Sú tu mamičky z Banskej Štiavnice a okolia?

susane01
29. aug 2006

ahojte neviem ci tu je niekdo aj z bs,ale bola by som rada.ja som sa sem pristahovala pred 2r z ba.tak ze si viete predstavit kolko tu poznam ludi.dufam ze sa neake baby najdeme ci uz tehotne,ako som aj ja, alebo aj s detickami.budem velmi,velmi rada. 😀

slavulka
19. okt 2006

ahoj susane01, ako sa dari? my momentalne horsie lebo natalku trapi nadcha a tecu jej sopliky. chuda male, taka je z toho nervozna lebo je to prvykrat. no hadam jej to uz prejde. robia nam plastove okna a strechu, tak to mame zaujimave. no uz mam skoro upratane, len ten hluk na streche, to je hroza. v sobotu sme isli na jarmok dost neskoro, takze sme sa nevideli 😀 , no stretla som iba jednu babu s bruskom, aj to na namesti. maj sa a drzte sa

susane01
autor
22. okt 2006

ahoj slavulka dufam ze Natalka ja uz rdrava. to nieje bohvie co kad ti kak buchaju nad hlavou,ale aspon budeta mat pekne. ja sa drzim,tada zatial 😀 cukrovkarka mi povedala ze mam vydrzat este jeden tyzen a potom to moze byt kedy kolvek. no ale ja sa vobec na to necitim,zatial mi nic nieje ani ma nic neboli. 🙂 majte sa krasne a pozdrav Natalku 😉 pa

slavulka
24. okt 2006

ahoj susane01, nemala som cas na pisanie, tak az dnes.mali sme tu mensi blazinec, skrz tie okna a strechu, no uz je pohoda. aj natalka ma uz menej soplikov, tak je lepsie. zajtra ideme do poradne na9-10mesacnu prehliadku, tak som zvedava co povie doktorka. koncom tyzdna sa chystame na nejakych 10dni k mojim rodicom, tak trochu vypadnem zo stereotypu. tebe sa to uz pomaly krati, tak si to uzi. maj sa dobre a ked to na teba pride, drz sa. 🙂

susane01
autor
25. okt 2006

ahoj slavulka-som rada ze je Natalka uz zdrava.tak uz konecne mas pomenene a poriadok.teraz sa budete tesit z noveho.no ja si to uzivam stale chodim po lekaroch v pondelok mi zistili ze mem malo plodovej vody tak vo stvrtok musim ist opat na kontrolu.este ze cukor som mala ok. snat to uz nejako vydrzime a prezijeme.uzite si dovolenku a pozdrav Natalku 😀 pa

slavulka
27. okt 2006

ahoj susane01-ako si dopadla na kontrole?dufam, ze uz to je v poriadku a vklude si doma pockas, ked sa drobcek zacne hlasit na svet 🙂 my uz sme zbalene a zajtra odchadzame k nasim. caka nas dlha cesta vlakom, uz teraz mam z toho bolehlav, no snad to nejako zvladneme. maj sa krasne a hlavne dobre a drzte sa. drzim palce.pa 😀

susane01
autor
29. okt 2006

ahoj slavulka no dopadla som tak ze v pondelok musim ist do nemocnice. stale mam malo plodovej vody tak mi lekar povedal ze bude lapsie ked tam budem.dufam ze tam nebudem moc dlho,nemocnicu nemam moc rada. ☹ prajem vam peknu dovolenku a uzite si to . a ozaj aj stastnu cestu.pa 😀

susane01
autor
15. nov 2006

ahojte tak som uz doma,vcera nas prepustili a uz mame doma aj nasho drobceka. narodil sa 8.11. o 8.38, vaha 2880g a 49cm. 🙂

lucka23
15. nov 2006

susane tak ti zo srdca gratulujem a prajem vám vela zdravíčka. dufam že si nájdeš čas a porozpávas niečo bližšie. hlavne ma zaujíma aké máš dojmy z porodnice. 🙂

tajga
17. nov 2006

susane to je super, že to máš za sebou, drž sa a veľa veľa mliečka a zdravíčka. 😎

slavulka
17. nov 2006

mila susane, tak vam srdecne blahozelam a prajem hlavne vela zdravicka, mliecka, skore zotavenie a vela, vela radosti s malym drobcom.drzte sa. 🙂

susane01
autor
24. nov 2006

lucka23,tajga,slavulka dakujem vam vsetkym. dojmy z porodnice su dobre, vsedci su velmi zlaty a dobry.nemozem sa stazovat.lucka urcite budes spokojna.este raz vam dakujem 😀

slavulka
5. dec 2006

ahoj susane01, ako sa vám darí?čo malinky?videla som fotky-je zlatučký.my sa máme dobre.Natálke vyšli ďalšie dva zúbky a vyzerá to na ďalšie lebo ma strašne naliate ďasienka.je trošku mrzutá a aj trošku plačlivá, určite ju to veľmi bolí.chúďa malé. no musíme to vydržať. majte sa dobre a držte sa.pa

susane01
autor
7. dec 2006

ahoj slavulka,my sa mame dobre Oliver je dobducky ale obcas poplace.tak ze vam idu zubky,chuda Natalka. musite to vydrzat a opat bude dobre.dnes smo bola s Oliverom v ziari na sono klbikov a ma to zatial dobre.som rada lebo mame potaze s ockami a to nam zatial staci. asi mu budu robit preplach slznych kanalikov,lebo uz druhe kvapky a stale mu tecu. ☹ nuz co dufam ze sa toho coskoro zbavime. maje sa krasne a vydrste to . pa 🙂

slavulka
14. dec 2006

ahojky susane01, ako sa mate, co ocka,uz je to lepsie?my sme boli vcera na ockovani /diteper/, chuda Natalka, vecer ju velmi bolela nozicka, no podarilo sa mi ju uspat, tak to aspon necitila. dnes uz bola v pohode, ani teplotu nemala. inac nas stale trapia zubky, uz aby boli von lebo tie dasienka ma hrozne naliate. no zvlada to celkom dobre. ozaj, uz sa sama pusta chodit, tak mame pohotovost 😀 zatial sa majte a drzte sa.pa

susane01
autor
18. dec 2006

ahoj slavulka tak ze vas este stale trapia zubky. no uz aby boli vonku. my sa mame dobre Oliver ja dobrucky ani neviem ze ho mame. ocka nam stale tecu opat nam dali nove lieky labo ze mame v oku bacila. tak neviem. zajtra idem k ocnej tak uvidime co bude ale este stale mu tecu. pozdrav Natalku a majte sa krasne a pekne sviatky prajem.pa 🙂

slavulka
18. dec 2006

ahojky susane01, chuda Oliver, ze ma problem s tymi ockami. snad to uz coskoro prejde. natalka je zlatucka, aj ked niektory den ju zubky ominaju viac, no dam jej na to chladivy gel a to je pomaha. zajtra sa chystame na vychod na vianoce a prideme az po novom roku. takze vam prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov a v novom roku vela stastia, zdravia, lasky, pohody a dobrej nalady. 🙂 pa

susane01
autor
20. dec 2006

ahoj slsvulka,snat to cockoro odstranime hned druheho mame ist opat ocnej. pravdepodobne bueme musiet ist do Zvolene na ten preplach kanalikov.pocula som ze je to dost brutal tak dufam ze to prezijeme. tak vas este stale trapia zubky,aspon ze nieco Natalke pomaha. aj ja vam prajem pekne vianoce a vela stastia
a zdravia v novom roku. 🙂

ewellin
13. jan 2007

ahojte .. poradte nejake kurzy cvicenia pre tehulky v Stiavnici alebo na okoli..ja som zo Zarnovice... 😀

tajga
14. jan 2007

ahojček susane01 ,dlho som tu nebola písomne , krpček je chutnučký,tie očká to je smola ale zvládnete to, môj to maj tiež ale ja som na precpávanie nemusela ísť, masírovala som mu na koreni nosa a postupne to samé odoznelo. 😎

susane01
autor
15. jan 2007

ahoj tajga, veru si tu dlho nebola.my to malemu tiez masirujeme ale stale mu tie ocka tecu. no zda sa mi ze uz trosku menej tak dufam ze to uz prechadza. 🙂 ewelin,cvicenia su len v nemocnici v Stiavnici. ja som chodila tam,ale neviem ci to nieje len pre tie co budu rodit v Stiavnickej nemocnici. skus sa popytat.tie cvicenia su v utorok o 11h a v stredu a stvrok o 12h, ale este si to pozistuj lebo neviem ci si to dobre pamatam. 🙂

ewellin
15. jan 2007

dakujem.. budem rodit v stiavnici a tesim sa uz... popytam sa sestricky na tie kurzy..papa pekny vecerik

susane01
autor
17. jan 2007

ewelin, nemas zac uvidis budes spokojna.

slavulka
17. jan 2007

cauky susane01, ako sa mate, co oliver? my sme uz doma, u nasich bolo dobre, no uz toho bolo aj dost. natalka uz mesiac chodi, vysli jej uz dalsie zubky, takze ich ma uz 12. no uzivame si radosti. oslavili sme rocik na vychode a teraz v sobotu mame oslavu tu. natalka si svoje narodeniny uzila ako sa patri. dostala vela darcekov, nalizala sa torty, nabehala sa a nahrala s detmi, no super. pozrela som si aj vase fotky, malicky je zlatucky, len nech v zdravi rastie. ja sa uz dlhsie chystam urobit album na tejto stranke, no nejako nestiham. zatial tolko, majte sa krasne a dobre. drze sa.pa

susane01
autor
18. jan 2007

ahoj slavulka,gtatulujeme Natalke prajeme vela zdravia, stastia.my sme tiez boli v BA v nedelu len tak na otocku. moja babka je uz od predvianoc v nemocnici tak sme ju boli pozriet.velmi chcela vidiet maleho.vceca som volala s mamou a povedala mi ze babke zistili rakovinu na viacerich miestach.tak som s toho dost smutna a zaroven som rada ze sme tam boli.Oliver je zlatucky, ocka mu zu tecu menej ale esta stale. v stredu budeme mat vysledky robili mu vyter z oci. tak som zvedava.majte sa krasne a drzte sa paaaaaaaaaaaa 🙂

cipca
19. jan 2007

Ahojte babi som tu nová(skoro)aj ja som z BS mám 14 mesačného syna Dávida.A rodila som v Štiavnici a som nadmieru spokojná bol somnou aj priatel.Pri pôrote mi bola moja doktorka Boskova je naozaj dobá ale velmi som sa bála že tam bude Podobenka(Susane01 ty určite vieš okom hovorim)lebo som na ňu ňepočula nič dobré!!

susane01
autor
20. jan 2007

ahoj cipca- konecne niekto aj z BS. viem o con hovoris aj ja som to pcula. ja som mala cisarak tak ze ma robil sam najvecsi sef. kde v BS byvas? ja za billou v byvalom pletarskom internate.

cipca
20. jan 2007

ja na drienke.

susane01
autor
20. jan 2007

predstav si dnes ked som sa prechadzala v meste stretla som Podobenovu. Ozaj jedna baba co som snou lezala v nemocnici tak ta rodila s Podobenovou a ta si jau chvalila.Tak neviem co je na tom pravdy.

cipca
21. jan 2007

Podlamna nic prvi krat ked som bola na ginde tak som bola u nej dola to katastrofa.Kym sa vimackla tak to trvalo a ked som si myslela ze som tehotna tak ma zobrala na sono a povedala mi ze mam vohu v maternici a ked som to povedala Broskovej tak sa na mna pzrela a zasmiala sa odtedy som u nej nebola jedine ked som chodila na pritoky ked som sa jej opitala co suto vlastne prietoky tak mi ma to odpoedala ze take vlnky.Atestaciu na pôkod urobyla na 3krat.Tak cojeto vlasne za doktorku!!!!

susane01
autor
21. jan 2007

ahoj cipca- pozerala som tvoj fotoalbum, maly Davidko je velmi zlatucky. inak aj ja som chodila na prietoky k Podobenovej ja som ich mala zle a tiez som msla malo plodovej vody a pytala som sa jej ze co to znamena a ake to moze mat dosledky na maleho. a vies co mi na to pvedala ze len boh vie. tak som si o nej pomyslela svoje.