Kedy vám odtiekla plodová voda?

weroni
15. apr 2008

Nenasla som takuto temu nikde, ak niekto ano, prosim hodte link.
Zaujimalo by ma komu odtiekla plodova voda este doma - na zaciatku kontrakcii a komu az v porodke, pripadne komu ju museli praskat? Ak odtiekla, bolo to naraz alebo postupne?
Vdaka 🙂

yara2
17. júl 2008

kocky, a tie stehy su vstrebatelne alebo mi ich potom budu este vyberat? ak ano,tak po kolkych dnoch?? ako ste to potom znasali na wecku?

sirinka
17. júl 2008

mne zacala odtekat voda vo stvrtok 5.jula a rodila som az v noci z utorka na stredu 11.jula. obaly mi totiz praskly niekde hore, kde to nebolo vidno a bolo to mesiac pred terminom a dr. v nemocnici mi neverili, ze je to voda...vraj mi unika moc 😒 a potom to ruplo uplne az tesne pred porodom, uz som lezala na stole.
tie stehy su vstrebatelne, mne asi dva vypadli. bala som sa ist na velku, ale dali mi v porodnici cipok na zmakcenie stolice a bola to pohoda. hlavne sa treba casto osprachovat, nech je to v cistom.

titkovamiriam
17. júl 2008

tie stehy povypadavaju same a vecko sa riesi tak ze aj lekar ti povie ist cikat pod sprchu,no a na stolicu cipok a je to v pohode

yara2
17. júl 2008

sirinka - a nastrih je povinny robi sa preventivne, alebo az ked vidi lekar ze otvor je maly? lebo niektore pisu, ze rodili 3krat a vzdy s nastrihom... tak ako to je? a upozorni ta na to ,alebo strihne a mne od necakanej bolesti oci vyletia... ☹

titkovamiriam
17. júl 2008

Robi sa preventivne a lekar ti to povie,ale nebudes to citit a hup budes mat mimi vonku,inak kedy cakas?

yara2
17. júl 2008

miriam - akoze to nebudem citit,ked nebudem umrtvena a bude strihat do ziveho?? o dva mesiace, ale poviem ti,ze sa na ten den netesim vobec ☹

titkovamiriam
17. júl 2008

neboj uz budes tak ubolena ze to nepocitis a ked tak tak mozes rodit pod epi 😀 a mas to bezbolesti 😀

gurti
17. júl 2008

u nas robia nastrih vsetkym prvorodickam bez vynimky...ja som citila, ked ma doktor nastrihol, ale bol to len moment a pri tych bolestiach uplne nepatrny 🙂

gurti
17. júl 2008

yara2...a inak oci budes mat pri tlaceni zatvorene, takze ti urcite nevyletia 😉

adulenka
17. júl 2008

😉 ahoj ja som rodila v 38t,voda mi odtiekla nad ránom a porodila som až po 35hodinách a to mi už chceli robiť cisársky ☹

adulenka
17. júl 2008

☹ ahoj ja som rodila v 38t,voda mi odtiekla prúdom,a rodila som až po 35 hodinách,to mi už chceli robiť cisársky ale nakoniec som rodila normálne

adulenka
17. júl 2008

🙂 prepáč poslala som to 2 krát,omylom 😅

najjanka
17. júl 2008

Mne odtiekla voda o 23.15 a o 1.15 som uz bola aj zasita, maly na svete, placenta porodena.
Pri prvych dvoch porodoch mi vodu prepichovali, mala som oba vyvolavane.
Takze az teraz som si to mohla uzit prirodzene.

miselin
19. júl 2008

No mne museli vodu prepichovať a potom som mala do pol hodiny porodené. A možno preto, že mi ani neodtiekla som nemala skoro žiadne bolesti, ale potom keď mi ju doktor prepichol tak začalo ródeo, až mi kyslík museli dávať 😀

katmi
19. júl 2008

ja som najskor mala bolesti..od pol 4rano.. voda mi odtiekla o 8,30rano a porodila som poobede o 14,30

blau
19. júl 2008

mne o pol jednej v noci hlienova zatka,potom postupne voda a porodila som o 15.26 🙂

hubka
20. júl 2008

Ahojte, zacala mi odtekat o stvrtej rano, tak sme leteli do nemocnice, kontrakcie nic, tak ma nechali na cakacke a odtekala do pol piatej -popoludni a az potom dali vyvolavacku 😖
odteka postupne weroni 😀

weroni
autor
20. júl 2008

inac mne vodu nakoniec tiez museli prasknut tesne predtym ako som isla do vane co bolo cca necelych 10 hodin od odchodu hlienovej zatky a zaciatku kontrakcii 🙂

sirinka
20. júl 2008

yara2 no nemalo by sa nastrihavat preventivne kazdu zenu, ale bohuzial sa to casto robi. mna lekar na nic neupozornil, proste to urobil ale vobec som to necitila a kedze som mala epi, tak ani zasivanie ma nebolelo...ale u mna som ten nastrih dal ocakavat

alexandrakeselova
11. aug 2008

ahoj, mne plodovy obal praskol az ked vykukla hlavicka vonku🙂

martina2007
12. aug 2008

Ahojte,

Alexandra, mne tiez takto az ked vykukla hlavicka.

Sirinka,ja ked som videla,ze Dr. si bere noznice,tak som mu zakricala,ze nie,ze nechcem nastrih a islo to bez toho,teraz pri druhy porod tiez bez nastrihu- ale vo Fr.,tam nenastrihuju,aspon v tej nemocnici ,kde som bola.
Tiez si myslim,ze to prehanaju,ze strihaju jak na beziacom pase.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre