna. Nezanechava biely povlak.

dada1010
16. jan 2019

Tan Batiste je aj v nejakom obchode alebo len na nete ?

bubbinaa
16. jan 2019

Mne kedysi poradila kaderníčka, že vôbec nie sú dobré pre vlasy a že keď už potrebujem niečo také použiť tak si mám kúpiť obyčajnú detský púder, ten si dať na vlasy a dobre vyčesať, fakt to funguje 🙂

caroline_
16. jan 2019

@dada1010 dm, 101,tesco...

katka13katka
16. jan 2019

Batiste pouzivam aj ja,alebo obycajny DMkovy Balea na tmave vlasy. Aj Dixi je fajn 🙂

domichrumi
18. jan 2019

@mareka49 moja sestra používa Syos a nevie si vynachváliť. Sprejuje sa na vlasy a hneď zaschne ani nevidno biely prášok a vlasy vyzerajú mega dobre 😜😉

dzt
Moderátor
28. jan 2019

A ten batiste, na tmavo hnedé vlasy ste skúšali? Ako to na vlasoch vyzerá?

titla
28. jan 2019

@dzt áno mám odskúšané. Pre tmavé vlasy je lepší, ako ten klasický, nezmatnejú potom. Plus do určitej miery dokáže zakryť odrasty pri korienkoch, ak si farbíš vlasy.

dzt
Moderátor
28. jan 2019

@titla dikes 😊 lebo ten biely mi enormne zapráši vlasy, vyzerám ako keby som zošivela...😂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli