Bolesti vagíny, chrbta a výtok. Čo to znamená?

katka22r
20. okt 2009

Ahojte babenky snád tu mi niektorá poradíte.Možno sa budete smiať,ale mám také niečo,akoby svalovku v okolí vagíny ale nie zvnútra,ale skôr v okolí pyskov proste po vonku...možu to byť tí poslíčkovia?A ešte by som sa chcela spýať už ked píšem,či je normálne ak maličká kope počas asi 20 min.neustále,alebo chce tým niečo naznačiť?Bojím sa,že sa začínam otvárať pri tých bolestiach okolo vagíny,či to by som spoznala?Ako na to prídem,že je čas ísť do pôrodnice?Dakujem Vám za všetky rady,ono mňa ak tá bolesť neprejde tak ja pôjdem dnes na pohotovosť,ale aj tak chcem niejaké rady...Som prvorodička po 2 potratoch...

katka22r
autor
20. okt 2009

ktovie,ci niektora z vas mala taky problem 😒

garonka
20. okt 2009

ahoj katka

i mňa to občas pobolievalo v okolí lonovej kosti, ak som dlhšie chodila to bolo hrozne 😒 lekárka ma ubezpečila že to je v tehu normalne kosti sa rozťahuju a telo sa pripravuje na pôrod, a neboj poslíčkovia su niečo take ako menštruačne bolesti prípadne tvrdnutie bruška

katka22r
autor
20. okt 2009

ahojko garonka a ta lonova kost to je v okoli posvy?noo pytam sa lebo kazdy to nazyva inak..aj ja som myslela na to ze sa vsetko roztahuje a moze to byt tym 😉 ja som uz s toho blbec..mna to zvacsa boli ak vstavam s postele..a ak nastanu ti poslickovia musim do porodnice?a co s tym otvaranim?pridem na to?

garonka
20. okt 2009

vraj ti poslíčkovia su nepravidelní ale to pocitíš akoby si mala menštuačne bolesti, ja som to aj na nete našla ohľadom tej bolesti ide i o panvovu kosť, mňa to pobolieva občas, tiež hlavne v noci ak sa chcem pretočiť na druhu stranu.

to otvaranie na to príde len lekár myslím že príznak akoby sme spoznali nieje

katka22r
autor
20. okt 2009

aha ja sa len bojim ze sa zacnem preedcasne otvarat a co je ta hliena ci ako sa to vola to bude znamenat ze uz som na porod pripravena?ale keby som sa zacala otvarat a nepridem na to co sa moze stat?dakujem aspon tebe ze odpisujes

inka28
20. okt 2009

ahojte ja mam uz asi mesiac bolesti v podbrusku, to ze mi vrzga v noci panva to si uz nevsimam, len to je neprijemne a zobudim lsa na to lebo to je aj s bolestou.mate to aj vy?myslim tie bolesti v okoli panvy a tie slachy pod bruchom k noham?

bibione
20. okt 2009

Ahoj Katka...neboj sa a zbytocne sa nestresuj 😉 pokial ta neboli suska nonstop,tak je to normalne...to by si citila tlaky ako svina keby si sa otvarala 😀 ...ja sa tiez bojim,ze nespoznam,ze idem rodit,tak dufam,ze ako prve mi odtecie plodova voda...inak neviem 😠

garonka
20. okt 2009

neboj aj ja sa strachujem 🙂 ale pokiaľ viem že sa babo hybe, tak som kľudna, vola sa to hlienova zatka ja to síce neviem ako vyzera, a poradňu maš kedy? ak by ťa lekar vyšetril aj by si bola v kľude že si ok,
aaaaaaaaaale nemaš začo že odpisujem i mňa občas pobolieva ta lonova kosť

andrea52
20. okt 2009

katka ahoj 🙂

no myslim ze to bude tym ze sa roztahujes, ale ak ti to neda zajdi predsa len na tu pohotovost. Ja by som tam radsej zasla a budem za hysterku, ako nieco podcenit 😉
ja som sa sice neotvarala avsak sa mi skracoval krcok a spatne po vysetreni som si to dala dokopy s tym ze ma hroozne boleli krize. To som bola v tyzdni tak ako ty a ani som nebola vela pribrata nejake 3 kg hore.
poslickov spoznas su to ako menstruacne bolesti, pripadne stvrdnutie bruska, sa ti zrazu stiahne 😉 hlienova zatka bola aspon u mna ako ked mas vytok ale je ho viac a take vlasocnice s krvou tam boli.
takze neboj sa vsetko je ok, ale ak mas podozrenie sup na pohotovost 😉 😉 drzim palce 😉

nevesta
20. okt 2009

Pridavam sa ku vam ubolenym 😔

Lonova kost ma boli stale uz asi 3 tyzdne. To je v poriadku, ono sa to vsetko natahuje a uvolnuje a tak, takze podla mna sa bat nemusis 😉 Ale ak by si mala byt nervozna, zbehni si k Dr. ten ta popozera, povie, ze si ok a ty budes kludnejsia 😉

A kontrakcie spoznas, neboj, ono je to ina bolest. U mna to teda vobec neboli menstruacne bolesti, ale take ine. Proste, ked to pride, budes vediet, ze je to ono 😉

Takze klud a nohy v teple 🙂

katka22r
autor
20. okt 2009

ja uz asi hystercim zo vsetkeho...viete dva potraty tak mam strach....co uz,ale lepsie sa poradit ako byt neskoro,nie?

nevesta
20. okt 2009

Katka, urcite 😉 Radsej chodit a byt za blbca, ako raz neist, ak by naozaj trebalo 😉

inka28
20. okt 2009

nevesta a ja som si myslela ze mam zacat nejako cvicit, lebo moja mama povedala ze mam malo pohybu zato ma vsetko boli.ja este aj ked sedim dlhsie tak ma boli zadkova kost alebo ako sa to vola.isla by som aj do zahrady ale ked sa zohnem tak mam problem a vstavam s bolestami, tak teraz lezim uz druhy den a mam vicitky svedomia ze som leniva. 😢

katka22r
autor
20. okt 2009

nooo babenky a som doma takze pokial nieje krvacanie s posvy a citim pohyby vsetko okik nemam sa coho bat vsetko sa roztahuje takze by som mala byt okik 🙂

nevesta
20. okt 2009

Inka, ja mam doma 2 rocnu dceru s ktorou sa nacvicim viac, ako dost a prd to pomaha. Cely den sme v pohybe, chodime plavat... Mam pocit, ze teraz ma to boli o dost viac, ako pri nej... Neviem, podla mna by maximalne mohli pomoct cviky na posilnenie panvoveho dna, ale to len tipujem 😉

Katka, super 🙂

garonka
20. okt 2009

Katka no vidíš aspoň si pokojná 😉 a mali sme pravdu, že? 😉

katka22r
autor
20. okt 2009

no jasne ale radsej istota ako stres 😉

danu
4. dec 2009

katka22r • 35tt • Dnes o 17:15
caute mamicky tehulky a babenky,ktore vedia poradit nech poradia babenky som v 34tt a mam uz asi 3 noc bolesti zadnej casti tela plus zo spodu ale len v noc,neviete cim by to mohlo byt?a este by som sa chcela opytat obcas mam zlty lepkavy vytok ale vysledky steru ukazali ze je vsetko oki ja nechapem potom cim to moze byt?dakuejm

katka22r
autor
5. dec 2009

baby to sa stym nikto nestretol? ☹

lucia_b
5. dec 2009

Ahojte dievcata, pripajam sa k vam, lebo ma trapia podobne bolesti v podbrusku + lonova kost, niekedy aj krize. V noci sa ob bolesti nedokazem pretocit na druhy bok a z postele vstavam takmer 10 min, kym tu bolest a vrzganie kosti rozchodim. Podla doktora len babo tlaci na lonove kosti a panva sa roztahuje a velmi ma nepotesil, ked povedal, ze sa to neda nijako riesit a bude sa to mozno zhorsovat, len treba vydrzat. A navyse mam tiez dost vela zlto-zeleneho vytoku, hoci kultivacie su negativne. Tiez neviem, cim to moze byt.

garonka
5. dec 2009

Katka lekar by ti mal dať nejake tabletky ja som bola včera lebo som mala asi tyždeň vytok do žlta , zelena i neviem akej ešte farby 😠 , dala mi tabletky Macmiror complex, a vravela je lepšie vytoky preliečiť nieje to sranda lebo z toho sa mi objavila bielkovina v moči. A tie bolesti? ja ich mam stale to treba len pretrpieť a po pôrode bolesti zmiznu, tak sa neboj 😉

garonka
5. dec 2009

Lucia

mňa trapi to iste, ozaj to len pretrpieť musíme 🙄 na tie vytoky mal by fakt dať lekar tabletky alebo čípky tak ako som tu hore Katke písala, i ja mam stery ok ale vytok je vytok môže potom vzniknuť z toho infekcia 😕 tak aj dufam, že to prejde. A s tym otačaním na druhy bok to je akoby som mala sto rokov, a ozaj trva mi 10 min kym sa z postele vyguľam 😀

m.i.r.i
4. jan 2010

Ahojte,
Ja mam to iste s tymi bolestami..som v 35 tt a trva mi to uz hadam aj mesiac..ale vobec z toho nestresujem..vsetky poradne v poriadku, krcok drzi ako ma a babatko sa vyvija bez problemov...tiez vstavam aj 10 minut..otacat sa v posteli z boka na bok je utrpenie...ked dlho sedim, tak tiez boli kostrc aj panva...ale doki mi povedal to iste co vam - prejde to az po porode.. 😖 Takze s tym nic nenarobime a netreba ani ziadnu paniku robit...ked si sice predstavim, ze minimalne mesiac este toto..tak hruza..vnoci chodim niekolkokrat na zachod a to vstavanie, bolesti a fucanie je hrozne..a pritom mam dost male brusko a som z tych stastnejsich co vela nepribrali...zial... ☹

lucinka4
4. jan 2010

ahojte,tiez mam bolesti panvovych kosti..je to normalne ale mne dost pomaha sumive kalcium a magnezium...davam si 2x denne,bolesti nezmizli uplne,v noci mam problem sa pretocit ale predtym som nemohla ani chodit takze podstatna zmena k lepsiemu

vejula
4. jan 2010

Chcem sa vás spýtať, že dnes ako som poumývala podlahy a porobila trochu tak som dostala také zvláštne tlaky do konečníka že to prechádzalo do takej bolesti, chvílu som musela počkať a bolo dobre potom sa to tak zopakovalo po 10 min... Teraz to už prešlo, také trochu tlaky pociťujem ale bez bolesti... Hned som si lahla a už len oddychujem. Ak máte ponatie čo to bolo alebo ak ste mali niečo podobné prosím dajte vedieť.

garonka
4. jan 2010

ja beriem magnezium a nezabera na bolesti skratka to k tehu patrí a po pôrode tie bolesti vymiznu 😨

bukekela1234
9. aug 2012

ahojte ja som vsade mozne hladala clanky ohladom menstruacie bolestivej .. vsade je pisane len o krcoch a take.. ja nemavam vobec krce ale zato ma strasne boli vagina.mam pocit ako keby mi rastla a opuchala..je to smiesne 😀 ale bolestive ako hovado ☹ najme ked dlho stojim a chodim v praci ..tabletky mi nepomahaju a moja gynokologicka je somna uz blazen ...neviem ci ma niektora zvas take problemy ak sa nejaka najde dajte vediet co pomaha nato ..

71ingridka71
21. feb 2013

Ahojte baby, dufam že my pomozete . Mam bolest okolo pyskoch ☹ 😢 . Poradte my !

lussy013
21. feb 2013

@katka22r Ahoj no prestene to isté pociťujem aj ja tie bolesti okolo vagíny hlevne ked vstávam z postele dostanem občas aj kŕč a drží ma aj pol hodiny kríže ma tiež bolia v dolnej časti nenormálne stále nič .To otváranie nebudeš cítiť ja som sa začala otvárať už v 34 týždni vtedy mi doktorka kázala ležať a lieky mi dala v 36 týždni mi ich vysadila a povedala že už môžem chodiť že ked to príde je to ok .V 38 týždni mi povedala že už som na spadnutieže to mám čakať každú chvíľu.Teraz som 40tt+3 takže prenášam a som ešte celá.No u teba by som to brala prísnejšie nakoľko si už mala potrat a ked si nie si istá tak radšej choď 5 krát do nemocnice zbytočne ako raz neskoro. Držím palce 😉

bojinka1234
18. sep 2014

ahojte baby .... snazime sa o babetko uz rok a stale nic... aj ja mam take bolesti okolo panvovej kosti ako taku svalovicu .... prosim dajte nejaku radu ako otehotniet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre