Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vlasy aký zostrih

janusik45
4. okt 2019

Ahojte viem ze sa to tu moc nehodí ale nič podobné som nenašla:D chcela by som radu mám tr9sku dlhšie vlasy pod ramená ale nieje v nich objem su rovné bez lesku a k tomu mám ešte aj velky nos..
Chcem sa spýtať či by mi nejaká z vás neporadila aký strih vlasov si dať alebo skôr ma niektorá z vás s tým skúsenosti že ma väčší nos a pristane jej kratší strih vlasov?? Samozrejme že to závisí aj od crtov tváre.. zvyšných príkladom fotku..
Ďakuje. Za názor

martinals
4. okt 2019

Ahoj tiež mám väčší nos a nosila som "Bob" tesne pod bradu s dlhšou ofinou na stranu, mám rovné vlasy ale vtedy som ich nosila kučeravé (také tie prirodzené vlnky),teraz nosím vlasy ako máš na foto 😉

janusik45
autor
4. okt 2019

@martinals a výsledok.? Čo bolo lepšie

martinals
4. okt 2019

Keď mám pravdu povedať,viac som spokojná s dlhšími vlasmi, pretože si ich môžem rôzne upraviť, natočiť,zopnuť,Bob bol tiež fajn ale nebolo toľko možností na úpravu, keďže mám riedke vlasy.

77daniela77
4. okt 2019

Ofina by mala skracovat nos a vlasy zcesane do zadu (chvost napr.)nos predlzuju.

martinals
4. okt 2019

S tým súhlasím 😉

vendulka80
5. okt 2019

Nedávaj sa strihať na ziadny bob, to je najstrašnejší uces aky moze zena mat a este som nestretla babu, ktorej by pristal. Daj si strihnut ofinu a trosku uprav strih a vlasy si jemne natacaj, su kulmy, ktore robia len take väčšie vlny a zjemňujú črty tvare.

esterba
5. okt 2019

@janusik45 bob je skvely strih, bobov je asi milion roznych typov, akurat si treba vybrat vhodny. Tebe skor dlhsi (ale kratsi ako mas teraz), pripadne so sikmou ofinkou a s cestickou naboku. Odporucam kulmofen. Ak si typ, ze chces mat kazdy den iny uces, tak ti asi nevyhovie ziaden kratsi strih. A vobec ziaden strih ti nesadne, ak bude kadernicka dengľavá 😉 a na ten velky nos sa az tak sustredit nemusis, mnohym muzom nastastie pripada sexy 🙂 k nosu su kriticke skor zeny.

tatianaba
5. okt 2019

@janusik45 Mimo temu, ale chcem ti povedat,ze si pekna baba, ja nevidim ziadny velky nos. Tie vlasy ti svedcia ako ich mas,mozes si ich akokolvek ucesat S kratsimi uz take moznosti mat nebudes.

tatianaba
5. okt 2019

@janusik45 A este...ak mas pocit,ze mas vlasybez lesku a objemu,skus zainvestovat do lepsich samponov,kondicionerov,masky,kury,pripadne s tym chod ku kadernicke. 🙂

pietrosv
5. okt 2019

@janusik45 Ja hlasujem za dlhšie vlasy. A tiež si myslím že si kočka. Krásne oči, pekný úsmev a tie vlasy sú není vôbec až také riedke. Ale tuším existuje nejaké vpletanie prameňov vlasov. Kratšie vlasy podľa mňa zvýraznia ostatné... To máš názor muža. 💪 😀

petkasaurus
5. okt 2019

Okrem vyssie spominaneho, mne by sa na tebe pacila spinavsia blond so svetlejsimi odleskami..

janusik45
autor
11. okt 2019

@petkasaurus rozmýšľala som nad tým ale nevie. Si to predstaviť

janusik45
autor
11. okt 2019

@pietrosv ďakujem🙂

0silvia0
11. okt 2019

@janusik45 tie vlasy mas v pohode take ake mas, mozno trochu osviezit strih. Si mlada, pekna, nechaj dlhe vlasy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli