Zafarbenie vlasov z blond na tmavšiu

liviafazekasova
9. aug 2021

Ahojte. Prosím vas o pomoc 🙏🙏🙏 potrebujem sa zbaviť žltých blond vlasov. V sobotu som si farbila vlasy farbou Sayos no dopadlo to katasrofalne, robila som vsetko podľa návodu + modrý bazlam bol k tomu ba popolavy odtieň a modrý šampón Schauma používam a nič , síce už aj predtým som mala zafarbené nemala som svoju vlastnú farbu čo je špinavá blond, potrebujem pomoc ako alebo s čím si mam zafarbit aby som mala tmavšie taku svetlejsiu špinavú blond bez žltej. Teraz je to uplne svetlé a žlté ako slnko ☀ 😪 už sa chcem vrátiť k vlastnej farbe a kašlem už na tieto pokusy. Viem najlepšie by bolo ísť ku kaderníčke, lenže tento mesiac ideme na svadbu a mame toho veľa hlavne výdavkov bola by som rada ak by som to vedela vyriešiť doma nejako. Prosím pomôžte mi 🙏🙏🙂

alica28
9. aug 2021

@liviafazekasova Ahoj, odfarbovac z DM Subrina by nepomohol? Nemám s nim skúsenosť tak neviem,len taky nápad.

littlebubble
9. aug 2021

@alica28 Toto sluzi na stahovanie tmavej farby.Nemala by vlasy ako slnko.Nemala by uz ziadne.Svetle vlasy sa daju zafarbit len na tmavsie.

Autorka: kup si nejaku popolavu blond

alica28
9. aug 2021

@littlebubble aha ok, dobre vedieť.

fleur1111
9. aug 2021

@liviafazekasova buď popolavú blond alebo hnedá, ale primiešaj k tomu trochu červenej, aby si to nemala so zelenkastym odtieňom.

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@littlebubble ďakujem tak skúsim nejakú už sa aj bojím experimentovať hádam sa mi podarí niečo 🙏🙏😊😊

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@fleur1111 ďakujem sa radu 😊😊🙏

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@alica28 ja potrebujem mať tmavšie takú špinavú blond lebo už mam dosť z tychto svetlých farieb nikdy to nieje také aké chcem uz som si povedala dosť 🤦‍♀️🤦‍♀️😂 ale ďakujem

alica28
9. aug 2021

@liviafazekasova no to verím, tiež mam za sebou pár nevydarených pokusov 😁 potom si poviem ze už nebudem vymýšľať ale po čase to zas spravím 🤦‍♀️😁

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@fleur1111 @littlebubble niečo takéto by podľa vás fungovalo? A keď som si farbila teraz naposledy so sayos tak mam ostať pri tom alebo môžem aj inú znacku?

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@alica28 veď toto minulý rok som bola už celkom odrastena mala som vlastnú farbu vlasov kedze som bola tehotná a nefarbila som si no a ani potom dosť dlho ale prišiel zas napad že si zafarbím ale ľutujem že som to tak spravila vtedy 😔😔🤦‍♀️🤦‍♀️

littlebubble
9. aug 2021

@liviafazekasova Tá druhá farba vyzerá dobre 🙂, ale rätaj s tým, že to môže chytiť aj tmavšie, ale vymyje sa to potom.

alica28
9. aug 2021

@liviafazekasova jaaj keď už si mala svoje tak to je škoda ze si zafarbila

fleur1111
9. aug 2021

@liviafazekasova určite ti to zmení odtieň, tieto farby zvyknú byt v realite o niečo tmavšie ako na obrázku. Ja som tiež v minulosti skúšala Syos a nikdy viac. Pre mna je naj Loreal.

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@littlebubble ďakujem fakt veľmi krásne 🙏😊😊😊 no skúsim dačo 😀

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@fleur1111 ďakujem veľmi krásne, no dúfam že mi to pomôže, skúsim tak aj ja 😊😊🙏🙏🙏

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@fleur1111 @littlebubble @alica28 ešte by som sa vás chcela spýtať keď si pojdem farbiť vlasy takto zo svetlej na tmavsiu tak farbit hned celé vlasy vsak? Od korienkov po konce? A začať z hora od cestičky?? Lebo na farbach zvykli byť navody len na zosvetlenie alebo je to to isté?? 🤷‍♀️🤷‍♀️🙆‍♀️

littlebubble
9. aug 2021

@liviafazekasova Ano, zafarbis hned cele vlasy 🙂.
Ano zacinas od korienkov a kup si balzam, masku pretoze pri farbeni bez odstupu sa ti mozu znicit vlasy.

A z vlastnej skusenosti ti radim, neprehanaj to 😂 s farbenim.Prides o vlasy.

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@littlebubble no toho sa bojím ale takto ani na ulicu nemôžem 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂 no neviem to mi bude musieť niekto mam skoro po pás vlasy a k tomu ešte brutal husté netuším toľko vlasov ako zafarbime😂😂

littlebubble
9. aug 2021

@liviafazekasova No ja som potrebovala 2 farby, takze asi 3, 4 na dlhe a huste.

Ale ak to chyti dobre tak si dlhsiu dobu nefarbi lebo mne dorastali 5 rokov od odpalenia.
Nechci vediet ako vyzeraju odpalene vlasy 😂😂.Neda sa to zachranit.

liviafazekasova
autor
9. aug 2021

@littlebubble no tak 3 minimálne 😂😂 ved to rozmýšľam že sa veľmi bojím už že ani toto nevinde nebude také aké by som chcela a už potom fakt neviem co budem robiť 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ale tak inú možnosť nemám 😪

lorin29
9. aug 2021

@liviafazekasova radšej si vyskúšaj jeden prameň nafarbiť... Lebo môže ti to chytiť vselijak😏

liviafazekasova
autor
10. aug 2021

@lorin29 👍👍 jasné ďakujem za radu 😊