Kedy začať baliť veci do pôrodnice?

miriam17
12. aug 2006

ahoj mamulky a tehulky........kedy je najlepsie si uz zbalit veci do porodnice.....????? ☹

kattum
12. aug 2006

no Miriam, vzhkladom na to, ze mas o mesiac termin, zacni balit. Ten mesiac pred je asi optimalny. Aspon ja som bola tak zbalena.

zuzka111111
12. aug 2006

super miriam akurat tu hladam nejaky zoznam veci ktore treba mat zbalene kto poradi nejaky zoznam???

miriam17
autor
12. aug 2006

zuzka1111.........ja mam jeden zoznam...ktory my napisala jedna.....co treba do novej nemocnici...ti ho poslem ak chces:: 😀

mamina2
12. aug 2006

Baby ja som som bola zbalená už v 7. mesiaci (čert nikdy nespí)
Zuzka111111 - v tvojom týždni tehotenstva som už rodila - dvakrát. Takže 5 týždňom pred termínom by to mohlo stačiť 🙂 ale aj nie ☹

mamina2
12. aug 2006

Zuzka 111111
aj Miriam17 som písala, že je lepšie ísť na centrálny príjem (gyn.odd.)kde je ten zoznam vyvesený. Predsa som mohla na niečo zabudnúť.

sunny6
12. aug 2006

tiez som sa balila tak mesiac pred terminom,mala cestovna taska a velka lopta,autosedacka namontovana zopar dni pred terminom tiez pomohla 😎

ervotoc
12. aug 2006

no baby každa nemocnica to ma ine,mne napr,dala gynoška zoznam čo si mam zobrať,ten isty čo je aj na prijme,no aj zoznami co su v časakoch su dost odlišne

miriam17
autor
13. aug 2006

ahojte...ako to je z timy zoznamami???aj ja som si vsimla,ze na niektorych(skoro vsetkych)strankach su plne odlisne zoznami....

ervotoc
13. aug 2006

podla nemocnice,to vieš iny kraj,iny mrav 😉

miriam17
autor
14. aug 2006

ahojte...kedy ste sa vlastne zacali balit?.....nieje to skoro ked som iba v 36.tyzdni.??

megustas
14. aug 2006

miriam skus precitat reakcie na tvojun otazku vyssie

miriam17
autor
14. aug 2006

magusta......takze mam zacat uz balit... 😀

zebricka
14. aug 2006

Miriam, hlavne to tu zacni citat... 😀 😀 😀

megustas
14. aug 2006

miriam nechapem tvoje reakcie tu na chate....stokrat sa pytas jednu a tu istu vec...skus porozmyslat nad sebou...nevymyslaj hluposti a venuj sa uzitocnejsim veciam...a inak balit sa mozes zacat uz aj v 1.tt 😠

miriam17
autor
14. aug 2006

ZEBRICKA.....ved citam ,citam🙂 😀

arabeska
14. aug 2006

megustas,nexapem preco sa hned tak rozculujes.ked ti to tak prekaza tak si jej prispevky necitaj.miriam je mlada a snazi sa o vsetkom informovat,mne sa na tom nezda nic zle. 😉

megustas
14. aug 2006

arabeska ide tu o to,ze sa stale opakuje...a to ze je mlada ju nicim neospravedelnuje...

arabeska
14. aug 2006

ak sa ti na tom nieco nepaci tak jej napis ip.a neries to tu.nic v zlom len som ostalla sokovana ze ako si na nu vyletela.

megustas
14. aug 2006

riesenie s nou niecoho cez ip nema zmysel...kasli na to...nebolo to vyletenie len upozornenie kedze to robi pernamentne a pripada mi to ako cista provokacia...

zebricka
14. aug 2006

Miriam, ale malo, malo... 😉

miriam
14. aug 2006

Miriam, zacni balit. Ja som sa zbalila sest tyzdnov pred porodom a veruze som dobre urobila. Porod prisiel necakane o mesiac skor. 😉

expertka8
14. aug 2006

..megustas...nečudujem sa Ti,že si tak *vyštartovala* 😅 ..skutočne mi poniektoré novootvorené témy prídu,ako keby si tu niekto *zdvíhal konto vo vytváraní "tak samozrejmýx" tém /resp. skutočností/...že si len povzdyxnem a rýxlo to zatvorím *X*... 😒
...čo by ste povedali na to,keby som som si každý piatok otvorila novú tému pod názvom...*Čo variť na tento víkend???* 😅

snemcurka
14. aug 2006

keby som ja bola uz v 36tt, tiez by som polozila tuto otazku!!!!!
EXPERTKA nemyslim si, ze si miriam chcela "zdvihnut konto ohladom vytvarania novych tem". Pozri si napriklad aj Tvoje prispevky v niektorych temach na tejto stranke...

expertka8
14. aug 2006

..snemcurka...aj tak mi to príde absurdné...ale nevadí,veď sme rôzne...človeku by nemal xýbať zdravý sedliacky rozum 😉

zuz11
14. aug 2006

ja mam pocit ze ja sa zbalim hned ako nastupim na matersku dovolenku aby som nahodou nebola nepripravena 😀

zebricka
14. aug 2006

Suhlasim s Megustas a Expertkou.... a co sa tyka toho zdraveho sedliackeho rozumu, v 36. tt by som uz velmi nevypisovala takuto otazku na net a necakala, co si myslia ine, ale isla su tu tasku pobalit.... ale keby som tu otazku uz polozila, tak by som aj sledovala prispevky a a vnimala ich obsah... potom by som nie len, ze nezakladala rovnaku temu s rovnakou otazkou (ako sa to tu casto stava), ale by som ani nemusela davat tu istu otazku, ked odpovede uz padli.... 😉

megustas
14. aug 2006

zebricka velmi pekne si to napisala...ma to svoje rácio 😉

husenka
14. aug 2006

hm,čo tak poradiť,ak chcem poradiť a ostatné už predsa nech sa pýta, kto sa chce,ja sa tiež pýtam na veci čo ma trápia vo viacerých témach, lebo stáva sa aj to,že bud je téma, veľmi rozpísaná 6 a viac strán,- a ja fakt nemám toľko času, kedže nevysedávam pri nete celý den,alebo si niečo aj nevšimnem,-aj ked miriamka17, to fakt asi prešvihla, ale možno čakala jednoduchu odpoveď -bal sa-Neznášam prípiš múdrych ľudí 😉 😀 😝 hlavne,ked maju pocit, že čo je jasné im je aj ostatným. napokon vôbec nemusí byť tehotná-žiadna z nás 😀 😝 😀 😀 😀 -tak to by som vraždila-asi 😀 😀

miriam
14. aug 2006

Babenky, nebudte na seba zle! 😉
A ucte sa trpezlivosti! Aj tym nasim deturencom budeme musiet niektore veci opakovat nielen dvakrat, ale aj stokrat! 😀

kamilecka
14. aug 2006

Miriam 17 myslim ze chce mat presne info akoze jej povedat teraz sa bal,aby mala istotu.
Podla mna Miriam17 kludne sa mozes pytat napr aj v teme Tehulky a Mamulky tam sa myslim ze dockas viacero odpovedi naraz 😉 co sa tyka tvojich otazok ohladom tehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre