Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Umelé mihalnice odstránenie

daskaflaska
19. okt 2019

Ahojte, potrebujem poradiť. Včera som bola na 3d mihalnice po dlhšej pauze a opuchli mi obe oči. Viete poradiť ako ich bezpečne odstrániť doma bez toho aby som prišla o svoje ? Ďakujem za každú radu 🙂

misiatko14
19. okt 2019

Neodporucam doma, vytrhas si aj svoje..ale ak nenas inu moznost najlepsie cistiacou vodou, ktora je napustena olejcekom..

monqy
19. okt 2019

Daj si na tampón, veľa detského alebo odlicovacieho oleja dlho to máj priložené, nesuchaj si to moc, pôjde ti to krásne dole

lula313
19. okt 2019

@daskaflaska napar sa nad horúcou vodou(ako keď si chora) a potom jemne odlicovacou vodou odstranuj mihalnice vatovym tamponom

petkasaurus
20. okt 2019

Ja akurat rozmyslam, ze si ich dam, ale kvoli takymto pripadom asi kaslem na to.. Je to krasne, ale asi nebudem riskovat.. Magneticke mi neisli nasadiť aj s overenymi radami..

klejkaez
20. okt 2019

@daskaflaska ricinovym olejom masíruj....
uvoľnia sa, a ešte tvoje mihalnice regeneruje,🌸

kaki3
21. okt 2019

@petkasaurus Ale to, ze sa to jej stalo neznamena, ze aj ty musis mat takyto problem. Ja som napriklad nemala a vsetko v pohodke. Zalezi aj kto ti to robi ako kvalitne 🙂

acrobaleno
21. okt 2019

Neodporúčam si to dávať dole doma. Zavolaj baby, ktorá ti to robila, že ich chceš dať dole.

daskaflaska
autor
23. okt 2019

Baby ďakujem za rady, už sú dole .. síce niektoré držali riadne teda.. volala som s tou babou čo mi ich robila no tá tiež nebola práve vtedy v blízkosti takže som sa rozhodla nečakať lebo moje oči by to už asi nevydržali. Poradila tiež olejčekom. Ja som mávala aj predtým mihy no pár mesiacov som ich nemala a po pauze sa mi toto stalo . Je podľa vás možné že to zreagovalo kvôli tomu že som mala viečka podráždené z odličovaču ? Kúpila som si nový , iný ako som zvykla používať a ráno ma z neho trocha boleli oci a s takými som šla si dať tie mihalnice. Nečakala som že budem mať takú reakciu, keby som vedela zrušila by som to .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli