Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sapetka
20. okt 2019

@lily09 ja pouzivam Revivogen bio shampoo a kuru olaplex

xjakubikovak
20. okt 2019

nedám dopustiť na tuhé šampóny ❤❤ určite odporúčam soaphoriu- tam je jedine minus ze sa rýchlejšie minie a ku koncu používania sa láme ale inak je skvelý. Teraz mam šampón od Navia a s tým som tiež max spokojná a aj dlho vydrž, mám 30 gramový -4€ a vydrží fakt dlho. Priateľ má Musk a tiež chváli a ešte sú super aj Ponio šampóniky 😊😊

lucyluv
20. okt 2019

Teraz skúšam alverde tuhy šampón tyzden, tak uvidime. Ja som dlhodobejsie pouzivala ponio tuhy sampon a ten mi robil ozaj úžasné vlasy, ale netuším, ci je dermatologicky testovany 🙂

tanya65
20. okt 2019

Twocosmetics su dobre aj na farbene vlasy.

andreagartnerova
20. okt 2019

Ja mam rada ponio šampony

lyci
20. okt 2019

@lily09 ja mam z tychto prirodnych znaciek najradsej Yemna

som_ponorka
20. okt 2019

Ja mam odskúšany Musk. Sadol fajne do ruky, aj dobre peni. Netreba kondicionér. Po ňom som mala manna a ten dosť makne, ale tiež je dobrý. Od manny majú super mydlo na tvár s gafrom a aktívnym uhlím.

ikonica
20. okt 2019

Mala som ichtamolovy sampuch od ponio... Za mna fajn, pomohol so seboreou, svrbenim pokozky... Ale pouzivala som po nom do dlzok aj masku od garnier hair food...

deedol
20. okt 2019

mala som ponio, yemna a alverde. alverde bol najhorsi, tiez som z neho mala suche vlasy. odporucam teda skusit nejaku inu znacku 🙂

lily09
autor
24. okt 2019

@deedol aha, takze som asi zacala zo zleho konca 🙂 praveze aj chcem nieco skusit no len nech je to ofiko derm.schvalene a tak. Po alverde musim pouzit aj olejcek na rozcesavanie co sice nevadi ale su to dalsie plasty a peniaze.

deedol
24. okt 2019

@lily09 ved toto 🙂

lily09
autor
29. okt 2019

Baby dakujem Vam za tipy 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli