Kedy začať baliť veci do pôrodnice?

miriam17
12. aug 2006

ahoj mamulky a tehulky........kedy je najlepsie si uz zbalit veci do porodnice.....????? ☹

expertka8
14. aug 2006

..kamilecka...myslím,že toto je skvelá alternatíva 😉

mysidlo
14. aug 2006

clovek sa aj nasmeje, ked to tu cita...

evickaleh
14. aug 2006

No mamulky, ahojte,som tu dlho nebola. Zasnem co môže takan obycajna otazka vyvolat. Tusim na nas ucinkuju hormoniky 🙂 Avojte

miriam17
autor
15. aug 2006

no miriam vidim ze tu niesi velmi vytana,ale to nic,navsimaj si ich,ak budes potrebovat pomoc kludne sa na mna obrat,budem sa snazit ti pomoct 😉

expertka8
15. aug 2006

..miriam17...klikni si na túto stránku...tu nájdeš zoznam vecí,ktoré budeš potrebovať do pôrodnice 😉

http://www.pronatal.sk/do_porodnice.htm

miriam
15. aug 2006

Miriam17, Ty si tusim fakt srandistka. 😉
Ako ta kritika bola adresovana Tebe a nie mne.
Ale nic si z toho nerob! 😀

mirka
15. aug 2006

hm, dobre som sa pobavila 😀

kamilecka
15. aug 2006

Mirka 🙂 a ty si uz pobalena haaa 🙂 😀 😀

mirka
15. aug 2006

ja ešte nie, mám čas 🙂 ale tak asi zo 2 veci už mám kúpené 😅

samuelko
15. aug 2006

my už máme kúpené všetky veci do porodnice,síce nemáme zabalené v taške,ale ja si myslím že to ešte má čas.Ešte nech je tam babatko kde je 😲

digysa
26. feb 2008

hmmm.....za 2 tyzdne mam rodit a nejako som este neni zbalena....uz by bolo asi na case... 😉

certica
26. feb 2008

tak zbalit je najmenej, podstatnejsie je tie veci vobec mat 😀 . ja napr. este okrem oprateho zupana a koseli nemam nic

jarka70
26. feb 2008

digysa tak uz najvyssi cas na balenie lebo potom na rychlo to si neviem predstavit.
ja uz mam aj nakupene daco pripravene a samozrejme hodene v postielke potom to len zbalit-radsej takto ako sa potom nahlit.nam tu v porodke pyzamu a zupan netreba davaju oni nesmieme mat vlastne.

zuzizuz
27. feb 2008

tiez rozmyslam ze by som uz pomaly mala zacat nakupovat 🙂. Ani pyzamo nemam a ani papuce hehe

jennifer0013
12. dec 2012

@miriam17 ahoj, to si rodila v Kosiciach? 🙂

miriam17
autor
16. dec 2012

Ahoj ano v novej nemocnici 🙂

simonka0051
27. dec 2012

dobrý den aj ja by som sa chcela spýtať kedy ste sa balili do pôrodnice som prvorodička a bojím sa 😲

renata5
27. dec 2012

ja som bola taka sisnuta ze som si ich zabalila v 4 mesiaci

henikav
27. dec 2012

@simonka0051 no to aby si uz pomalicky aj zacala balit 😉 zalezi od toho ako daleko ste z nemocnice a do kedy budes pracovat, kedze ja to mam daleko, budem mat aspon malu tasku stale v aute keby nahodou, potom ten zvysok mi prinesie manzel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre