Ako ste šli do pôrodnice vy, ktoré ste nemali auto?

jamik
27. jún 2008

Tie, co ste nemali moznost ist do porodnice vlastnym autom, ako ste isli? Volali ste sanitku, alebo taxi?

gedren
27. jún 2008

My jeli nocnim busem MHD ;), ale meli jsme to kousek.

kitty68
27. jún 2008

podle toho jak to mas daleko 🙂

sisstin
27. jún 2008

jamik: a nemůžete si před termínem auto vypůjčit? My to tak měli...ale dojela bych i MHD 😅

zuzidr
27. jún 2008

určite máš nejakého suseda,alebo známych čo bývajú blízko vás,tak si ich jednoducho "zarezervuj"že ked ťa to chytí aj v noci,budú ochotní ťa zaviezť 😅 😀

kitty68
27. jún 2008

no asi bych sla do te sanitky, kdyby te to chytlo naprudko tak je lepsi porodit v sanitce nez taxalu 😵

mata.mata
27. jún 2008

jamik, to se nenajde v okoli nekdo, kdo by Te tam hodil?

elise
27. jún 2008

ja som mala pripravené 2 varianty. 1 taxík a to som si zistila cenu z pn do tt a mobil v ruke aby rodičia čakali pri vchode ked prídeme do tt. 2 alternatíva zistila som si že ked zavolám rýchlu pomoc platím iba kilometrovne takže ma odvezu ale len do najblyžšej pôrodnice. (manžel robí na smeny tak to bolo pre prípad že my my to chytilo ked by bol na smene) inak ja som pracovala - chodila som do práce až do dňa pôrodu takže keby ma to chytilo v prác tak by ma kolegovci hodili do pôrodnice. 😉 ale nakoniec to dopadlo tak že den pred pôrodom som šla k rodičom do tt a na druhý den ma odviezli do pôrodnice tam ma čakal manžel, mal akurá po nočnej, tak mal druhú "šichu " ako moja opora na pôrodnej sále. 😉

julia225
27. jún 2008

my sme isli autom, ale volala by som sanitku isto, ved to je sluzba pre obcanov, hadam nebudem platit mhd,alebo taxi preboha... 😲

mimkao
27. jún 2008

Prvé dieťa- taxík, druhé- pešo, tretie- susedka s autom, štvrté- manžel s autom. 🙂

julia225
27. jún 2008

😉 super 😀 😀

s.arik
27. jún 2008

mimkao, to je boží 😀

já si zavola sanitku - jela bych klidně busem, ale ve dvě v noci stahy co tři minuty a nejbližší spoj jel až za několik hodin...nechtěla jsem čekat déle 🙂

bublina7
27. jún 2008

mimkao jak zvládáš čtyři děti takhle brzo po sobě. je to asi zápřah co? Smekám před tebou 😅

haluskacz
27. jún 2008

kdyz jsme jeste nemeli auto, vezla nas tchyne. Manzel pak jel domu nocni mhd s taskou plnou mych veci, protoze tchyne odjela, a u me to nevypadalo na porod, ale v porodce si me nechali 😀

liviky
27. jún 2008

jamik - první autem,druhé služ.autem 😀
...měj víc variant,známé,rodiče...atd...však uvidíš jak rychle to bude a co zvolit 🙂

nensy
27. jún 2008

tak já jela autem manžel mě tam dovezl

jamik
autor
27. jún 2008

Mam to do porodky cca 15 km a ide hlavne o to, ze v noci musi manzel ostat doma s chlapcami. Ak ma to chyti cez den a manzel bude v praci, je to OK. Ale ak bude prec, alebo ma to chyti v noci, preto som rozmyslala, co bude lepsie.

meleri
27. jún 2008

na to už jsem taky myslela, my to máme autem kolem necelé hodiny. dá se to zvládnout za tak dlouhou dobu?

ilci
27. jún 2008

tak původně byla porodka od našeho baráku asi 3minuty chůze, teď ju přemístili a je asi 15-20 minut volné chůze

binki
27. jún 2008

mhd

bambusko
27. jún 2008

my sme mali nocny akcny plan taky, ze sme mali dohodnute kto pirde k detom. bud moji rodicia, byvaju v meste asi 5km alebo kamoska o 2 ulice od nas. vecer pred porodom som sa estepytala mamy, ci ma zapnuty mobil aj v noci a dievcatam som vysvetlovala, ked rano nebudem doma a bude tu niekto iny, aby sa nebali. a presne tu noc sme isli. zavolala som o 0,30 nasich, trvalo im to 20 minut a s manzelom sme sli do porodnice

zdenka26
27. jún 2008

tak my jsme měli dvě varianty,bud manža když bude mít volno tak autem a nebo kamarád který dělá na opačné směně než manža a taky autem 🙂

aponchie
29. jún 2008

jela sem do Teska pro knedlik a zeli a bucek pac sem mela mega chut a v ten den se daval Hannibal v tv ,rikam MM .nesmim rodit chci si uzit hezkej vikend..tudlenudle..po ceste mi praskla voda,odvezla sem se sama do porodky ,nechtelo se mi pac ta vidina zradla byla silnejsi,ale byla sem uplne mokra tak se to nedalo ututlat no 😅

jaduska
29. jún 2008

Pri prvom pôrode "obyčajnou" sanitkou, pri druhom sanitkou rýchlej zdravotnej služby, lebo obyčajná už mala po pracovnej dobe... 🙂

motiilik
29. jún 2008

ja pri prvom dorode ma viezol brat s manželom na bratovom aute/naše bolo v oprave/ a pri druhom ma viezla kamoška na našom a z našej nemocnice do Tn sanitka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre