Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Testery vzorky kozmetiky zdarma

clare650
23. apr 2019

Zdravím máte niektoré ženy skúsenosť kde Vám poslali vzorky alebo nejaké testery kozmetiky zdarma?

lenocka12345
23. apr 2019

@clare650 napíš priamo do spoločností o aký produkt máš záujem , mne tak poslali z Weleda 🙂

clare650
autor
23. apr 2019

@lenocka12345 🙂 ďakujem za radu ešte by som sa vás všetkých ktoré budete toto čítať poraďte mi stránky s kozmetikou od ktorých posielajú vzorky pretože nie každá kozmetická stránka to ponuka

lenocka12345
23. apr 2019

@clare650 nerozumiem celkom o čo ti ide ,
Napíš na mail priamo kozmetickej firme ,
Aj keď skôr mám pocit , že chceš len vzorky a je ti jedno čoho , hlavne , že nemusíš kupovať .....

clare650
autor
23. apr 2019

@lenocka12345 práveže nie ale rada by som začala s YouTube no a prvé video by mali byt odporúčania kozmetiky 🙂 ale najskôr by som rada vyskúšala rôzne vzorky produktov aby som vedela neskôr povedať ktoré sú super a ktoré naopak nie

lenocka12345
23. apr 2019

@clare650 tak opäť 🙂 sformuluj mail , kde napíšeš kto si čo si , vyber značky - produkty a napíš mail priamo do firmy , toto je jediná istota , naozaj sú ochotní
Pochybujem , že predajcovia čo ponúkajú mix značiek sa s tebou vôbec budú baviť , preto ešte raz, odporúčam osloviť priamo výrobcov

sintra
23. apr 2019

@clare650 ked chces tocit videa o kozmetike, zacni s odporucaniami produktov ktore si kupujes a pouzivas v plnej velkosti. Nespoliehaj na to, ze ti firmy budu nadsene posielat vzorky - tie sa davaju vacsinou k nakupu. Pripadne vzorky aj full size produkty posielaju 'zadarmo' ale influencerom, ktori maju slusne cisla videni a followerov. Zacinajuci blogeri pre nich nie su zaujimavi.

nicol_kotian
20. mar 2020

Čaute baby, ja som našla toto: https://vrabcenastreche.sk/ , máte už niekto skúsenosť?

ajja1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz