• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kurz pred pôrodom. Vrelo odporúčam

11. apríla 2008 
autor
organizuju to aj nemocnice,ale je ti z vlastnej skusenosti odporucam po sukromnej linke, poslem ti na ip adresu. V nemocnici absolvujes kurz a hotovo,ale ak si urobis kurz v sukromnej organizacii tak ti pomahaju aj potom,ked uz babo mas a zrazu mas problem o ktorom ste na kurze nehovorili alebo nevies uspat dieta alebo cokolvek,vracka a tak.Mas istotu,ze sa mas kam obratit.
9. jan 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu3, posli prosim ta aj mne do IP kontakt na kurz. dakujem. :grinning:
9. jan 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ada 78, mas to tam,papapapapaa
9. jan 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada,
skus aj pronatal.sk,tam su tiez kurzy.
9. jan 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uska,ale tam su len cvicenia a priprava na porod.Nie je tam starostlivost o babo a ani co mas robit pri chorobe,uraze,nespavosti a tak.Toto je nieco uplne ine
10. jan 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,

som mementalne v 20 tt. chcela som sa spytat existuju taketo pripravne kurzy aj v Novych Zamkoch?
10. jan 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pronatal mozem len odporucat, absolvovala som ten kurz a velmi mi pomohol, hlavne pri kojeni :dizzy_face:
10. jan 2007 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nehovorim,ale su to inak orientovane kurzy
10. jan 2007 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu3 a kde su teda ine kurzy? v tom pronatale som sa objednala :slight_smile: je tam aj cvicenie aj klabosenie so sestrickou, barbulka mam pravdu?
10. jan 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kurzy su v Petrzalke,dostanes babiku a od teorie az po prax vsetko odskusas a hlavne na kurz moze prist tvoj manzel alebo mama alebo ktokolvek s tebou a cena je jedna pre dve osoby.Odskusas si odsavanie,podavanie liekov,prebalovanie,uspavanie,pouzivanie indianskej satky a este mnoho inych veci okrem toho,co sa dozvies inde.Ja ti poviem,ze bez cvicenia by som rodila tazsie ale bez tychto skusenosti by som bola velakrat bezradna a to nie som neschopacka,ale viem co som sa naucila a co som ucila svoje kamosky,lebo oni ten kurz nechceli.Dalsia vyhoda je,ze ak mam aj teraz nejasnost alebo problem mozem im zavolat a ,konzultaciu mam zdarma,pretoze som ich clenom a clenom moze byt ktokolvek.Je to taka stabilna opora
10. jan 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, prosim posli aj mne kontakt na kurz do IP.Dik
10. jan 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marianne,mas ju tam papapapa
10. jan 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :dizzy_face:
12. jan 2007 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky,kamoska tam dnes volala a robia dajake mimoriadne vikendove kurzy pre velky zaujem, tak volajte,hihihihi,papapapapapapapa
13. jan 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.Ja som u nich bola na kurze a bola to zábava,bolo to super.Stretli sme sa tam tri maminy a dvaja tatinovia.Je to taká malá miestnosť,ale je to lepšie ako hromadné akcie.Každý dostal bábiku a šup ho.Prešli sme aj teóriu a to bolo moc zaujimavé.Ja sa chystám aj na kurz prvej pomoci,nie je to také drahé a rozhodne dôležité.Pokojne sa prihláste.Čaute čaute :grinning: :wink: :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. jan 2007 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To tu nie je nikto kto ich pozna alebo to nikoho nebavi????? :zipper_mouth: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :confounded: :unamused: :wink:
16. jan 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja oddnes zacinam chodit na tento kurz

http://www.rodicovstvo.unas.cz/program.htm
16. jan 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
potom napis ci je dobry,mne sa zda byt dlhy,ale mozno sa mylim
16. jan 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu,posli mi prosim na IP kontakt na tie kurzy v petrzalke. dakujem.
16. jan 2007 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uska,mas to tam,xixixixi, papapapapapapa
17. jan 2007 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu a ty si bola na ktorom kurze?
17. jan 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete niektora o tychto kurzoch v Martine?
17. jan 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu nerobis ty nahodou v tom klube?
17. jan 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ja som uplne mimo,ale rada by som nieco take robila,Teraz som sa prihlasila na kurz duly,ale neviem,neviem
17. jan 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka,to bolo mne ale ked myslis,xixixi,ale v podstate pravda,ja som manazerka,xixixixixi
17. jan 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte babky, som v 6.mesiaci :slight_smile: a pristahovala som sa do Kosic, viete mi poradit kde sa taketo kurzy robia v Kosiciach? Volala som do Rastislavovej nemocnice aj do Šace, a nerobia tam ziadne kurzy, zevraj pre nezaujem rodiciek. Budem Vam vdacna. :slight_smile: :slight_smile:
19. jan 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj,viem,že sa robia v Poprade v Materskom centre,ale nepamätám si názov materského centra.
22. jan 2007 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kako. Ja som chodila do Metropolu, bolo to cvičenie pre tehotné. Stále na konci bola pol hodinka venovaná prebalovaniu, kúpaniu a všetkemu možnému. tam sa mohli pripojiť aj tatinkovia. tiež sme si to skúšali na bábikách. začala som v 3.mesiacia a bola som tam ešte aj 5 dní pred pôrodom. cvičenie je super vec, skákali sme aj na fit loptách, až som mala svalovku :grinning: ale uvedomila som si, že pohyb je prospešný a tehotenstvo nie je choroba a cvičenie ti len prospeje. dovtedy som sa bála, ale toto mi pomohlo. aj psychicky - vôbec som sa nebála pôrodu, skôr naopak. učili sme sa dýchať a porovnávali sme pôrodnice... verím, že hlavne vďaka cvičeniu som porodila za 45 minút aj s bolesťami :grinning:
bolo to síce pred troma rokmi, ale myslím, že to ešte funguje...
22. jan 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to je v KE?
22. jan 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno. Metropol na štúrovej.
22. jan 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok