Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vákuovy čistič pórov

katarinahajnus
12. sep 2019

Máte niekto skúsenosť s vákuovym čističom pórov? Oplatí sa to vôbec kúpiť?
Prosím nejaké ohlasy, rady a tak. Nejaké recenzie z vlastných skúseností. 🙏

janka_266
12. sep 2019

Minulý týždeň mi dorazil, objednaný skôr zo zvedavosti. Za mňa nič moc, nefungovalo to tak, ako som si predstavovala:D skôr mám pocit, že mi to len podráždilo pokožku.

simsalabim
12. sep 2019

@katarinahajnus kupila som dcere, z porov to nevytiahlo vobec nic... ak teda mame na mysli tie cierne bodky.

jerryjanka
12. sep 2019

možno by bolo dobre predtym trocha nahriať alebo napariť tvár aby sa viac otvorili póry - neviem nemam ho len dedukujem, ale je jasné že to nebude ako v reklame

renab
12. sep 2019

Po napareni nieco vytiahlo. Ked sa vsak necha dlhsie na jednom.mieste, nechava pekne podliatinky.

katka708
12. sep 2019

Mňa pred ty akurát varovala kozmetická. Vraj ma s tým že skúsenosti. Buď to jej klientkam nefungovalo alebo po použití začali praskat žilky na tvári aj si kúpili výkonnejší variant

klejkaez
12. sep 2019

avina kravina a ešte väčšia blbosť 😃
Ako tomu logicky môžete veriť žienky ?
TO BY POTOM FUNGOVAL AJ VYSÁVAČ NA KSICHTE .. 😂😂😆

102030
12. sep 2019

Musím napísať, je to tak, ako písali žienky vyššie.. je to poriadna somarina.. tiež som si ho kúpila asi pred rokom - aj som si tvár naparila, a to poriadne, vyskúšala každý jeden nadstavec a .. NIČ! 👎Odvtedy stojí v skrini.. ZBYTOČNE VYHODENÉ PENIAZE 😭😠😬

102030
12. sep 2019

@102030 .. ešte som zabudla napísať.. a to mám dooosť pórovitú pleť..
Ak by náhodou niekto chcel, mám na predaj.. AKO NOVÝ

domininini
12. sep 2019

@102030 a cena?

blabla22
12. sep 2019

Baby ak máte problémy so zapchatymi pormi, odporúčam produkty s kys. Salicilovou, napríklad od The Ordinary, sérum s jej 2% obsahom..tiež odporúčam celkovo si prečítať o exfoliacii s prírodnými kyselinami, o účinnosti napriklad retinolu..mne veľmi pomohol blog smartbeauty.sk alebo aesteholic, prípadne iné skincare blogy zahraničné..človek trochu pochopí čo a ako a nezničí si pleť takýmito experimentmi

Tu začni písať odpoveď...

Odošli