Kde si môžem pozrieť pôrod "naživo" - čo ma čaká?

denisa123
10. máj 2007

Prosím Vás, nemáte niektorá odkaz, link, alebo tip, kde na internete si mozem pozriet porod "nazivo"? Rada by som vedela, co ma caka, som v 26 tt, a zaujima ma aj klasicky porod a aj porod cisarskym rezom. Velmi by mi pomohlo vidiet raz, ako 100 krat citat a pocut 🙂

Vopred veeelka vdaka vsetkym!

aktak
10. máj 2007

uztu taka diskusia je, aj s vela linkami, skus archiv 😉

denisa123
autor
10. máj 2007

Jeej dakujem, skusim to pohladat este raz, uz som hladala pred tym ako som zadala tuto temu, no nic som nenasla, o.k, skusim este raz teda. Dakujem za odpoved, Denisa.

nutka
10. máj 2007

Ahoj denisa123,
skus si zadat do googlu "porod video" a vyhodi ti kopec odkazov.....
ja som si to minule z nudy pozerala,a radim ti radsej si to pozri s drahym 😀 ....ja som pred PC sedela s otvorenou pusou.... 😕 a pozrela si iba prve tri stranky,viac uz mi netrebalo 😀
....vela sil ti prajem,neboj,porod zvladneme,ved nie sme prve.....

pollyanna
10. máj 2007

skus youtube com a do hladania childbirth, ale pri niektorych vidiach musis byt prihlasena

lilourich
10. máj 2007

http://video.google.com/videoplay?docid=5584604... nevím jestli ti to pujde spustit, jestli jsem to sem dala dobře, moc to neumím 😔 ale je to císařák.

lilourich
10. máj 2007

Jo tak to jde, zkoušela jsem to 😉

martinka24
10. máj 2007

No holky to je teda mazec....za pár dní mě to čeká taky, tak doufám, že mě nebudou nastřihávat, vypadalo to jak u řezníka....

andik
10. máj 2007

já jsem se na to radši nedívala 😒

mrenka
10. máj 2007

teeeda, tak som si pozrela to video cisaraku, konecne viem, ako videla lili prvy krat tento svet(ritkou 😀 )a chapem, preco som bola tak dlho nepouzitelna,ble 😖 😀

bilushka
10. máj 2007

No je to dost hrozne, najma to prve video a nastrihnutie, ja uz som par videi videla, ale taketo drsne este teda nie 😖

andy.a
10. máj 2007

ja som to už párkrát videla,aj naživo v praxi,ale nejaké anglické,kde tie ženy aj vykrikovali,...to bolo oveľa horšie... ☹

certica
10. máj 2007

mne sa ten prirodzeny zda uplne v pohode, horsie to je pri tom cisarskom 😅 , ale mozno aj preto, ze som si predstavila, ze toto robili aj so mnou. asi je to aj trochu otazka zvyku, ked si to clovek pozrie 2., prip.3.krat je to uz oovela znesitelnejsie 😉

leto79
10. máj 2007

no baby, poviem vam, je to sila, jedno aj druhe....

asi som to nemala pozerat, kedze mam z porodu obrovsky strach ...

krista
10. máj 2007

Holky vy máte žaludek, já tam viděla jen tu ženu jak tam leží a to mi stačilo na víc jsem se nedívala, trpím s ní 😀 😀

deina
10. máj 2007

Tak ja som zatial nenabrala odvahu si pozriet ani jedno, ani druhe. 😨 Zacala som s prvym, ale rychlo som to vypla...

lejla77
10. máj 2007

fuuu, drasticke su oba - len jednym okom sa to da pozerat. 😲

andy.a
10. máj 2007

mne pripadalo oveľa znesiteľnejšie to s cisárskym rezom...boli tam aj nejaké iné gynekolog,oper.zákroky,aj tie som si pozrela,ako napr.hysterektomia,teda vybratie maternice.... 😉

ale naozaj šťastie pri tom spontánnom porode na videu bolo asi to,žen tam nebol zvuk,lebo keď som videla tie so zvukom,to bolo na inej stránke,tak to bol HOROR-toto nebolo NIČ... 😖

sue
10. máj 2007

Ja už som to pozerala ako Snažilka a OK... ale teraz ako Tehulka - ten prirodzený pôrod 😲 asi ešte mesiac po pôrode budem na drobčeka pozerať ako mohol "tadiaľ" prejsť 😲 inak absolútne chápem ženičky po pôrode, ktorým sa do sexu nechce... však to "tam" musí byť všetko úplne iné...
Na záver velebím matičku prírodu za to, že keď rodíme, rodíme tadiaľ kam nevidíme.. lebo keby som sa mala pozerať ako tá velikánska hlavička tlačí na ten malý otvor... fúúú 😲

lejla77
10. máj 2007

sue:
😀 si to presne vystihla. 😎 Mam take iste pocity. 😵

deina
10. máj 2007

To mame za to, ze sme sa postavili na nohy. Keby sme zostali na styroch nohach, mali by sme ovela lahsie porody. 😅

Nuz, momentalne sa mi ten cisarsky zda byt znesitelnejsi. 😖 😒 V totalne narkoze, nech nic nevidim!

denisa123
autor
10. máj 2007

sue, Ved prave preto, co pises uvazujem o tom cisaraku 🙂 Este by som si chcela v zivote sex uzivat 🙂

titkovamiriam
10. máj 2007

ja som mala tri porody normalne a sexu si uzivam,kamoske pokaslali cisarak- 😒 ma same zrasty a stale niake bolesti takze o tom cisaraku to nieje vzdy to lepsie riesenie. 😲

pipi1211
10. máj 2007

no pekne.... 🙂 ale ten koniec ako babo bolo vonku tak to bolo zlate 🙂 este ze to so mnou nic nerobi 🙂

alexandra
10. máj 2007

Ale babz, pre Boha. Rodime odjakyiva, ja som to mala na 2 zatlcenia, len netreba panikarit ale mysliet na to male, tiez to nema lahke. To video nie je nic moc, trva jej to dlho, fakt to moze trvat len minutu.

alexandra
10. máj 2007

A milovali sme sa s muzom po 4 tyzdnoch, prakticky bezbolestne a odvtedy je to len lepsie a lepsie, dokonca lespie ako pred porodom.

pipi1211
10. máj 2007

jeeeej alex tak to si ma potesila 😀 😀 😀 😀

sue
10. máj 2007

Alexandra, ale ty si si to vynahradila tou 6 týždňou trvajúcou "prvou dobou pôrodnou" 😉

vavka33
10. máj 2007

Pozrela som si to prve video a zdalo sa mi,ze ta zena sa dost natrapila pri tom tlaceni,ze to trvalo akosi dlho.Ved ked si predstavim moj porod....vysla zo mna strasne rychlo 😉

andy.a
10. máj 2007

alexandra,už po 4 týždňoch,ved to ani gyndoši nedoporučujú...ja som bola po 6 týždňoch-ako po šestonedelí na prehliadke po prvom synovi a skoro ma vyhnal,že čo tam robím,že síce sa píše,že po šestonedelí treba absolvovať prehladku,ale baby chodia zvyčajne tak po 3 medsiacoch,keď ich to už nebolí...sex som si užila až tak po 4 mesiacoch...vtedy ma ten lekár ani nevyšetrilm,len do mňa strčil nejaký najtenší nástroj,aby mi urobil ster,aj to ma sakramentsky bolelo...to ťa teda obdivujem,že sex po 4 týžddňoch...a to si nemala epiziotomiu,alebo čo...? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre