Kde si môžem pozrieť pôrod "naživo" - čo ma čaká?

denisa123
10. máj 2007

Prosím Vás, nemáte niektorá odkaz, link, alebo tip, kde na internete si mozem pozriet porod "nazivo"? Rada by som vedela, co ma caka, som v 26 tt, a zaujima ma aj klasicky porod a aj porod cisarskym rezom. Velmi by mi pomohlo vidiet raz, ako 100 krat citat a pocut 🙂

Vopred veeelka vdaka vsetkym!

tamarka
1. okt 2008

lucka, ja som videla pôrod naživo (alebo teda na kazete), to nám púšťali v predpôrodnej príprave a poviem ti že pre mňa to bol strašný zážitok. Keď som si to pozrela, skonštatovala som, že rodiť nejdem, nech mi dieťa vyberú ako chcú, ale bez mojej prítomnosti. Samozrejme, že som si to odrodila, veď ako ináč. Ale keby som vtedy vedela, čo na tej kazete uvidím, určite by som ju nechcela vidieť. Pre mňa to bolo stresujúce. Bála som sa viac ako keď som nevedela, čo ma čaká. 😖

lucka.jesenska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rene11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sashka.mst
26. okt 2008

ahojte, co poviete na toto slovenske porodne video?

https://www.youtube.com/watch?v=HaAE1Y1-NbI
aniska
2. nov 2008

ahoj sashka to je nadherne...

aniska
2. nov 2008

sashka, rodila si doma? tam ste mali tak krasnu atmosferu ze mi to na porodku ani nepripada 🙂

bellablonde
2. nov 2008

je to naozaj pekne citlivo spravene, sama laska a neha 🙂
...ja som tam v istej chvili videla izbu v banskostiavnickej porodnici a tusim tu istu, kde som bola aj ja 😵

mien
2. nov 2008

sashka nádhera
lucka si z nás robí srandu

sashka.mst
14. mar 2009

🙂tesim sa,ze to tak vnimate. uz mi ho vymazali tak som musela to video pridat znova ale uz pod inym linkom. My sme rodili mimo porodnice, tam sme sli pol dna po porode a boli velmi mili. Hej, bellablonde, bolo to v BS🙂
pracujem na diplomovke, tak tu pridam nejake videa co idem rozoberat, urcite sa budu pacit..

norik1
14. mar 2009

sashka aj toto video ti uz vymazali, vraj sa tam pouziva nasilie...To co si pri tom porode robila prosim ta? 😀 😀 😀

murka10
21. júl 2010

ak sa bojite porodu tak sa ho nebojte

zuzi118
30. júl 2010

video od zeny co mala dva cisarske a potom domaci porod. Hlavne ten druhy cisarsky je dost drsny. Je tam vidno, ze cisarsky to nemusi byt len jednoduche vytiahnutie dietatka, ale moze byt este namahavejsi pre dieta nez vaginalny porod. No a potom zaver je nadherny. Krasny domaci porod do vody. 🙂

https://vimeo.com/5648654
moon1979
30. júl 2010

velmi dojimave video 🙂 som 4.5 mesiaca po porode, ale vzdy ked pozeram narodenie dietatka tak si poplacem od dojatia samozrejme 🙂 aj ked moj porod bol hrozny, ale dokaze ma narodenie dietatka stale dojat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre