Používame cookies. Viac informácií tu. OK
brita7777
13. okt 2019

tento bol fakt dobry myslim ze som mala ten prvy odtien 00 alebo 01..https://www.notino.sk/maybelline/age-rewind-tek...

brita7777
13. okt 2019

@laura164 mala som 00 odtien

laura164
autor
13. okt 2019

@brita7777 ďakujem 🙂

bekymojzis
13. okt 2019

Ja pouzivam iba catrice, je naozaj dobry 🙂

juliet86
13. okt 2019

ja mam dobru skusemost s tekutym mac.

ninaslovakova
13. okt 2019

Catrice

nickpick
13. okt 2019
martinasz13
13. okt 2019

Catrice Liquid Camouflage za mňa najviac top, super krycí korektor. Ja používam odtieň 005. 🙂

laura164
autor
13. okt 2019

@nickpick vyzerá fajn a majú ho aj v drogerke?

laura164
autor
13. okt 2019

@bekymojzis
@bekymojzis
Catrice majú veľmi svetlé odtiene, už som ho pozerala

moonlight1210
13. okt 2019

@laura164 skus pred nanesenim korektora pouzit farebnu ceruzku na zneutralizovanie.
Alebo sa to predava aj ako puder, resp v kremovej konzistencii.

Na modre az fialove kruhy pomoze zlta farba, na hnedaste az sive zas svetlofialova. (Protikladna farba totiz zneutralizuje).

Das len jemnu vrstvu a az na toto potom nanesies normalnu farbu ladiacu s tvojou pletou.

Podobny princip ako zakryt zacervenania zelenou farbou, az potom na to makeup.

lucinika
13. okt 2019

Taktiež nedám dopustiť na Catrice Camouflage, má vysokú kryciu schopnosť a krásne drží.

nickpick
13. okt 2019

@laura164 ano tam kde predavaju Max Factor ho zvyknu mavat...

dominicka2812
18. okt 2019

Ahoj, tak ja s Catrice korektorom práve nemám dobrú skúsenosť...je suchý, matný, kožu pod očami mi vysušuje a kruhy vyzerajú ešte horšie a tiež mi zalieza do vrások, našla som si vďaka nemu, aj také o ktorých som ani netušila :D no a po pár hodinách som už mala fľaky, ako mi niekde už chýbal...a to pri tom čítam o ňom len dobré komentáre....

laura164
autor
18. okt 2019

@dominicka2812 aj ja som si ho kupila, ze vyskusam a musim si 2x natriet oci kremom a az potom dat korektor, ale tiez mi vysusuje

dominicka2812
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominicka2812
18. okt 2019

@laura164 no mozem skusit aj ja, ale neviem, mozno ja robim chybu niekde, mne kazdy jeden lezie do vrasok...mala som aj od essence a mam teraz od bourjois, lenze kazde jedno mi zvyrazni aj tie mini vrasky co mam okolo oci....tak neviem no :D este som nasla na nete Vichy idealia krem pod oci..ma to tie kruhy zredukovat a ma aj pigment atd...lenze stoji 20€, cize tu veeeelmi porozmyslam, ci kupit :D

laura164
autor
19. okt 2019

@dominicka2812 no ja idem skusit primer a ze vyplni vrasky a aj pory, kamoska si chvali od dermacol satin makeup base, ale su aj ine

dominicka2812
19. okt 2019

@laura164 ahoj, no od dermacolu ja si nikdy nic nekupim, kedze co pozeram zlozenie, vsade sa najdu bud parabeny, alebo ropne produkty a take same ,,srandy’’, ktore si ja velmi na tvar a hlavne okolo oci davat nechcem....ale kukala som nejake videa aj som skusala to nanasanie korektoru a trochu to pomaha...treba si dat korektor, ale nedavat ho uplne pod oci, len ho potom akoby rozmazat smerom hore vlhkou hubkou a nedavat velmi vela....potom to nechaj zaschnut a usadit sa, zatial si napr. namaluj ostatok...potom jemne potiahnu kozu, aby si vyrovnala vrasky a jemne prstom rozmaz, co sa tam dnu usadilo...a potom nakoniec daj trosicku pudru, tiez tou hubkou vlhkou, aby drzalo......su aj videa, co robia ten baking ci jak, ze das korektor a hned okamzite davas puder, ale ja som po tom vyzerala ako 80rocna :D teda moje oci hahahaha....

A inak kruhy vraj zjemnuju kremy s obsahom kofeinu...ja si skusam teraz davat kavu v roznych formach...minule som si len na vlhku tvar davala normalnu nerozpustnu, ale to bolo dost drsne...dnes som si tu uplne jemnucko pomletu nesku zmiesala s propolisovou mastou a tak nechala 15 minut a bolo to celkom prijemne a myslim ze trosku zjemnilo to ocne okolie 🙂 ale videla som miesat kavu aj s kokosovym olejom alebo aloe vera a podla mna to mozes skusit aj s ocnym kremom nejakym, ak pouzivas

laura164
autor
20. okt 2019

@dominicka2812 ahoj, no teda skúsim to tak 😀 ja si dávam okolo očí toto https://eshop.natureal.sk/sk/pripravky-na-oci/8... už rok a celkom to pomáha, obsahuje kofein. Od ordinary mám 8 vecí aj na vrásky, okolo úst sa mi asi o polovicu zredukovali a pod očami mam také 2 mini vrásky, ale inak ich nevidiet, len s tým korektorom 😀 a krémy používam iba COSRX, tiež mám 1 s aloe vera na deň https://www.notino.sk/cosrx/aloe-opalovaci-krem... a na noc mám tento https://www.koreankosmetika.cz/masky/ultimate-n...

dominicka2812
20. okt 2019

@laura164 na to ordinary som uz pozerala, to kazdy chvali na kruhy pod ocami 🙂) tak popremyslam a mozno objednam 🙂

dominicka2812
21. okt 2019

@laura164 a chcem sa opytat estee, ked si das to serum kofeinove, potom davas este nejaky krem? Citala som, ze to dost vysusuje...a po akej dobe si uz videla aj nejake zmeny? Ja tie oci nemam az take hrozne, ale mam tam tie fialove flaky a ked malo spim, tak trochu aj vacky, ale chcela by som ich zjemnit nejako....kupila som si ocny krem sedmokraska od Dulcie a premyslam, ze k tomu to kofeinove serum, to ma vraj vyssi obsah kofeinu ako kremy

laura164
autor
21. okt 2019

@dominicka2812 na tie kruhy mi to zabralo tak o 3 mesiace, ale skoro kazdy vecer si to davam.. ono to je na kruhy a aj na vrasky pod ocami a asi po 15 minutach si dam retinol 0,2 %, ten moze ist do okolia oci, ostatne co mam na vrasky si davam mimo oci a po hodine si dam tu masku cosrx alebo krem od ordinary s kys.hyaluronovou, podla toho ake serum si natriem na tvar.. kludne si mozes po 15 minutach dat krem 🙂

dominicka2812
24. okt 2019

@laura164 no tak neviem, dost premyslam ci ano abo nie...pozerala som aj na youtube videa a velm im to nezaberalo..len ktovie ako to pouzivali :D

laura164
autor
25. okt 2019

@dominicka2812 no mne to zabera hlavne na opuch, farba sa mi fakt len kusok zmenila, pouzivam to cca rok. Je to na tebe 😀 mozno tebe to bude inak ucinkovat

dominicka2812
25. okt 2019

@laura164 no toto prave vacsina aj pisala a hovorila, ze je to na opuchy hlavne dobre...ja mam prave to sfarbenie zle a vyrazne zilky..opuch nie... takze asi budem hladat dalej 🙂

laura164
autor
26. okt 2019

@dominicka2812 ak najdes, tak mi napis 😀 lebo ja si davam aj vit. C na tvar, buffet serum, vsetko zjednotilo, len tie kruhy nie 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli