Bolesti vagíny, chrbta a výtok. Čo to znamená?

katka22r
20. okt 2009

Ahojte babenky snád tu mi niektorá poradíte.Možno sa budete smiať,ale mám také niečo,akoby svalovku v okolí vagíny ale nie zvnútra,ale skôr v okolí pyskov proste po vonku...možu to byť tí poslíčkovia?A ešte by som sa chcela spýať už ked píšem,či je normálne ak maličká kope počas asi 20 min.neustále,alebo chce tým niečo naznačiť?Bojím sa,že sa začínam otvárať pri tých bolestiach okolo vagíny,či to by som spoznala?Ako na to prídem,že je čas ísť do pôrodnice?Dakujem Vám za všetky rady,ono mňa ak tá bolesť neprejde tak ja pôjdem dnes na pohotovosť,ale aj tak chcem niejaké rady...Som prvorodička po 2 potratoch...

zuzka121
23. sep 2014

@bojinka1234 Ahoj ja som rok nemohla otehotnieť pila som sáčky inofolic. A manžel bral vytamíny na zlepšenie kvality spermii. Dostať ich v lekarni.

zabrelovavladimira
9. apr 2019

Dobrý večer ja som cha chcela spitať ak mi už tretí krat vipadla zátka a mám krížoch a na pošve pichanie bez krvi a ešte mi neotekla plodová voda. Čo mám mám robiť prosím o radu ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre