Akú farbu má mať plodová voda?

ladybird1l
21. aug 2006

ahojte tehulky, viete mi prosim poradit aku farbu ma plodova voda?
Som prvotehulka, tak aj trochu neskusena....mam vytok, taky priezracny, nie velmi vela ale niekolko krat za den mam vlhku slipku, a bojim sa aby to nebola plodova voda. Dnes som bola na UZV, doktorovi som to zabudla povedat, no sam mi povedal, ze plodova voda je ok, a keby videl nejake strbinky kde odteka, hadam by mi to povedal....mam ist pre istotu este raz lekarovi? alebo je taky vytok normalna vec?

escada17
28. apr 2007

bobael, ja nemam...😢

bobael
28. apr 2007

adkag , neboj sa hlavne nestresuj a sleduj si to či sa to ešte zopakuje...

bobael
28. apr 2007

escada to je škoda .... ☹ a sama si to nevieš naištalovať ? na pokeci nie si ?

escada17
28. apr 2007

na pokeci ano 😉 hned pisem ip 😉 len teraz momentalne tam nie som, nestiham byt, lebo balim a cakam, kedy muz zavola, ci dnes spime uz v novom, ci este tuna..

adkag
28. apr 2007

no babenky ja tam hadam aj pojdem,jak to tu pisete, bobael a za ako dlho ti to pokracovalo po tom flaku? mne zatial nic,tak neviem, na prechadzke sme boli asi pre troma hodinami a ked sme sa vratili,som to zistila. inak vraj ked tecie plodova voda,tak viac v leze a to necitim nic, skor ked som kracala sa mi to spustilo.tak ja fakt neviem,ale bojim sa velmi ☹ .

esci,mne vcera tvrdlo hodne,aj som uz chcela utekat na pohotovost ale dneska vobec nic,viac oddychujem,tak je ok. no musim pockat kym budem mat volaco na vlozke a potom pojdem asi, len sa bojim ze ma nechaju v nemocnici, ale sak snad sa ta plodova voda nepotvrdi, dufam.

bobael
28. apr 2007

adkag poslala som ti IP ....

bobael
28. apr 2007

adkag mne tiekla voda ,ked som chodila ,nie ked som ležala... Práve ,ked som ležala tak to bolo v pohode...A teraz ak ti môžem poradiť tak si nohy vylož...

bobael
28. apr 2007

haloooo babenky, kde ste sa mi stratili? ☹

adkag
28. apr 2007

bobael,ja som ti odpisala,ale s ICQ moc neviem robit.
ja teraz sedim pri PC. ja som to vobec necitila az ten flak som zbadala. boli sme potom este aj v obchode a nic,tak ja uz neviem, som hotova z toho. drahy ide vecer na hokej,tak ak mam ist k dokimu tak teraz alebo az v noci ked sa vrati ☹

bobael
28. apr 2007

adkag aj ja sedím pri Pc, no mám tu ešte jednu stoličku a na nej mám vyložené nohy ja som totižto prekonala trombozu...napísala som ti do icq...malo by ti to tam blikať tak na to klikni...

escada17
28. apr 2007

bobael, ja odbieham balit, len si musim robit caste pauzy, som zmordovana zo vcera s to brusko ma boli a tvrdne. Cakam muza, kym privedie chlapcov, nech mi pomozu...

adkag
28. apr 2007

escada,no tusim to mame mz dve vesele v tomto tehu. ja sa taaaak bojim. manzel ma tu utesuje a vymysla si vselijake zartiky,ale nic nezabera ☹

escada17
28. apr 2007

adi, ja uz mojmu ani nehovorim...tolkokrat sme sa prehnali na ER a nic...citim sa ako hypochonder, co myslim, aj som. Ale mam to z toho, ze strasne vela citam a to tiez nie je vzdy dobre, lebo docitas sa aj to, co si vobec nechcela vediet...

bobael
28. apr 2007

adi ...neboj sa hlavne nestresuj ...všetko bude ok....držím palce...

adkag
28. apr 2007

escada,no ja presne tak isto. ja som bola za toto tehu na pohotovosti dva krat a vzdy to bolo ok,tak snad aj teraz,ale sa strasne bojim. ja som mojmu povedala, on ma vie ukludniut,ale zatial nezabera. asi pockam kym pride z toho hokeja a pojdeme zase na pohotovost. uz som tam jak doma a to som len v polovici tehu ☹

escada17
28. apr 2007

ja ked sa bojim, mna nikto neukludni, ja som ako v tranze 😉 no ako minuly piatok, co som dostala alergiu an peniciln...ziaden strach o seba, len o mimi..MUSELA som proste na pohotovost.

bobael
28. apr 2007

babenky nebojte sa ...treba si vždy povedať ,že aj to zle vplyva na bábo ,ked sa zbytočne stresujete ...treba si hovoriť že je všetko v poriadku...

adkag
28. apr 2007

escada,sak to,ja sa tiey bojim o mimi,o seba mi vobec nejde. ale takz brutal strach mam,idem to skontrolovat,co too robi.

bobael,ja viem ye sa nemam stresovat,ale to sa asi neda,ked ja mam furt nejake problemy

escada17
28. apr 2007

no ale musiii ista aj o teba, lebo ked tebe nie je dobre, akoby mohli byt mimi? Tak si ja vzdy vravim...a odkedy mam malu, aj sa o seba bojim, lebo je na mna odkazana..bobael, som ti uz tiez odpisala na azete, len ja tak ponahlam so vsetkym, ze ja uz neviem, kde je sever... 😀

adkag
28. apr 2007

esci, ved to sa aj ja bojim o seba kvoli mimi a kvoli muzikovi hlavne, ale teraz najviac o miminko

escada17
28. apr 2007

ja viem, chapem uplne...len neboj a bude dobre..

adkag
28. apr 2007

no dufam, sa modlim aby dobre bolo. uz sa ukludnujem,lebo som si povedala,ze taketo stresy mozu vzvolat aj predcasny porod,tak sa nemozem stresovat,ale ide to tazko, ked clovek ma taky strach o mimi.

escada17
28. apr 2007

strach asi bude stale, na predcasny ani nemysliet😢

adkag
28. apr 2007

escada, sak sa snazim nemysliet, ale teraz mi to nejde, no snad ked pojdem na pohotovost ma ukludnia ☹

tonicka
28. apr 2007

adkag, ja som nemohla pouzivat vobec intimky a mokre nohavicky som mala skoro stale a tie flaky boli od cireho az svetlunko zelene a vsetko bolo ok. 😉 Drzim palceky 😵

adkag
28. apr 2007

tonicka dakujem, tak snad to bude ok. ja mavam tiey vlhke nohavickz casto, ale ay takzto flak som este nemala.

adkag
29. apr 2007

ahojte, tak som vecer bola na pohotovosti ale nic nezistili,lebo na vlozke nebolo nic a co som mala nohavicky, to boli cervene,tak tam nebolo vidno,ci sa to sfarbilo na zeleno alebo nie. ale doki ma povysetroval a nezdalo sa mu zeby to bola plodova voda,ale ked sa to bude opakovat,mam zase prist. len dufam,ze nebude. zobral mi aj kultivaciu a dal lieky proti infekcii na vkladanie.mam ist zajtra k svojej dokine, ta bude rada,ked ma zase uvidi 😖 . no ale nevadi, hlavne ze je mimi v poriadku,strasne som sa bala.

lejla77
2. máj 2007

kocky, ked odteka plodova voda - ma nejaku farbu alebo pach? Ako sa da rozoznat od roznych vytokov...

adkag
2. máj 2007

lejla, prave tu kocky pisali,ze nema zapach ani farbu. asi ako normalna voda, teda pokial pred porodom ked zena prenasa nie je zelena alebo az cierna. podla mna je nieco ako vytok, len jej je ovela viac. preco s apytas?

katrin
2. máj 2007

adka, u mňa to v tom čase, ako si ty teraz tehu, bola inkontinencia... Ale slabá

lejla, mne keď odtiekla voda bola priezračná, pach ani farbu to nemalo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre