Dve mená pre dieťatko. Čo si o tom myslíte?

papula
10. jan 2007

Ahojte mamulky a buduce mamulky.Chcem sa opytat aky mate nazor na to,ked date dietatku dve mena ja by som chcela dat meno po ockovi Tiborko a hrozne sa mi paci meno Nicolas tak uvazujem,ze dam dve mena.Ja si myslim,ze je to normalne,ale dost ludi ked sa ma pyta na meno a poviem im to tak na mna kukaju jak nenormalny 🙄 Dala ste niektora svojmu drobcovi dve mena?Ja kaslem na ludi a urobim si po svojom nech si hovoria co chcu no nie? 🙂

erika1811
16. aug 2013

a ktore pouzivas castejsie????prve alebo druhe? 🙂

janedoe
16. aug 2013

My budeme mat tiez dve mena u baby.... asi nas za to zabije, ale tak.... 🙂 Manzel velmi chce Alexandru a ja chcem po mojej starkej, co je nauzasnejsi clovek pod slnko, Paulu, to meno sa ale manzelovi nepaci. Takze budeme mat obaja po svojom. Volat ju ale budeme len prvym menom, len velmi chcem aby niesla meno aj po mojej starkej. Sranda bude ak budeme mat samych chalanov (ak sa vobec daky krpec podari).

@erika1811 Pekne 🙂 My chceme alexandru paulu

anndrea
16. aug 2013

@erika1811 Používame prvé mená, Sophia a Mia...druhé sme volili na základe toho že Sophia má po mne Andrea a Mia má po starej mame že Ema...rodinné dôvody 😵

saminomimino
16. aug 2013

Ahoj,máme 3 děti a dcery mají každá dvě jména,u první dcery to byl kompromis můj a mého muže,druhá dcera dostala zcela spontálně taky dvě jména,okolí na nás hledí všelijak i celkově na neobvyklost jmen,je nám to fuk,já říkám, že naše děti si svá jména vybrali samy,prostě jako by mi z bříška říkali,jo tohle je tohl se mi moc líbí ,mně ty jména šli celé těhotentví dobře přes pusu i když jsme jim chtěli dát původně jiná jména,ale vůbec nám k nim nesedli 😉

simirek70
16. aug 2013

My mame adam mario

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre