• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kurz pred pôrodom. Vrelo odporúčam

11. apríla 2008 
tak fain, to mám ešte kopec času :slight_smile:
27. nov 2006 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili: Nehodlám tu milionkrát vysvětlovat jak jsem to myslela, kdo chápe fajn, kdo ne.. holt nepochopí. Stačí si to pořádně ještě jednou a pomalu přečíst!

A propo Nemyslela jsem tím "předci" před tolika lety, kdy žili v kmenech. Spíš tak nějak babičky, prababičky apod.
Má babička nevěděla pomalu nic, prostě pracovala, navařila do baráku na týden, aby jí tam neumřeli hlady, a šla rodit. Po pár dnech přišla a šla na pole. Myslím, že toho víme o dost víc, než jen před 50 lety.
27. nov 2006 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, gratulujem Ti ku krasnemu a zdravemu miminku a prajem, aby cely zivot bolo zdravucke, aj tie co pridu neskôr :wink: Iva
Moju prosbu mas v IP. Este raz dakujem
27. nov 2006 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rova, ak som sa ťa dotkla tak ver, že nevedomky. Ja som si totiž prečítala len prvé 2-3 príspevky v tejto téme a tak nemám ani tušenie, čo si písala :grinning:
27. nov 2006 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šmarjá..tak znova, jo? Přípravný kurz je určitě super věc, ale bez něj taky přežijete! Toť vše, co jsem chtěla říct k tomuto tématu.
Pardon, nechci nikhoho urazit, že někomu něco odseknu, ale jsem drobet impulsivní :unamused:
Hezký večer, já se radši poroučím, nebo tu zas něco plácnu a bude hotovo :grinning:
27. nov 2006 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovo: kliiiiid :wink:
ja na kurz nejdu, pac se oteviram a kdybych nekde zacala hekat, tak tam taky lehce muzu rovnou porodit :slight_smile:
27. nov 2006 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kristi-neboj, zvládneš to i bez kurzu :wink:
Jinak já jsem na kurzy chodila,dokonce jsem byla i párkrát cvičit na balonech.Kurzy byly fajn,dozvěděla jsem se užitečné věci ze kterých čerpám občas ještě teď ( i co se týče kojení a mimča) a taky jsem se celkem přestala bát porodu.Ale stejně jsem nakonec ani nepoznala,kdy vlastně mám jet do porodnice-ač jsem to měla nastudovaný z knížek,netu.... :grinning:
Takže prostě je to fajn,ale bez toho to jde v pohodě taky. :slight_smile:
27. nov 2006 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o kurzu jsem taky přemýšlela..ale nakonec jsem na žádném nebyla..docela jsem to zvládla,jako prvorodička,ale teď po 6 letech mám nějaké obavy,jestli to zvládnu.. :confused:
27. nov 2006 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brunetka, tak sa prihlas a hotovo hihihihihihihihi
27. nov 2006 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave som nasla v CR tiez takyto kurz a vola sa kenny a maju www stranku
27. nov 2006 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Odporúčam - vrelo - knižku Nejspokojenější miminko v okolí - nájdete tam rady čo robiť pri uplakanom a nespavom miminku, a vobec, snáď o všetkom, čo Vás može s mimi stretnúť. Mne veľmi pomohla, :wink: .
27. nov 2006 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde si ju doastala?
27. nov 2006 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzu3!
K netu som sa dostala až teraz rano :sunglasses:
Da sa objedneť z Ikaru a v ČR ju majú normálne. Ak neoženieš, možem Ti ju kupiť a poslať. Alebo sa pozri na nete. Je už aj druhá časť - Nejspokojenější batole vokolí. A je super. Tak pekný dník. Papa :grinning:
28. nov 2006 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super,dakujem
28. nov 2006 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning:
28. nov 2006 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
28. nov 2006 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maju to dajake ine a fakt sa zda,ze prerabaju stranku aj farby a text je iny
28. nov 2006 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som zacala na pripravu chodit v 36t, lebo som rodila mimo trvaleho bydliska, takze do poradne sa potom chodi tam, kde budete rodit. ja som rodila vo zv a tam maju aj predporodnu pripravu ako teoreticku, tak aj fyzicku pripravu ako spravne dychat a cvicit a tak. bolo to raz do tyzdna a ja som tam bola 4x. popritom nam aj nazorne ukazali co a ako s babatkom a tak.to som si myslela, aky som frajer, ale ked prislo na lamanie chleba, tak so zabudla aj ako sa volam, nieto este spravne dychat :slight_smile:
28. nov 2006 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hihihihi,to je normalne, ale to bolo asi aj preto,ze si bola iba 4x, lebo tie,co to mali opakovane donekonecna ani nerozmyslali a dychali ako treba. Ja som to mala nacvicene,ale bolo mi to platne ako mrtvemu kabat. Rodila som cisarskym.
29. nov 2006 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono, niezeby som nevedela dychat, ale ja som vsetko chcela vidiet a tak som mala otvorene oci a sustredila som sa na ine veci, nie na spravne dychanie :slight_smile: potom, ked som oci zavrela a manzel mi drzal hlavu v predklone, tak to islo raz-dva :slight_smile:
29. nov 2006 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mas starostliveho muzicka, ten moj sa snazil neomdliet a to ani nebol v sale, lebo som rodila cisarskym,ale na chodbe,xixixixixii
29. nov 2006 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to tato tema uz nikoho nebavi?xixixixixixi
5. dec 2006 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rozhodnutá, že budem chodiť na prípravu aj preto, že nám poukazujú pôrodnicu a izby a tak.
Od januára som na materskej takže budem mať čas aj dochádzať,lebo nie som z mesta,kde budem rodiť....a už sa teším ako tam bude veľa bruchatých žien fučať a nemotorne sa ohýbať.....aspoň sa nejako rozptýlim a spoznám iné maminy..takže len dotoho...aj tak si myslím, že ked to na mňa príde zabudnem aj ako sa volám...hi hi
5. dec 2006 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Držím ti palce a užívaj si to,xixixixixi
5. dec 2006 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky poslala som vam kontakty na stranku,kde robia tieto kurzy a vselico ine :grinning:
18. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
expertka,rozpis tehotenstva ti velmi nepomoze pri prebalovani,hihihuhihi
6. jan 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby poradte mi ako otehotniet .Nejaku polohu alebo caj alebo nejake lieky.Prosiiiiiiiiim.Aj ja jem calibrum babyplane a nic.
7. jan 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kolko mas rokov?Kolko sa snazis?Bola si na vysetreni?A tvoj partner?Prekonala si zapal mocovych ciest? Brala si antikoncepciu?
9. jan 2007 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa na 100% prihlasim do nejakeho kurzu, pretoze mam pocit, ze namam paru o tom, ako sa postarat o dieta, ako rodit a tak ... skuste mi poradit, ci v kazdej nemocnici existuju take kurzy alebo len niekde alebo su to len sukromne centra, ktore to organizuju?

dakujem
9. jan 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok