Ako zistím, či mám skrátený krčok?

munu
3. okt 2008

trosku ma tato tema vystrasila, viete mi niekto poradit, ako to zistim? ☹

vieruna
3. okt 2008

No ty asi nijak. Musi ta vysetrit lekar 😒

munu
autor
3. okt 2008

lebo ja som myslela, ze ci sa to neda zistit na zaklade nejakych priznakov, alebo nieco 😒 som v anglicku a tu mi zatial nijake vysetrenie tohto druhu nerobili, len zakladne krvne testy.. tak neviem a som v 17tt+3dni

vieruna
3. okt 2008

pocula som, ze tam tej prenatalnej diagnostike moc nedaju 😠 Mne sa krcok skracoval a neviem o ziadnych priznakoch. Podla mna su len dve moznosti. Doktor ti krcok moze zmerat ultrazvukom, alebo rukou. A ako si na to prisla, ze by sa ti mohol skracovat?

munu
autor
3. okt 2008

nijako, neviem o tom, zeby sa mi skracoval.. len som citala diskusiu a trosku ma to vystrasilo, ze aj taky problem moze nastat v tehotenstve..
o 3 tyzdne idem na ultrazvuk, tak sa ich na to opytam, nech mi zmeraju krcok a uvidime ci som ok.. dufam, ze hej..
zatial som mala vsetky testy ok

munu
autor
4. okt 2008

a vies co? mam tu v anglicku sestru a ona tu mala uz 2 deti, tak sa jej na to rovno zajtra opytam, ci tu kontroluju krcok, ci sa neskracuje a tak.. ona mi bude vediet presne povedat, ma len rocnu dcerku, tak bude vsetko pamatat..

munu
autor
4. okt 2008

tak ja idem uz spat, tak dobru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre