Akú farbu má mať plodová voda?

ladybird1l
21. aug 2006

ahojte tehulky, viete mi prosim poradit aku farbu ma plodova voda?
Som prvotehulka, tak aj trochu neskusena....mam vytok, taky priezracny, nie velmi vela ale niekolko krat za den mam vlhku slipku, a bojim sa aby to nebola plodova voda. Dnes som bola na UZV, doktorovi som to zabudla povedat, no sam mi povedal, ze plodova voda je ok, a keby videl nejake strbinky kde odteka, hadam by mi to povedal....mam ist pre istotu este raz lekarovi? alebo je taky vytok normalna vec?

bibi78
20. aug 2009

ale aspon si budes ista, ze to je ono 😉 . ja stale neviem... mozno nebudem stresovat a necham to tak... vcera na tom wcku ma to ani nenapadlo, ze by to mohlo byt ono, ale dnes ma to zerie... 😠

deborah1
21. aug 2009

Bibi,ako? 😕

tami_tami
23. aug 2009

ahojte - mam otazku - od coho zavisi mnozstvo plodovej vody - teda je nieco co to ovplyvnuje? ked som bola v utorok v poradni a pytala dokiho prvu fotecku tak mi povedal ze najde pekny zaber aby som tam nieco videla lebo to chce velku fantaziu lebo je malo plodovej vody.... neviem ci sa mam nejak toho bat ci sa to este nejak upravi - lebo nemam pocit ze je to dobre ked je plodovej vody malo... ??? ked do toho niektora vidite prosim odpiste lebo velmi sa v tom nevyznam

tinad
27. sep 2009

Ahojte, chcela by som sa spytat co to moze byt, ked zomna ide nieco vodove s bielym nadychom..som v 33tt ale je toho malinko a iba raz za den..

doublemamca
27. sep 2009

tinad je to obycajny vytok...pokial nesvrbi,nedrazdi a je bez zapachu,tak je to uplne normalne...ak nie,treba povedat dr. nech prepise nieco na vkladanie proti zapalu - neboj, plodovka to nie je...a ani nic nebezpecne pre babatko 😉

katka22r
8. dec 2009

ahojte kocky obcas citim vlhko tam dole a ked idem na wc vsetko je suche ja nechapem nemoze to byt ze mi pomaly odteka plodova voda?

siuzi
11. dec 2009

ahojte kočky,ja som v 33tt,a mám tiež stále vlhko bez intimiek ani na krok,ale už si pripadám paranoidne,lebo tiež stále nazerám čo sa deje. predvčerom som si ľahla do postele a cítim teplo,mokro,tak som sa vyplašila,ale potom viac nič.pri prvom synovi mi odišla voda o 1 v noci v 37tt,ale je fakt,že toho bolo dosť veľa,takže dúfam,že toto je len norm.tehu výtok,. 😒

magic08
12. jan 2010

ahojte tehulky, chcem sa spytat ako spoznam rozdiel medzi plodovou vodou a výtokom. Uz nejaku dobu ma trapi dost intenzivny vytok, je vodnaty a biely. Nesvrbi ani nepali,ziadne ine problemy nemam. Som v 29tt. Viete mi poradit, skusenejsie... Som prvorodicka, takze nemam to s cim porovnavat... dakujem
🙂

vefi89
12. jan 2010

magic, na ploovú vodu to je ešte priskoro. to čo opisuješ je podľa mňa normálny tehu výtok, ja chodím kvôli tomu nejako od 23 tt s intimkou. pokial je číry, je to oki, keď bude sfarbený, alebo zapáchajúci, oznám to lekárovi 😉

kristian1980
1. apr 2010

PROSIM PORAD TE MI MANZELKE DNES ASI 3 KRAT ODTIEKLA VODA NIE VELA ALE NEMALA ZIADNE PORODNE BOLESTI TERAZ JE V NEMOCNICI A POVEDALI ZEJE OTVORENA NA DVA PRSTY A TAK SA VAS PITAM POVECTEMI PROSIM MOZE PORODIT AJ KED NEMA BOLESTY JE V 8MESICI TEHOTENSTVA ALEBO SA JEDNALO O UNIK MOCU FARBA VODI BOLA PRIESVITNA AKO VODA

ewelyne
1. apr 2010

kristian, v nemocnici zistili, ze je to plodovka? je na to nejaky pripravok. akje to voda a odteka, tak sa blizi porod. zastavit sa to uz neda. ze je to v 8 mes. nevadi. neboj sa. bude v poriadku. otvorena na dva prsty moze byt aj pred porodom ja som napr. bola a asi pol hodinu pred porodom za necelu hodku som sa otvorila na porod. neboj sa, mysli na nu a bud jej nablizku pocas porodu- to je dolezite, ak nie presne pocas, tak hned po porode urcite, ak by to bol aj cisarsky, aby si bol hned pri babatku a pri vsetkych vysetreniach atd... to je dolezite, nech nie je samo a ani ona po porode. vela stastia prejeme a drzime palce.

makil35
7. apr 2010

ahojte, pri 1 dietati mi vodu prepychol lekar pri porode, ale teraz cakame druhe a ja nema ponatie ake mnozstvo tej plodovej vody moze vytiect? nepradite?

blondinka42
26. júl 2010

ozaj vie mi niekto poradi co to znamena ked mam menej plodovej vody?dokt.mi len povedala ze mam pit viac vody.ale ja som citala ze dieta moze byt zle vyzivovane ci co tak neviem,,moze to byt nebezpecne?ma niekto s niecim takym skusenost?

bebe2013
10. jan 2013

Zienky, mate niektora skusenosti s menej plodovej vody v 2. semestri? Babo sa vyvija normalne. Ake su tam rizika? Ako mozem zvysit jej objem?

moon1979
10. jan 2013

@blondinka42 zle môže byť vyživované vtedy, ak máš zvýšené hodnoty prietokov ... to s plodovou vodou teda jej množstvom nemá nič spoločné, vyživovanie súvisí s placentou

saska22222
17. jún 2016

Dobrý deň.budúci týždeň vutorok mám termín. Od posledného vyšetrenia má trápi zväčšenie vytoku,je taký hnedkasty.som prvorodicka tak mám troška obavy bolesti zatiaľ žiadne môže to byť? Pls poraďte

ejjjka
7. feb 2019

Ahojte babulky som v 31 tt a uz dhsie som mala slaby obcasny vytok priesvitny a nezanechava skvrny. Dnes som si robila ph mocu a je 7 takze je to plodova voda. Nieje jej nikdy vela ale vcera som ju este v moci nemala len z gatiek som si robila a bol medzi 6-7. Vydrzime do utorku 14.2.? Mam buducu poradnu alebo ist na pohotovost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre