Ako psychicky zvládnuť pobyt v pôrodnici s druhým bábätkom bez prvého, ktoré čaká doma?

janetka
17. nov 2007

caute, chcela som sa spytat, ako ste psychicky zvladali pobyt v nemocnici. Kubko bude mat dva a pol rocka a v januari sa nam narodi druhe babatko. Manzel chce byt so mnou na nadstandarde, ak sa podari.. a kubko bude opatrovat s babkou a dedom. Oni sa o neho vedia pekne postarat, aj ho uspia, ma ich rad, je velmi rad s nimi, ale nikdy som nebola prec, ked sa rano zobudil... tak mam traumu, ze nie ako to on vydrzi bezo mna, ale ako to vydrzim ja bez neho.. uz rozmyslam o reverze na treti,s tvrty den.. co si o tom myslite? ake mate skusenosti???

melory
28. mar 2008

tak moj muz dal maleho na cele dni k svokre a on tam len vecer prisiel pre naho, najedlo sa a sli spat domov, rano zas k babicke a dookola

certica
29. mar 2008

ahojte, jasne varenie zabezpecia moji rodicia a maleho si uz podelia cez den, nech ma aj zmenu. spat bude urcite doma, muz si berie volno. no a termin mam o 2 tyzdne

zuzka111111
29. mar 2008

Ahojte.. tak toto som rozoberala kazdy den ale uz to mamae za sebou a poviem vam, ze najhorsie som to zvladala ja bola som v nemocke tyzden pred porodom a potom tyzden s malou ...

prvy den teda noc bola horsia m ala sa budila a chodila ma hladat na zachod v sprche a tak vsade popozerala kedze ju muz nikdy predtym neuspaval tak musel najst nejaky sposob a doobeda s nou bola moja mamka na ktoru je zvyknuta.... no najhorsie som to ja zvladala ozaj len ja ☹

ale navstivit ma neboli vobec len sme spolu telefonovali aj ked nevie rozpravat len blaboce ale kecala somnou 😀

a teraz je na mne nalepena ako kliest vssade ma strazi aj na zachode a ked vecer idem kojit mimo izbu tak sa hned zobudi citi ze pri nej nelezim opica mala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre